Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

DC Sinema Evreni Genel Tartışma Başlığı

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Burada DC Sinema Evreni Hakkındaki tartışma, paylaşım ve sohbetimizi sürdürebilir ve katılım gösterebiliriz arkadaşlar

Resim

DC Sinema Evreni - Warner Bros İşbirliği 7 yılda 5 film çıkardı.

İşin Sinema Sanatı, renk paleti ve teknik detaylarında her ne kadar standartların üstünde olsalar da işin sadakat, samimiyet vede profesyonellik kısmında tam bir kanser olduklarını kanıtladılar.

Peki siz DCU Filmleri ve gelecek olan projeleri hakkında ne düşünüyorsunuz. Söyleyin bize.

Ayrıca gelişmeleri takip etmek ve yapılan değerlendirmeleri okumak için http://kahramanbaykus.com/ a uğramayı unutmayın.
Resim
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Jl filminde Green lattern'in olmayışı benim canımı çok sıkmıştı. İzlerken daha Bi sıkıldım.

Ama en çok neye sıkıldım biliyor musunuz? Flashın itin götüne sokulmasına sıkıldım.

Sonra sup'un gelip villianımızı tek başına tokatlamasına sıkıldım.

Ha onun dışında görsellik vs nasıldı derseniz tabii enfesti.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Todomeda yazdı: 11 Şub 2018 18:24
Sonra sup'un gelip villianımızı tek başına tokatlamasına sıkıldım.
Bu kısım benim gibi "Supe-fan" denebilecek biri için bile gıcıktı. Yani Adalet Birlğinin kurulma amacı "Superman'in tek başına yetemeyeceği durumlarda ona yardım etmek için orada olmak".

Burada ne gerek var JL'ye dedirtiyor size. Sadece Supe'ü canlandırmak için birleşmiş oldular bir halta yaramadılar. Supe'ün geri dönüşü değiştirilmiş ve bu şekilde çok ama çok saçma olmuştu.
Resim
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

JiraiyaFlash yazdı: 11 Şub 2018 18:37 Supe'ün geri dönüşü değiştirilmiş ve bu şekilde çok ama çok saçma olmuştu.
Normali nasıldı ki?
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
İletişim:

@LoG

Kendi geliyordu, çizgi romanında olduğu gibi.
Resim
Kullanıcı avatarı
demkir
Favori Manga: bleach
Favori Anime: naruto shippuden

Koskoca 2018 boyunca tek film nedir abi.Zaten sinema evrenini tam olarak sinemaya yansıtamamışsın birde gevşeklik yapıyorsun.Bana çok sorumsuzca geliyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

@JF

Hocam ölü adam bodoslama ben geldim SA mı diyor en azından biraz daha tutarlı bi açıklaması yok mu dönüş öyküsünün?
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
İletişim:

Light of God yazdı: 11 Şub 2018 21:27 @JF

Hocam ölü adam bodoslama ben geldim SA mı diyor en azından biraz daha tutarlı bi açıklaması yok mu dönüş öyküsünün?
Var kardeşim, tam olarak ölmüyor Superman zaten komaya giriyor. Hatta filmde bile tabunun üstündeki kum ve toprak oynuyordu. Sonra yoğun solar enerji banyosunda geçirdiği bir kaç ay sonucunda dönüyordu ve bu dönüş sürecinde elbette bir sürü farklı durumlar da yaşanıyordu.

Bence her türlü yahudi mitine gönderme yapmak için çekilmiş mother boxlı diriltme sahnesinden iyidir.
Resim
Kullanıcı avatarı
demkir
Favori Manga: bleach
Favori Anime: naruto shippuden

DC bana göre öncelikle solo filmlerle başlamalıydı.Çünkü tek bir filmde hem hikayeleri anlatıyım hemde ekibi toplayayım sonra kötü adamlarla dövüşelim dediler ama yoh olmadı.Film biraz daha uzun olsa kimse sıkılmazdı bence.Aslında filmin başarısızlığında yönetmen değişiminin çok büyük etkisi oldu.Yani değişen,atılan ve yerine başka şeyler konan sahnelerle ilgili çok şey okudum.Karakterlerin bazıları çok geride kaldı.Orjinal üçlü harici diğer iki karakter resmen olmasalar da olurdu yani.Hele Flash'ı itin götüne soktular.Evrene Man of Steel ile güzel bir giriş yapıldı.Karakter detayları ve kurgu gayet güzeldi.Sonra BvS geldi ve tam bir fiyaskoydu.Bu filme gerek bile yoktu.Neden böyle bir film yapma ihtiyacı duydunuz ki.Resmen zaman kaybı denebilir.Üzerine çok konuşmaya gerek yok,kötü bir filmdi.
Wonder Women'ı bir paralel evren DC'si yaptı herhalde.Film cidden güzeldi.Diana'nın dış dünya tecrübesi eğlenceli ve bir o kadarda güzel yansıtıldı.Aslında filmde Diana normalin aksine bir tanrı gibi değil daha insana yakın bir canlı gibiydi ve filmin dokusunu hem bozmadı hemde cuk oturdu.
Warner Bros bu işi tam kıvıramadı ve işler pek yolunda gitmiyor.Üzülüyor insan ister istemez bir sinema aşığı olarak büyük heyecanla bekliyorum çok iyi olacak diyorum ama hüsrana uğradım resmen.
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
İletişim:

Light of God yazdı: 11 Şub 2018 19:30

Normali nasıldı ki?
Resim

Filmin orjinalinde olan ama sonradan çıkarılan şeyler listesi.
Resim

“Seriler ve Filmler Hakkında” sayfasına dön