Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Tower of God Hakkındaki Sorularınız (Spoiler İçerir)

Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Memow abicim sen bana tog un ilk sezonu Türkçe indirebilceğim bi link versene varsa :lol: arşiv yapacam . Hem yeniden okiyayım.
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran

ansatsuken yazdı:Memow abicim sen bana tog un ilk sezonu Türkçe indirebilceğim bi link versene varsa :lol: arşiv yapacam . Hem yeniden okiyayım.
Al bro 1. sezonun tamamı ve 2. sezonun 58. bölümüne kadar olan tarafı :) Yani kotanaru tarafı
https://onedrive.live.com/?cid=51aaeb69 ... 3DD4%21215
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god

Eyw. Bro
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god

Eğer yamulmuyorsam Hwa Ryun Fug üyesiydi. Şimdi seriyi yeniden okurken bu kızı gördümde. Bu kız ilk sınavlar sırasında da Fug üyesi miy di yoksa sonradan mı katıldı?

1. sezon 26. bölüm
Resim
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran

ansatsuken yazdı:Eğer yamulmuyorsam Hwa Ryun Fug üyesiydi. Şimdi seriyi yeniden okurken bu kızı gördümde. Bu kız ilk sınavlar sırasında da Fug üyesi miy di yoksa sonradan mı katıldı?

1. sezon 26. bölüm
Resim
Başından beri yöneticinin sınavlar sırsında baamın elenmesi için koyduğu kız buydu. Okuyunca anlarsin zati
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god

2. kat yöneticisi Evankell(ismini yanlış yazdım biliyorum) Bu adamın sıralama da yeri neydi?.

Birde Yuri'nin yanında ki iri yarma adamın bahsettiği bi ağaç gibi bişi vardı. O tam olarak ne oluyor?
Kullanıcı avatarı
memoww

ansatsuken yazdı:2. kat yöneticisi Evankell(ismini yanlış yazdım biliyorum) Bu adamın sıralama da yeri neydi?.

Birde Yuri'nin yanında ki iri yarma adamın bahsettiği bi ağaç gibi bişi vardı. O tam olarak ne oluyor?
Evankell katın yöneticisi deil hakimi. Zati seride hiç gözükmedi. Yönetici olan o kahve bağımlısı herif. Ve aynı zamanda fugdan. Evankellin sıralaması ise 75.

O ağaç dalı sembolü Wolhaiksonga ait. Urek in sırtında ki dövme Wolhaiksongun sembolü. O adamın yani kurudan ın elinde tuttuģu amblem bu örgüte üye olduğunu gösteriyor. Wolhaiksong un sembolü ise şu:::

[thumbnail]http://vignette3.wikia.nocookie.net/tow ... 0802233328[/thumbnail]
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god

43. katta shinsoo çok zayıf olduğu için o katta bulunan insanların shinsoo gücünde bi değişiklik oluyormu?. Normalde yaptığından daha şiddetli veya şiddetsiz saldırılar mı gerçekleşiyo?

Bu arada wikia da dolanırken gördüm. Tower offocials kısmında 3 lord tan bahsediyo. Kim onlar? Necidiler , kimlerdendirler?
Konu Dışı
Vay amk. Bunlar kardeşmiş ya.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
nephie
Favori Anime: naruto

ansatsuken yazdı:43. katta shinsoo çok zayıf olduğu için o katta bulunan insanların shinsoo gücünde bi değişiklik oluyormu?. Normalde yaptığından daha şiddetli veya şiddetsiz saldırılar mı gerçekleşiyo?

Bu arada wikia da dolanırken gördüm. Tower offocials kısmında 3 lord tan bahsediyo. Kim onlar? Necidiler , kimlerdendirler?
Konu Dışı
Vay amk. Bunlar kardeşmiş ya.
► Spoiler Göster
Katları ilerledikçe kulede shinsoo miktarı arttığı için hareket etmesi güç oluyor. Ancak shinsoo direnci çok olanlar için bir sıkıntı olmuyor. Bu yüzden silahlar da genellikle ince uçlu oluyor fark ettiyseniz. Kılıçları yoğun şinsooda hareket ettirmek bir hayli zor. Taç oyununda biri diyordu sanırım böyle bir şey. Ayrıca Androssi mevki seçimleri sınavının yapılacağı bölgeye gelince "ne zamandır bu kadar baskı hissetmemiştim diyor".

Üç Kral ise Zahard'dan sonra kulede en yetkili olan kişiler. Wikii'ye göre 1000 yılda dönüşümlü olarak iktidara geçiyorlar.
Zahard'ın kuleye egemen olduğundan beri süregelen ve kırmızı üç göz simgesi sayesinde oluşturulan bir gelenek olduğu söyleniyor.

Resim

Ruler's conference; yani meclis gibi bir şeyin başında bulunuyorlar ve mecliste son söz bunlara ait.
Soyları ile bağlantılarını gizlemek için soyadlarını atıp ilk adlarını kullanıyorlarmış.

Krallar:

Mollic Won P. GR;

Lordların en büyüğü. Kulenin bağlarına çok bağlı bir muhafazakarmış. Molic adı yaşadığı yerden geliyormuş. Molic'in anlamı ise "Molic'in mutlak hükümdarı" demekmiş. P. GR ise anlamı söylenmemiş.

Joochun:

Çok programlı bir adammış. Sürekli katları yukardaki katları ele geçirilmesi gerektiğini savunuyormuş.Alkolü çok sevdiğinden ismini de ondan almış. Alkol delisi gibi bir anlamı var sanırım. Babası Ari Han ve annesi ise kuleden bir yerliymiş. Ama annesi onu doğurduktan sonra öldüğü söyleniyor. Ari Ailesinden anlayacağınız. Urek Mazino ile sürekli beraber içtiklerini söylüyorlar ama daha kanıtlanmamış.

Flux;

Büyücüymüş. Macseth (Atölyenin babası)nın ilk çırağıymış. Hatta fabrikalardan birinin babasıymış. Bu atölyede bildiğiniz gibi baba, öğretmen gibi seviyeler var. İsterseniz buraya bakabilirsiniz. http://towerofgod.wikia.com/wiki/Gong_Bang
Büyücüler Macseth tarafından yaratılan bir organizmaymış bu arada.
memoww yazdı:
ansatsuken yazdı:2. kat yöneticisi Evankell(ismini yanlış yazdım biliyorum) Bu adamın sıralama da yeri neydi?.

Evankell katın yöneticisi deil hakimi. Zati seride hiç gözükmedi. Yönetici olan o kahve bağımlısı herif. Ve aynı zamanda fugdan. Evankellin sıralaması ise 75.

O ağaç dalı sembolü Wolhaiksonga ait. Urek in sırtında ki dövme Wolhaiksongun sembolü. O adamın yani kurudan ın elinde tuttuģu amblem bu örgüte üye olduğunu gösteriyor. Wolhaiksong un sembolü ise şu:::

[thumbnail]http://vignette3.wikia.nocookie.net/tow ... 0802233328[/thumbnail]
"Ayın altındaki kanatlı ağaç"
77. katta Urek Mazino'nun kurduğu organizasyonun sembolü. Bu sembolü almak isteyen kurallılar için sınav yaptıklarını hatırlıyorum. Sembolün isminden ve görünüşünden Urek'in kulenin dışına ne kadar meraklı olduğu anlaşılıyor. Lero-ro da bunlara katılmak için 77. kata gitmişti hatırlarsanız.
Resim
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god

► Spoiler Göster
Bu resimde gözüken duvar 1. kat heudon'un sınav yaptığı kat. Duvardaki o süslemeler kimlerin resmi? Öyle boş beleş süslemeler olduğunu sanmıyorum

Edit: vay mk. sorduğum sorular abaktımda ne saçma sorular sormuşum la arada :D ee tabi ilk sezonu okuyalı 15 ay falan oluyodur :D 15 ay sonra bi bakınca bu neydi lan diyon kendi kendine :D

“Tower Of God” sayfasına dön