Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Lo Po Bia Elaine vs Hoaqin(Regular)

Kim Kazanır?

Hoaqin yüksek zorluk
1
33%
Hoaqin orta zorluk
1
33%
Hoaqin düşük zorluk
0
Oy yok
Kaiser yüksek zorluk
0
Oy yok
Kaiser orta zorluk
1
33%
Kaiser düşük zorluk
0
Oy yok

Toplam oy: 3
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

"Kaiser" Lo Po Bia Elaine
► Spoiler Göster
Kaiser, yani Lo Po Bia yan ailesinden Elaine İsim avı İstasyonunun 1000 yıllık hükümdarıdır. En güçlü 3 D seviyeden biri olarak bilinir.

vs

"White" Hoaqin
► Spoiler Göster
Hoaqin eski bir yüksek seviyeci ve FUG'ın kıdemli bir avcısıdır, öyle ki Karaka kendisine saygı duyar. 1 milyar insanı katlettiği sırada Zahard Prenseslerinden biri tarafından yenilip Trene mühürlenmiş ve D seviye bir kurallı olarak kalmıştır.

Kurallar:

*Hoaqin D seviye halinde ve David ve Vicent'in ruhlarını absorbe etmiş vaziyette.
En son Outlaw tarafından 16 Ara 2017 17:35 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

En son okuduğum zaman Hoaqin kesinlikle daha güçlüydü. Bir zamanlar fug un avcısıymış zaten. Son kardeşi alsaydı seviyeci seviyesinde olacaktı diye hatırlıyorum, yanlış hatırlamıyorumdur umarım.

Hoaqin orta zorlukla alır diyorum.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

@Naruto-Bijuu,

Hoaqin eskiden bir Yüksek Seviyeciydi evet. Hem de Dış diyarda kral olmuş bir yüksek seviyeci. Ama karşılaştırdığımız formu D seviye formu. D seviye formundaki Hoaqin "Boro Sachi Daniel" üçlüsü için "Benim için büyük tehlikesiniz" diyordu.

Ben şahsen yakın görüyorum ikiliyi, ama senle görüşlerimiz pek uyuşmuyor. Bilmiyorum sen ne dersin.
Resim
Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Outlaw yazdı: 16 Ara 2017 17:33 @Naruto-Bijuu,

Hoaqin eskiden bir Yüksek Seviyeciydi evet. Hem de Dış diyarda kral olmuş bir yüksek seviyeci. Ama karşılaştırdığımız formu D seviye formu. D seviye formundaki Hoaqin "Boro Sachi Daniel" üçlüsü için "Benim için büyük tehlikesiniz" diyordu.

Ben şahsen yakın görüyorum ikiliyi, ama senle görüşlerimiz pek uyuşmuyor. Bilmiyorum sen ne dersin.
Hocam '' Uzun zamandır takip etmediğimi söyledim '' seriyi. Sadece o zamanlarda gördüğüme göre yorumladım. En son ölüm katında bırakmıştım seriyi, bir ara devam etmeyi düşünüyorum o ayrı. Orta zorluk olmasa bile, benim gördüğüm bu ikili arasında Hoaqin üstün çıkacaktır diye düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

@Naruto-Bijuu,

Ölüm katına devam et bence, çok sürpriz isimler ve olaylar görüyoruz.
Resim

“Tower Of God” sayfasına dön