Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

The Flash (2014)

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

2. Bölüm fena değil izlenir gibi geldi ama hala çok spekülatif ve subjektif yazıyorlar... 1m ötesinden sıkılan kurşunlardan kaçan adam yumruklardan niye kaçamaz.. Bir süt tozu kahveye dökülene kadar 4 farklı yerde 4 farklı cümle kurabilecek kadar hızlı bir adam neden yüksek katlı bir binadan düşen adamı aşağıya inip kurtaramaz ?

Ya birde bu adam Fastest Man Alive olmak için çok kassız, kemik torbası biri ya az steroid verin şuna..

Bir de saatte 352mph ile giden şeyi bir bulanıklık olarak görmezsiniz. Çok çok hızlıdır ama takip edilebilir bir hız. Özellikle uzak açıdan.. Ayrıca bir kahve tozunun bardağa dökülürken ki süre zarfında 4 farklı noktada 4 farklı cümle ve vücut dili sergilemek saatte 352mph'in çok ötesinde bir hızdır... Şu hız değerlerini mutlaka bir düzene oturtmalılar..
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Yeşillerden biri bu başlığı seriler-ve-filmler-hakkinda-f190/ forumuna taşıyabilir mi lütfen ? Olması gereken yer orası.

3. Bölüm idare eder nitelikte idi.. Caitlin'i epey sever oldum..
Resim
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Başlığı gördüğümde taşınması lazım bu başlığın diye içimden geçirdiydim =) Taşıyorum şimdi
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
Ghost-61
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Naruto/Shippuuden, One Piece, Gintama, Bleach, DragonBall/Z, Darken Then Black,

Bana göre berbat bir durum yok. Şuan da çok iyi gidiyorlar. Umuyorum kı; bunu bozmazlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
Burak
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Hiç beğenemedim. Arrow çok daha iyi başlamıştı ve "en azından benim için" çok daha güzel. Çizgi romanlarında Flash'ın bu tarzda bir ekibi var mıydı? Tekerlekli sandalyedeki adam ne ayak? Bilmiyorum ilk 2 bölümünü beğenmedim. Zaten genel olarak en sevmediğim şey şu kahramanların adam öldürmeme olayı. Arrow ilk başta çatır çatır okluyordu , ne güzeldi. Sevgi pıtırcığı oldu hepsi.
İnvoker The Master Magician
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
İletişim:

Burak yazdı: Zaten genel olarak en sevmediğim şey şukahramanların adam öldürmeme olayı.
Aga adam, öldürse kahraman olmaz zaten direkt paradoks senin ki :laugh: Kaotik Kahraman, Anti Kahraman ya da İyimser Kötü falan olur en iyi ihtimalle yani bir şekilde outlaw olur ya da chaotic vigilante olur... Ama ''kahraman'' olmaz zaten.

Gene Green Arrow karakterini çok büktüler. Çakma Batman yapmaya çalıştılar adamdan yani zaten comicslerde olduğundan çok daha sert ve çok daha umarsız bir Arrow izliyorsunuz daha ne yapsın kan gövdeyi mi götürsün :laugh:

Ha bence berbat bir dizi o ayrı.. Oliver Reyiz'e yapılan ayıptır.

Şu An DC 'nin dizilerini sıralasam

Gotham>Flash>Arrow olur. Puanlarıda sırasıyla 10 üzerinden 5.5, 4.5, 4.0 olur B)
Resim
Kullanıcı avatarı
Burak
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

JiraiyaFlash yazdı:
Burak yazdı: Zaten genel olarak en sevmediğim şey şukahramanların adam öldürmeme olayı.
Aga adam, öldürse kahraman olmaz zaten direkt paradoks senin ki :laugh: Kaotik Kahraman, Anti Kahraman ya da İyimser Kötü falan olur en iyi ihtimalle yani bir şekilde outlaw olur ya da chaotic vigilante olur... Ama ''kahraman'' olmaz zaten.

Gene Green Arrow karakterini çok büktüler. Çakma Batman yapmaya çalıştılar adamdan yani zaten comicslerde olduğundan çok daha sert ve çok daha umarsız bir Arrow izliyorsunuz daha ne yapsın kan gövdeyi mi götürsün :laugh:

Ha bence berbat bir dizi o ayrı.. Oliver Reyiz'e yapılan ayıptır.

Şu An DC 'nin dizilerini sıralasam

Gotham>Flash>Arrow olur. Puanlarıda sırasıyla 10 üzerinden 5.5, 4.5, 4.0 olur B)
Hacı çizgi romanlarını takip etmedim , genel hatlarıyla biliyorum karakterleri vs. Eğer öyleyse kahraman sıfatı bana çok gereksiz geliyor diyeyim. Vigilante en güzeli arkadaş. Kesecek , doğrayacak yeri geldiğinde.
Flash'ta ki hesaplamalar vs. çok saçma sapan. Bir de bu adam güçlenecek mi gençler , bi bilgi verin hele. Bu haliyle Flash'tan bi bok olmaz. Gerçi çizgi romanlarında nasıl onu da bilmiyorum.
İnvoker The Master Magician
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
İletişim:

@Burak

Hesaplamalar harbi dandik..
Valla güçlenmesi şart kendi evenine 2 kere reset atmış birinden bahsediyoruz.
Resim
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Son bölüm fena değildi ama ne bilim dizide sanki bir kopukluk var. İnsanı hikayenin içine çekmiyor. Bi de sürekli ben en hızlı insanım deyip durması insanın sinirini bozuyor :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Fazla başarısız.

Flash karakterini seviyor olmasam şimdiye bırakmıştım.

“Seriler ve Filmler Hakkında” sayfasına dön