Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

HunterxHunter 349 Tartışma / 350 Öngörü

Kilitli
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Çok afedersinizde guardian spiritini sikeyim.
O nasıl bir hayal dünyasıdır amk?
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Krallığın gözü kör olsun, o tiple 8 kadın birden almış. :/
Cinsiyet fark etmiyormuş, kadın ya da erkek tüm çocuklar ''Prens'' olarak geçiyor.
Şu anki kralın yerini almak için savaşacaklar ve son hayatta kalan da tahtın varisi olacakmış.
''Çanak'' diye bir dalga var, Kakin'in geleneksel ayiniymiş; adı da ''Çanağın içindeki yumurta.'' Kanını bunun içine koyuyorsun ve tahta geçmeyi arzuluyorsan, bu sana özel bir güç veriyor. Bu Çanak'sa ilk kralın zehirlenişinin şekil bulmuş hali olarak yaratılmış. Çocuklar bu Çanak'tan özel bir güç ödünç alıyorlarmış ve onlar farkına varmadan içlerinde ''Ruh Canavarı'' denilen kendilerini koruyacak yaratıklar peydah oluyormuş.
Her Ruh Canavarı taşıyıcısının şeklini alıyormuş. Koruyucu Ruh(Stream Kutsal demiş) Canavarı'nın özellikleri de:
-Yaratık Nen'den oluşuyormuş. Çocuklarının refahını isteyen kişilerce güçlü bir nen tarafından yaratılıyormuş.
-Ölümle kuvvetli bağları olan kişiler bu yaratıklara sahip olabiliyormuş.
-Taşıyıcının aurasından besleniyormuş ve taşıyıcısının mahiyetine göre görünüşü ve gücü şekilleniyormuş.
-Taşıyıcının kendisi tarafından yaratılmadığı için de kendi iradeleri ile hareket edebiliyorlarmış.

Beyond'sa ipimle kuşağım modunda. :D Casus falan bilmem ben, vaktim gelene kadar bekler; sonra da kıtaya giderim diyor.
Maymun'un gücü de, 3 maymun; ''Görmedim, Duymadım, Bilmiyorum.'' Bir de Nyoibo diye bir sopası var.
Kurapika da bir şeyler anlatıyor yine uzun uzun ve Yeni Kıta'ya varmadan Maymun'u yakalamamız lazım diyor.
Son sayfada da, Kakin prensleri korumalar arıyorlarmış. Mizaistom elediğimiz avcılar koruma olarak gemiye binebilirler diye endişeleniyor. Kurapika, hangi prensin istekte bulunduğunu soruyor. Toplamda da 6 istek varmış. Olaylar olaylar..

Bölümün özeti budur. :D
Kullanıcı avatarı
Loki
Favori Manga: -Tower of God
-Slam Dunk
-Hunter X Hunter
-Bleach
-One Piece
-Noblesse
-Koe No Katachi
-Rurouni Kenshin
-Tokyo Revengers
-Dr Stone
Favori Anime: -Neon Genesis Evangelion
-Serial Experiments Lain
-Steins;Gate
-Hunter X Hunter
-Slam Dunk
-Full Metal Alchemist Brotherhood
-Yu Yu Hakusho
-Bleach
-One Piece
-Dragonball Z
-Barakamon
-Samurai X
-Dr Stone

Şu Dark Continent'e bir gidemediler. Kaç haftadır diyalog üstüne bilgilendirme sıkmaya başladı.
Kullanıcı avatarı
The Butcher of Sands
Favori Manga: One Piece, Berserk
Favori Anime: Hunter x Hunter, Jojo's Bizarre Adventure

Saiyuu'nun gücü fena değilmiş. İdareci sanırsam.
Resim
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

Murat'tan böyle uzun bir yorum gördüm ya yeter benim için :)
Kilitli

“Hunter X Hunter Manga” sayfasına dön