Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Daredevil (2015)

Kullanıcı avatarı
Yoruichi Shihoin
Favori Manga: Berserk, Vagabond, Kozure Ookami
Favori Anime: Berserk, Bleach, Durarara, FMA Brotherhood, Trigun, Gintama

Suan piyasada olan cizgiroman uyarlamasi diziler icinde en iyisi. Hatta onlardan bi kac gomlek ustun bile diyebilirim.
Concord
Favori Anime: ..

Daha 2. bölümdeyim ve şunu diyebilirim ki işte budur abi. Birbirine havalı sözler söyleyip japon aksiyon oyunlarında ki gibi tek darbede inen mobl... ay adamlar görmedim. o bölümün sonunda ki dövüş sahnesi gerçekçiliği hissetirdi bana. Çok nadir dizielrde önem veriyorlar buna yaşım genç olduğumdan güncel serilerde zar zor hatırlıyorum bu gerçekçiliği. breaking bade 2-3 bölüm morarıklığın kalması gibi ufak ama dizinin içine çekmesine yardımcı şeylerdendi.

Ben bu gerçekçiliği hisedince salarım kendimi, gözlerim dolar, güler, kızarım. Duygusal tarafım çıkar. Çok şey değil abi ya sadece 2. bölümün son 15 dakikasında çıkardım bu tarafımı. Daha 2. bölümde çıkardıysa bu dizi olmuştur.

Dcnin aksiyon olsun izler bizim kitlemiz kafasından uzak, bir şey yapıcaksak hakını verelim kafasında bir dizi gördüm gerçekten. gerçi gothamda iyi diyorlar dcnin hakını yemeyelim. Ama arrow ve smallville izledim. samillvile bitirdim sevdim tavsiye ettim, Arowu belki biraz daha büyüken izlediğimden sevmedim bıraktım. Bu 2 dizide aklımda etki bırakmadı misal ki ben süper kahraman olsun boktan olsun kafasında bir insanım birde zombide geçerli bu.(walking deadın ilk sezonu daha kötü bir kanalda ve left 4 dead 2nin dizisi çıkmış denilen zamanda izliyordum ama şu an ki halini hiç sevmiyorum oyunu şahane misal bence)

Süper kahraman dediğin şeyin özel gücü varsa daha komedi ve aksiyona ağırlık verebilir. İçine cidiyeti azcık katın mı gayet güzel olur.
Ama özel gücü yoksa nolanın batman filmleri gibi şu an bahsetiğimiz dizi gibi olmalı ciddi bir ortam aklı başında bir süper kahraman ve olgunluk. Çünkü özel güç yeteneği simgelerken, gücü olmayan kahraman olgunluğu simgeler.

Neyse dizi olgun bir kayısı aylarca ihsal kalsan bile izlenir. 10 yıl sonra bile marvelın bir kahramnının dizisi vardı ne diziydi be onun gibi dizi çıkmıyor artık deme keyfine varabileceğim galiba.
Resim
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Çıktı yine gönlümün efendisi...
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Punisher ve Elektra da katılıyormuş bu sezon.Umarım dizi bozmadan devam eder.Baya güzel gidiyor
Kullanıcı avatarı
.^.sharingan.^.
Favori Manga: Berserk-Vagabond-One piece-One Punch Man, liar game.
Favori Anime: GİNTAMA-Shingeki no Kyojin-Hagane no Renkinjutsuş.

Dün ikinci sezonu izlemeye başladım ve şunu diyebilirim ki; mükemmel. izlemeyen kalmasın!
Resim
Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
Kullanıcı avatarı
onemorekiss
Favori Manga: Naruto,Bleach,One piece,Sun Ken Rock,Berserk,Slam Dunk...
Favori Anime: HAJiME NO iPPO,Naruto Shippuuden,Hellsing Ultimate,Devil May Cry,One Piece,Bleach,Death Note,HunterxHunter2011,Shingeki No Kyojin,Katekyo Hitman Reborn,Slam Dunk...

Cidden çizgiroman uyarlamaları arasında farkla en iyisi.Punisher katıldıktan sonra dizi dahada hoş olmaya başladı.Punisher ile daredevil arasındaki kavga için bile izlenir bence dizi :D .Başlamanızı öneririm bir an önce.
Resim
► Spoiler Göster

“Seriler ve Filmler Hakkında” sayfasına dön