Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Tower of God Hakkındaki Sorularınız (Spoiler İçerir)

Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Burada Tower of God serisi hakkında kafanıza takılan istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
fox34
Favori Manga: Tower Of God--One piece-Naruto-Fair tail-Bleach-Air gear-Holyland
Favori Anime: One piece-Naruto-Fair tail-Bleach-Air gear

Son çıkan 128-129 Bölümlerin özetini Geçebilirmisin acaba...?
Dünya Seni İtip Kalktığında Ayağı Kalkmalı Ve Sen de İtmelisin Sadece Mazeretler Uydurarak Bir Şey Yapamazsızn...!
Resim
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran

2. Sezon 128.Bölüm Özet::

Bir önce ki oyunda baamlar 2 sekme avantaj kazandılar ve top yura ha takımına geçti. Ranlar konuşurken bilet sayıları fazla olanın avantajından bahsettiler. Topun bir elde 10 saniye tutulduktan sonra crazy moda gećmesinden dolayı ve yura ha takımında 1 striker olduğundan dolayı maksimum gelseler gelseler 1 bölme ilerleyebilirler ama baamlar kişi ve atakçı sayılarının fazlalığından dolayı iki bölme ilerleyebiliyorlar. Ran bu oyun çantada keklik dedi.
O sırada koşucularını aka takımını gözleme için göndermişler bizim ki orda ki büyük herifin normal gözükmediģini söylüyor.
Ranlar gidiyor. Ve hwa ryun da konuşmalardan bir terslik olduğunu seziyor. Diğer takımlar baamın reverse flow tekniğini görünce baamı övüyolar.
Sonra baam yuraya rachel nerede ve fugla ne işin var gibi sorular soruyor.
Sonra yura turnuvaya odaklansan zaten rachella trene giremeyeceksin diyor. Ve devam ediyor. Bir yıl kadar önce rachella emily sayesinde tanıştık ve ve zamanla birbirimzi tanıdığımızın farkına vardık diyor.
Devamında emilenin ilginç olduğunu ve onun bilindik özelliklerinden bahsediyor. Devamında emile nin onun tek arkadaşı olduğunu söylüyor. Sonra gerçekte ne istediğini fark etmiş ve emile ona demişki aradığın şey için rachella trene bin. İşte bu yüzden rachela kendini davet ettirrmiş ve her şeyini ona yardım etmek için terketmiş. Devamında ise eğer benim onla trene girmemi engellersen seni durdurmaktan başka çarem yok diyor yura. Devamında hadi anlaşma yapalım diyor. Ve eğer beni durdurursan sana biletlemi verir ve rachelın yerini söylerimdiyor. Eğer durduramazsan 1 bilet verirsin diyor.
Tabi takımda ki diğerleri itiraz ediyor zati bunlar az sayıda bu iddaa anlamsız diyorlar ama baam kabul ediyor. Ve maç devam ediyor. Yura hiç plansız direk baama dalıyor gećmek için baam da tek yapmam gereken onu durdurmak diyor. Ve reverse flow yani felç etme tekniğini uyguluyor. Ama yura felç olduktan sonra henüz tam kaynağı bilinmeyen bir şey yapıyor. O yıldızların çıkmasıyla bir anda reverse flow tekniği duruyor ve yura geçiyor. Ve yura shinsoo yeteneğin düşündüğüm kadar iyi deilmiş diyor. Diğerleri şaşırıyor. Lighthouse kullanmadan reverse flow u durdurmak imkansız diyorlar.
Sonra yuranın takımından yancısı siz kendinizi ne zannediyonuz daha yeni d rank olmuşunuz yuranın yanında siz kimsiniz gibi laflar sarfediyor. Sonra yura topu bu denyoya atıyor. Çok konuştum sen benim erkeğim deilsin diyor. Top 10 snden fazla yuranın elinde kaldığından top crazy moda geçiyor ve top infilak ediyor. Sonra adam buhar oluyor. Sonra diğerleri bunu haliyle çılgınca buluyor. Sonra aynı anlaşmayı bu sefer baamın atağında başarılı olmasına yapıyorlar. Diğerleri itiraz edoyor ama baam benim rachelın nerde olcaģını hulmam lazım biraz bana güvenin yur ha yı geçeceğim diyor ve burda bitiyor.

129 un özetini de akşama çıkartırım.
Kullanıcı avatarı
Slendermanvarisi03
Favori Manga: Bleach Tower of God Hunter x Hunter The Breaker New Wave
Favori Anime: Fate Zero Bleach

Sence fug Racheli kullanıyor mu ve ileride 13 ay serisi silahlarından birini baam alması mümkün müdür özellikle colourless december mühürlü olan.
Resim
Kullanıcı avatarı
memoww

Slendermanvarisi03 yazdı:Sence fug Racheli kullanıyor mu ve ileride 13 ay serisi silahlarından birini baam alması mümkün müdür özellikle colourless december mühürlü olan.
Teorik bir soru, görüşlerim de şu şekilde...
Kullanmaktan ziyade ikili ilişki rachel kulenin zirvesini fug ise zhard ve 10 ulu ailenin ölmesini istiyor. İki tarafta amaçlar uğruna birbirlerine yardım ediyor. Rachelın da bir kuralsız olduğunu unutmamak lazım.

13 ay serisi mümkün hatta bu arcta ben mümkün görüyorum. Tek kullanımlık yuri verebilir baam a siyah martı kendi işine şu anlık yaramıyor çünkü. Ateşleyemiyor sonuçta. Garam zahardla da karşılaşma ihtimallerini düşünürsek 43. Kat olan kayıp katta. Biliyorsunuzdur hell trainin son durağı 43. Kat.
Garam zahard hakkında bilgi...
http://towerofgod.wikia.com/wiki/Garam_Zahard
Colerless december a gelirsek. Hiçbir dayanağım olmadığından yorum yapamam. Ama bir prensesi delirtecek kadar güçlü silah olduğunu biliyoruz.
Kullanıcı avatarı
Slendermanvarisi03
Favori Manga: Bleach Tower of God Hunter x Hunter The Breaker New Wave
Favori Anime: Fate Zero Bleach

Cevap için teşekkürler ve ileride düşündüğün bir teori yayınlamayı planlıyor musun ?
Resim
Kullanıcı avatarı
memoww

Slendermanvarisi03 yazdı:Cevap için teşekkürler ve ileride düşündüğün bir teori yayınlamayı planlıyor musun ?
Evet ve özellikle thorn ve kuralsızlarla alakalı 2 tane güzel olduğunu düşündüğüm teorim var.
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god

2.Sezonun 90. bölümüünde "kase" derken ne demek istiyor? Thorn'u mühürleyecek bi özellikten falan mı bahsediyor, tam olarak anlamadım :dry:
Kullanıcı avatarı
memoww

Fake thorn gerçek thorna tepki verip onu kendi içine alacak şekilde tasarlanmış. Bir boş bir kase gibi içinin dolmasını bekliyor. Yani fugun içinde ki baam karşıtı grup baamı tuzağa düşüriyim derken kendileri tuzağa çekiliyorlar.
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god

► Spoiler Göster
[/align]
Bu karakterin ismi hiç seri sırasında çıktımı. Yoksa bölüm sonu notlarında ya da siu nun kendi forumunda falan mı bahsi geçti. Hiç hatırlamıyorum.
Kulenin en güçlüsüymüş burada yazana göre.

“Tower Of God” sayfasına dön