Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Hunter x Hunter 352 Tartışma / 353 Öngörü

Kilitli
Kullanıcı avatarı
Morphling
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: FMA

http://readms.com/r/hunter_x_hunter/352/3385/1

Bu dövüş eğer boktan biterse çok pis küfür edeceğim, iki karakter de süper bir şey olmasın onlara.
Beware the riptide.

[thumbnail]http://www.gokturkce.net/dosya/2012/04/ ... -olsun.jpg[/thumbnail]
Ore Sama
Favori Manga: One Piece , Bleach , The Breaker , Tower of God
Favori Anime: One piece , Bakuman, Hunter x Hunter

Hisoka nerdeyse ana karakter gibi kaybetmesine imkan vermiyorum öte yandan da chrollo reiste aşırı övüldü oda harcanacak bi karakter değil bu dövüş bitmeyecek anlaşılan
When you argue with an idiot,they drag you down to their level and beat you with experience.
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

O değile chrollo birinin yeteneğini arakladığında o kişi o yeteneği bir daha kullanamıyordu. Falcı kızdaki geyik gibi. Şimdiden 2 tane takım üyesinin yeteneğini kullandı. Kendi takımına falan mı çöktü bu herif ne yaptı la ?

Edit : Yoksa bi şeyler mi atladım la okurken çok siklemeden okuyorum kesin sikko bi ara gelicek 3 yıl çıkartmayacak diye :lol:
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Kısa Lm yazdı:O değile chrollo birinin yeteneğini arakladığında o kişi o yeteneği bir daha kullanamıyordu. Falcı kızdaki geyik gibi. Şimdiden 2 tane takım üyesinin yeteneğini kullandı. Kendi takımına falan mı çöktü bu herif ne yaptı la ?

Edit : Yoksa bi şeyler mi atladım la okurken çok siklemeden okuyorum kesin sikko bi ara gelicek 3 yıl çıkartmayacak diye :lol:
Geri verip, veremeyeceğinden bahsedilmedi henüz. Muhtemelen geri verebiliyor.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
OrangeOrange
Favori Manga: one piece
Favori Anime: one piece , avatar , pokemon, no game no life, deat , death note, naruto , bleach

chrollonun aklından neler geçtiğini bilmek zor belirli bir amacı olabilir
geçenki sayıyı düşünürsek ölüm dövüşü olayı ise trollükten başka bişe değil
hisoka ise ileride gon ile dövüşme isteğini düşününce hisokanın harcanacağını düşünemiyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
dohanx
Favori Manga: Vagabond-One Punch Man-Berserk-Hunter x Hunter-Fullmetal Alchemist
Favori Anime: Berserk-Space Dandy-Hunter x Hunter-Mushishi-Steins;Gate -G.T.O
İletişim:

Yahu yok mu şu mangayı çeviren birisi, kaç gündür okuyamıyoruz.
Kilitli

“Hunter X Hunter Manga” sayfasına dön