Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Tower of God - Tanıtım

Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

memoww yazdı:
DayDream yazdı:Çok kararsızım şuan part2 bölüm 33 deyim sanırım türkçe versiyonu buraya kadarmış beklesem mi yoksa direkt ingilizceye dalsam mı açıkcası bayadır pratik yapmadığım için tereddütteyim bi el atın :blink:
Şimdi şöyle diyim seriyi çeviren kotonaru grubu sınav ve ygs gibi sebeplerden dolayı "6 Nisan" a kadar ara verdiler. Elbet çevirecekler seriyi ama beklersen bu kadar, seriden soğuyabilirsin. Tavsiyem azmedip ingilizce okumanda. Sonra türkçesi çıktıkça bakarsın. İngilizce yi de batoto sitesinden okumanı tavsiye ediyorum. En kalitelisi ve blog yazılarını da koyuyolar...
galeme yazdı:Çok ara vererek okuduğum için karakterleri hep unutuyorum kim olduğunu, o yönden biraz karışık geldi. İlerisini sırf okuyanlar yere göğe sığdıramadığı için merak ediyorum sadece. 35. sayıdayım hala.
Sen de bi gün otur 1 günde gel güncele yav, istesen yaparsın B)
Bende başladım bugün 15. bölümdeyim. uyuyup duran adamı çok sevdim.
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

@oZzIiI
Vaaay laure diyosun kral adamdır o.
Bizim siteden okuyosan 33. bölüm ü başka siteden oku türkçe bulamazsan link veririm. Çünkü part 2 nin 33. bölümüyle karıştırılmış büyük spoiler yersin ve o bölüm silinmiş üstüne yazıldığından. Bunun dolayısıyla part 2 de 33. bölüm kayıp. Onu da istersen link veririm ordan okursun.

Söyledim düzeltilmesini ama güncele hallederiz dendi.
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
yalicapkini
Favori Manga: One Piece-Vagabond-Slam Dunk-Kingdom-Veritas-Fullmetal Alchemist-Tower of God
Favori Anime: Slam Dunk-Bleach-Gintama-Shingeki no Kyojin

2 gün önce başladım şu an da 2. sezon 24. bölümdeyim.

Özetle çok acayip bir şey gerçekten okunması gereken güzel ve bir o kadar ilgi çekici bir yapıt.

İçerikler ilgili olarak sadece şu kadarını söyleyebilirim ki ilk defa bir manga türevlerinde bir karakter beni sinirlendirmeyi başardı kızı görmeye tahammül edemiyorum o kadar kıl oldum.

Bu arada bizim siteden okuyorum da sitede bütün bölümler var mı yoksa nereden devam edebilirim okumaya ?
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
“George Bush’un karısının çirkin bir bok parçası olması hiç hoşuma gitmiyor.Ve bu, milyonlarca insanın zarar gördüğü savaşlara sebep oluyor.Son ‘iyi’ başkan Kennedy’ydi ve onun da mükemmel bir karısı vardı. Bunun basit bir tesadüf olduğuna inanmıyorsunuz değil mi?”
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran

yalicapkini yazdı:2 gün önce başladım şu an da 2. sezon 24. bölümdeyim.

Özetle çok acayip bir şey gerçekten okunması gereken güzel ve bir o kadar ilgi çekici bir yapıt.

İçerikler ilgili olarak sadece şu kadarını söyleyebilirim ki ilk defa bir manga türevlerinde bir karakter beni sinirlendirmeyi başardı kızı görmeye tahammül edemiyorum o kadar kıl oldum.

Bu arada bizim siteden okuyorum da sitede bütün bölümler var mı yoksa nereden devam edebilirim okumaya ?
Türkçeye çevrilmiş bütün bölümler var. Ama türkçe çevirisi şuan 2. sezon 78. bölümdeyken şuan seri orjinal ve ingilizce olarak 2. sezon 116. bölüme ulaşmış durumda. Umarız kısa sürede türkçesi güncele yetişir de bu siteye de konur.
Kullanıcı avatarı
insomniac
Favori Manga: Skip Beat,Dengeki Daisy,Orange,Cat Street
Favori Anime: NANA,Steins Gate,Zankyou no terror,Samurai Champloo,One Outs,Sakamichi no apollon,The girl who leapt through time,Kuroko no basuke,Beck

Okuduğum ilk shounen.Yani sanırım shounen.İlk izlenimi güzel,baya hoşuma gitti.Bakalım gözlerimin dayanabildiği kadar okumaya çalışacağım :lol:
[thumbnail=center]http://i.hizliresim.com/1v0go1.gif[/thumbnail]
Pos bıyıklı über Nietzsche
Trajik adam yalnız hiçe
Şarap aldığım market Assos
Ne yapalım böyle buyurdu Dionysos
Kullanıcı avatarı
memoww

insomniac yazdı:Okuduğum ilk shounen.Yani sanırım shounen.İlk izlenimi güzel,baya hoşuma gitti.Bakalım gözlerimin dayanabildiği kadar okumaya çalışacağım :lol:
İlk başta shonen izlenimi verdiği doğrudur ama part 1 in sonuna doğru ve devamında genel shonen mantığı izleniminden ayrıldığını söyleyebilirim. Hatta yazar da bu konuda konu ne kadar shonen içinde tutmak istesem de o mantıktan ayrılıyor diyor. Açıkçası bunun seriye farklı bir tat kattığını söyleyebilirim. Hatta serinin çok güzelleşmesini sağlıyor. Neyse devam ettiğinde ne dediğimi anlayacaksın :)
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Yorumların hepsini okudum şuan öyle bi okuma isteği dolduki içimde :lol: Eve gideyim hepsini indirip başlıcam yani öyle düşünüyorum hadi hayırlısı :D
Resim
Kullanıcı avatarı
yalicapkini
Favori Manga: One Piece-Vagabond-Slam Dunk-Kingdom-Veritas-Fullmetal Alchemist-Tower of God

memoww yazdı:Türkçeye çevrilmiş bütün bölümler var. Ama türkçe çevirisi şuan 2. sezon 78. bölümdeyken şuan seri orjinal ve ingilizce olarak 2. sezon 116. bölüme ulaşmış durumda. Umarız kısa sürede türkçesi güncele yetişir de bu siteye de konur.
Öncelikle cevap için teşekkürler hacı :)
Peki ingilizce olarak nereden okuyabilirim 78. bölümden güncele kadar ?
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
“George Bush’un karısının çirkin bir bok parçası olması hiç hoşuma gitmiyor.Ve bu, milyonlarca insanın zarar gördüğü savaşlara sebep oluyor.Son ‘iyi’ başkan Kennedy’ydi ve onun da mükemmel bir karısı vardı. Bunun basit bir tesadüf olduğuna inanmıyorsunuz değil mi?”
Kullanıcı avatarı
memoww

yalicapkini yazdı:
memoww yazdı:Türkçeye çevrilmiş bütün bölümler var. Ama türkçe çevirisi şuan 2. sezon 78. bölümdeyken şuan seri orjinal ve ingilizce olarak 2. sezon 116. bölüme ulaşmış durumda. Umarız kısa sürede türkçesi güncele yetişir de bu siteye de konur.
Öncelikle cevap için teşekkürler hacı :)
Peki ingilizce olarak nereden okuyabilirim 78. bölümden güncele kadar ?
http://thcmpny.com/naver.html
Burada en popüler de göreceksin seriyi
Şimdi şunu da demem lazım 2. sezon 110. bölümden sonra bir ara verdi seri ve o ara sırasında bir çeviri grubu tower of godın da içinde bulunduğu birkaç webtoon serisinin resmi ingilizce çevirisini eline aldı. Ve batoto gibi yerlerin bütün birikimlerini sildirttiler. Neyse bu çeviri sitesinin linki bu
http://www.webtoons.com

Ama bunlar okumaya mobil giriş için uygun yapmışlar. Eğer bilgisayardan giriyorsan ilk verdiğim linki tavsiye ederim.

Şimdi bunu söylememin nedeni şu. Bu sitenin çevirilirinde diģerlerine göre hafif değişiklik var, mesela baam diye çevirmemişler de bam diye çevirmişler o yüzden şaşırma çok didim. Birkaç özel isim de çeviri farkı var.

Ama tavsiyem ilk başta hiç bu sitelere karışmayıp. Mangareaderdan güncele gelmen ki o 110. bölüme kadar eski güzel çevirileri okuyabilesin.
http://www.mangareader.net/1757/tower-of-god.html
Ama burda dikkat et, sezona ayırmamışlar bölümleri mesela 2. sezon 35. bölüm, 115. bölüm olarak geçiyor.
Neyse ilk başta mangareader dan okursunuz. Sonra eklemedikleri bölüm var mı diye ilk verdiğim linkten bakarsınız. Zaten güncele geldikten sonra biz her yeni bölüm geldiğinde güncel tartışma bölümüne linklerini atıyoruz. Oradan takip edersin. Yorumlarını da bekleriz güncel tartışmalarına :)

tower-of-god-f156/tower-of-god-guncel-t ... 10032.html
Kullanıcı avatarı
yalicapkini

memoww yazdı:http://thcmpny.com/naver.html
Burada en popüler de göreceksin seriyi
Şimdi şunu da demem lazım 2. sezon 110. bölümden sonra bir ara verdi seri ve o ara sırasında bir çeviri grubu tower of godın da içinde bulunduğu birkaç webtoon serisinin resmi ingilizce çevirisini eline aldı. Ve batoto gibi yerlerin bütün birikimlerini sildirttiler. Neyse bu çeviri sitesinin linki bu
http://www.webtoons.com

Ama bunlar okumaya mobil giriş için uygun yapmışlar. Eğer bilgisayardan giriyorsan ilk verdiğim linki tavsiye ederim.

Şimdi bunu söylememin nedeni şu. Bu sitenin çevirilirinde diģerlerine göre hafif değişiklik var, mesela baam diye çevirmemişler de bam diye çevirmişler o yüzden şaşırma çok didim. Birkaç özel isim de çeviri farkı var.

Ama tavsiyem ilk başta hiç bu sitelere karışmayıp. Mangareaderdan güncele gelmen ki o 110. bölüme kadar eski güzel çevirileri okuyabilesin.
http://www.mangareader.net/1757/tower-of-god.html
Ama burda dikkat et, sezona ayırmamışlar bölümleri mesela 2. sezon 35. bölüm, 115. bölüm olarak geçiyor.
Neyse ilk başta mangareader dan okursunuz. Sonra eklemedikleri bölüm var mı diye ilk verdiğim linkten bakarsınız. Zaten güncele geldikten sonra biz her yeni bölüm geldiğinde güncel tartışma bölümüne linklerini atıyoruz. Oradan takip edersin. Yorumlarını da bekleriz güncel tartışmalarına :)

tower-of-god-f156/tower-of-god-guncel-t ... 10032.html
Mangareader 159.-bizim siteden okuyanlar varsa bu bölümden devam etsinler.- bölümden başladım okumaya hacı detaylı cevabın içinde teşekkür ederim :)

Bu arada tartışma başlığını ekledim favorilere güncele gelince oraya yazacağımı umuyorum du bakalım :)
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

“Tower Of God” sayfasına dön