Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

The Flash (2014)

Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Flash karakterini ve bu diziyi sevenler kusura bakmasın ama ben her hafta bu diziyi itin götüne sokmaya devam ederim gibi duruyor.

Herşeyiyle çok kötü.
Kullanıcı avatarı
atakanncetin
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Death Note,Shingeki no Kyojin,Bleach,Bakuman,Akame ga Kill

Adam akıllı vs atsalar ağzımı açmayacağım ama bu ne lan böyle.
Kullanıcı avatarı
zerbu
Favori Manga: Gintama - Naruto - Bleach - Hunter X Hunter - Fairy Tail - One Piece
Favori Anime: Gintama - Naruto - FMA:Brotherhood - Shingeki no Kyojin - Death Note - Howl's Moving Castle - Spirited Away - Bleach - Hunter X Hunter - One Piece - Steins Gate - Code Geass - Cowboy Bebop - Fairy Tail - Hotaru no Haka

Çok vasat altı bir dizi bana göre.Mantık desen zerre yok.Önceki sayfada söylenmiş süt tozu bardağa dökülene kadar 4 cümle kurabilen adam 2 tane klon yapıp kendine yumruk sallayan adamdan dayak yiyor.Sebebi de dövüşmeyi bilmemesi?O yumruk havada 5cm ilerleyene kadar bütün klonları paketleyip çayını yudumlası lazım normalde.O bölümden sonra bıraktım diziyi.Arrowla ortak bölüm yaptıklarında bakarım belki.Karakterler, hikaye hepsi klişe 1 tane şaşırtıcı birşey yok.O tekerlekli sandalyedeki adamı ilk bölümlerde görüp de bu adam villian demeyen var mı?Arrow da ahım şahım bir dizi değil ama en azından aksiyonu, dövüşleri sağlam.Flashdaki gibi 2 efektle geçiştirmiyolar işi.
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı

► Spoiler Göster
Danielle'in (Caitlyn) sahneleri haricinde yine kötüydü.Gerçi bu hanım abla figüran olsa yine izletir.

► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
4GipSy
Favori Manga: One Piece,Naruto
Favori Anime: ...

Sezon finali güzel olmuş:)

Jay garrick'in kaskı geçmişe düştü :)
Resim
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Anlamadıgım olay Flash gecmişe gittiğinde(annesinin öldüğü zamana) ordaki diğer flash neden karısma gibisinden bir harekette bulundu?
Yani nerden biliyorki diğer Flash ın gecmişe annesini kurtarmaya geleceğini?Hiç sasırma belirtisi falan da yoktu? Gelecekteki flash bu olayın daha önce yasandıgını biliyor desek baska bir flash daha olması gerekirdi.Sonucta orda zamanın gidişatına mudale yapılıyordu.Zaten bir bokluk cıkacagı daha en basından belliydi.Bu gecmişe dönme-geleceği değiştirme olaylarını hiç anlamıyorum.Hep bana mantıksız geliyor böle durumların getirdiği sonuclar.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

brezee yazdı:Anlamadıgım olay Flash gecmişe gittiğinde(annesinin öldüğü zamana) ordaki diğer flash neden karısma gibisinden bir harekette bulundu?
Yani nerden biliyorki diğer Flash ın gecmişe annesini kurtarmaya geleceğini?Hiç sasırma belirtisi falan da yoktu? Gelecekteki flash bu olayın daha önce yasandıgını biliyor desek baska bir flash daha olması gerekirdi.Sonucta orda zamanın gidişatına mudale yapılıyordu.Zaten bir bokluk cıkacagı daha en basından belliydi.Bu gecmişe dönme-geleceği değiştirme olaylarını hiç anlamıyorum.Hep bana mantıksız geliyor böle durumların getirdiği sonuclar.
Gelecekteki Flash güçlerinin çok farkında biri, Reverse Flash'ın peşinden geçmişe koşabiliyor adam yani artık. Yeteneklerini kullanmanın zirvesi.. Ve kendisinin genç halini görünce ne yapmak için geldiğini anlaması zor değil.. Ayrıca Zoom (Reverse Flash) geçmişe dönüp Barry'i öldürmek isterken annesini öldürerek zaten o gelecekteki Barry'nin zaman çizgisini bir kez bozmuş... Ve adam annesinin ölmüş oldu bir hayatı yaşamış sürdürmüş kendi hayatını kurmuş.. Düzen oturmuş.. Birinin daha gelip tekrar reset atmasını gereksiz ve de tehlikeli bulmuştur..
Resim
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı

JiraiyaFlash yazdı:
brezee yazdı:Anlamadıgım olay Flash gecmişe gittiğinde(annesinin öldüğü zamana) ordaki diğer flash neden karısma gibisinden bir harekette bulundu?
Gelecekteki Flash güçlerinin çok farkında biri, Reverse Flash'ın peşinden geçmişe koşabiliyor adam yani artık. Yeteneklerini kullanmanın zirvesi.. Ve kendisinin genç halini görünce ne yapmak için geldiğini anlaması zor değil.. Ayrıca Zoom (Reverse Flash) geçmişe dönüp Barry'i öldürmek isterken annesini öldürerek zaten o gelecekteki Barry'nin zaman çizgisini bir kez bozmuş... Ve adam annesinin ölmüş oldu bir hayatı yaşamış sürdürmüş kendi hayatını kurmuş.. Düzen oturmuş.. Birinin daha gelip tekrar reset atmasını gereksiz ve de tehlikeli bulmuştur..
Flash karakterine ayıp ediyorlar bro.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

@equando

Evet ediyorlar.. Ancak full çizgi romanlardaki Flash'ı yansıtmaları da çok çok zor :D İlla bi ergen girişim oluyor ister istemez :D :D

Koştuğu için nefes nefese kaldığı bir bölüm vardı ya :D :D Koca Flash yani :D Fakat yine de toparladı gibi seri..
Resim
Daishinkan
Favori Manga: One piece
Favori Anime: Shingeki no kyojin

JiraiyaFlash yazdı:

Dostum gelecekti flash annesiz bir hayat surmemis gelecekteki flash reverse flashi durdurmak icin gecmise geliyor gecmisteki kendini kurtariyor reverse flashda basarisiz olunca annesini olduruyor gelecek degisiyor annesiz yasamaya mahkum olan su an ki flash gelecekye flashin baryi neden durdugunu bilmiyorum.

“Seriler ve Filmler Hakkında” sayfasına dön