Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

The Flash (2014)

Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Şu sayfayı okuyunca yemin ediyorum kafam karıştı. Ki bende gelecekteki flashin barryi durduğunu çok anlamadım. Sanırım gelecekten gelen şu an önemli bir yerde ve bunun tekrar değişmesini istemiyor. Yani Barry orada annesini kurtarsa idi annesini öldüren şahıs bunu anlardı ve gelecek çok daha kötü olabilirdi ama Baryy kendisi tarafından durdurulunca gelecek değişmedi ve belki de bir sürü insan bu sayede kurtuldu.
:D
Ama yine de annesiyle konuşması çok iyi oldu. Duygulandım. :D
Kullanıcı avatarı
Z.K
Favori Manga: One Piece, Berserk, Slam Dunk, Shingeki no kyojin, Bleach
Favori Anime: Rurouni Kenshin, Slam Dunk, One Piece

AleXiel yazdı:Şu sayfayı okuyunca yemin ediyorum kafam karıştı. Ki bende gelecekteki flashin barryi durduğunu çok anlamadım. Sanırım gelecekten gelen şu an önemli bir yerde ve bunun tekrar değişmesini istemiyor. Yani Barry orada annesini kurtarsa idi annesini öldüren şahıs bunu anlardı ve gelecek çok daha kötü olabilirdi ama Baryy kendisi tarafından durdurulunca gelecek değişmedi ve belki de bir sürü insan bu sayede kurtuldu.
:D
Ama yine de annesiyle konuşması çok iyi oldu. Duygulandım. :D
Zamanın akışını bozmanın verdiği zararı çok iyi bilecek olgunluğa ulaştığı için yapmamasını istiyor bu kadar basit. Flashın annesini kurtarması demek başka bir gerçekliğin sonu olma ihtimali demek.
Resim

“Seriler ve Filmler Hakkında” sayfasına dön