Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Arrow

Kullanıcı avatarı
Jagtiadbulla
Favori Anime: Gintama

► Spoiler Göster
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

A.T.O.M da sahnede iyi iyi
Sonu da güzeldi
Bu arada yeni bölüm bi daha ki ayın 18 inde mi ne 3 hafta sonra yani
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

► Spoiler Göster
Gerçekten bu kadar başarısız olmak zorunda mısınız ?
Koskoca DC Comics'in hazırlattığı dizinin şu sahnedeki dublörü saklayacak kadar bütçesi veya zamanı yok mu ?

Flash 1,Arrow 2.
Gotham bunların yanında başyapıt.

Willa Holland gitsin gençlik dizilerinde veya Piranha gibi yapımlarda oynasın.Kamera önünde resmen kötüsün hayatım ama istersen evlenebiliriz.

Attığım resme bakıp durdurarak hepimiz buluruz diye düşünecek varsa (Sezon 4,Bölüm 2 / 33.46 ) dublörü saatlerce gözümüze sokmuşlar.Normalde oyuncu mu,dublörü mü diye düşünürüm,bu sahnede dublör bey çıksa da devam etsek diye izledim.

Edit: Dublör savaşmaya başladı,gerçekten inanılmazsınız.
Kullanıcı avatarı
Puchi
Favori Manga: Bleach, Deadman Wonderlad, Claymore, Witch hunter, Liar game, Veritas
Favori Anime: Bleach, Claymore

Dubloru erkek degildi kizdi. Savasmak icin falan sanirim. Amma yine de ben bu resimdeyken bile, ustelik dizide izlerkende boyle detaylari yakalayamiyorum :whistle: Isim sadece izleyip gecmek oldugu icin :whistle:

Tekrar acip durdurarak baktim, evet baya da farkli bi cene savasiyo orda. Amma aklima da gelmezdi hic boyle durdurup dikkat etmek. Zaten hep 720ye ayarlasam da genelde kalite hic o kadarlik olmuyo.
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Resim

Hata aramak için değil,cidden direk gözüme çarpıyor.
Neyse şu elektroşok tabancası mı denir ne deniyorsa,o şu an hatun kişiyi çarpıyor.Yani çarpış şeklinde sıkıntı yok,elektrik var amma velakin gördüğünüz gibi utanmasa çarpan bölümünü kameraya doğrultacakmış oynayan kişi.
Kötü..
Kullanıcı avatarı
Puchi
Favori Manga: Bleach, Deadman Wonderlad, Claymore, Witch hunter, Liar game, Veritas
Favori Anime: Bleach, Claymore

Hic bi turlu sevemiyorum su Laureli. Ama sayesinde sanirim haftaya Constantinei gorucez nihayet :woohoo:

“Seriler ve Filmler Hakkında” sayfasına dön