Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

The Flash (2014)

Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Loki yazdı:Oy oy oy, sonunda güzel bir dizi çıktı. Pilot bölüm gayet güzeldi. Flash'ı oynayan arkadaş tanınmamış, temiz yüzlü, mimik yapabilen biri. 2. bir mimiksiz, sırıtkan kas yığını Smallville vakası yaşanmamış iyi ki. Şahsen bölümü de Green Arrow ile karşılaşması dışında beğendim. Arrow'la daha önceden nerde nasıl tanıştıklarını gösteren bir flash-back yapmaları lazım.
Arrow'la Arrow dizisinde tanıştılar. :D Barry ilk o dizide göründü bir olayı araştırmak için, sonra buna bağladılar işte.
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Ben sevdim ilk bölümü ama hani Flash hayranı biri olarak değil direk dizi sever biri olarak çünkü çizgi-roman kültürüm yok hali ile bilgim de yok. Fakat dediğim gibi sevdim ben. Hiç sıkmadı.
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

Son sahnedeki gazetede aşağıdaki haberde Wayne/Queen işbirliği yazıyor. Yani dizilerde Batman görecek olabiliriz arkadaşlar hazırlayın kendinizi.
Ayrıca yine son sahne ve o profesör ile ilgili;
► Spoiler Göster
Dizi epey sağlam olacak. :lol:
Resim
Matrim
Favori Manga: OnePiece,Bleach,Naruto
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Code geass

Eh yetişkinlerden daha çok genç kesime hitap eden bir dizi olmuş. Eh en azından şu twilight tarzı ergen dizilerinden iyidir.
Kullanıcı avatarı
Skeiron
Favori Anime: Fairy Tail,HunterxHunter,Bleach

Gorilla Grodd'un kafesini felan gösterdi.Weather Wizard'ı gösterdi diğer 3 elamanıda gösterirlermi acaba Captain Cold,Heat Wave biri daha vardı.
Sondaki adam Zoom olabilir oynadığım oyunda Zoom'un ismi Profesör Zoom diye geçiyordu bizim bu adamda profesör ve onu öldürdüğüm yer ise Starlabs'tı burdan yola çıkarak yazdım yanlışda olabilir. Ama Zoom gücünü Flash'i gördükten sonra elde etmiyormuydu ? Yani onu görüyor ve daha sonra yapay olarak onun geçirdiği kazayı yapıyor ve öyle oluyordu diye biliyorum.

Birde gazete'ye tam dikkat edemedim ordakı tarih 2024 müydü yoksa yanlışmı gördüm.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Başlangıç bölümü gayet iyiydi. Önceden de dediğim gibi, kesinlikle izlenir.
Skeiron yazdı:Gorilla Grodd'un kafesini felan gösterdi.Weather Wizard'ı gösterdi diğer 3 elamanıda gösterirlermi acaba Captain Cold,Heat Wave biri daha vardı.
Sondaki adam Zoom olabilir oynadığım oyunda Zoom'un ismi Profesör Zoom diye geçiyordu bizim bu adamda profesör ve onu öldürdüğüm yer ise Starlabs'tı burdan yola çıkarak yazdım yanlışda olabilir. Ama Zoom gücünü Flash'i gördükten sonra elde etmiyormuydu ? Yani onu görüyor ve daha sonra yapay olarak onun geçirdiği kazayı yapıyor ve öyle oluyordu diye biliyorum.

Birde gazete'ye tam dikkat edemedim ordakı tarih 2024 müydü yoksa yanlışmı gördüm.
Evet, tarih 2024'tü
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
furkan61
Favori Manga: Naruto,Noblesse,Sunken Rock,The Breaker,Vegabond,Gantz,Shamo
Favori Anime: Naruto-Naruto Shippuden,Rainbow,Deat Note,Code Geass,Golden Boy

Güzel başladı bence bu dizi tutar.
Resim
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Benim en çok merak ettiğim konu . Gazetede yıl 2024 nisan yazıyordu, o nasıl oluyor acep ???
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

Bu dizi tutar!Çok sağlam olacağı belli.Sevdim pilot bölümü.
Kullanıcı avatarı
Loki
Favori Manga: -Tower of God
-Slam Dunk
-Hunter X Hunter
-Bleach
-One Piece
-Noblesse
-Koe No Katachi
-Rurouni Kenshin
-Tokyo Revengers
-Dr Stone
Favori Anime: -Neon Genesis Evangelion
-Serial Experiments Lain
-Steins;Gate
-Hunter X Hunter
-Slam Dunk
-Full Metal Alchemist Brotherhood
-Yu Yu Hakusho
-Bleach
-One Piece
-Dragonball Z
-Barakamon
-Samurai X
-Dr Stone

ThePumpkin yazdı:
Loki yazdı:Oy oy oy, sonunda güzel bir dizi çıktı. Pilot bölüm gayet güzeldi. Flash'ı oynayan arkadaş tanınmamış, temiz yüzlü, mimik yapabilen biri. 2. bir mimiksiz, sırıtkan kas yığını Smallville vakası yaşanmamış iyi ki. Şahsen bölümü de Green Arrow ile karşılaşması dışında beğendim. Arrow'la daha önceden nerde nasıl tanıştıklarını gösteren bir flash-back yapmaları lazım.
Arrow'la Arrow dizisinde tanıştılar. :D Barry ilk o dizide göründü bir olayı araştırmak için, sonra buna bağladılar işte.
Bilgi için teşekkürler. Gene de en azından sözlü olarak bahsedilmeliydi tanıştıkları, benim gibi hiç Arrow izlememiş insanlar dumur olmazdı.

“Seriler ve Filmler Hakkında” sayfasına dön