Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Hunter x Hunter 2011 - Bölüm 145 Tartışma

Kullanıcı avatarı
Dee
Favori Manga: Higurashi no Naku Koro Ni
Favori Anime: HunterxHunter

Fullmetal Alchemist Brotherhood

Ben çok seviyorum bu animeyi ya.

Evet bölüme gelirsek, -ya bu anime bitmesin be- .. bölüme -BİTME NOLUR-
Bölümden kısa kısa notlar;

-Gon'un hastanedeki hali gösterildiğinde içimden bir parça koptu. Netero'nun malum zamandaki koluna benziyordu. Ve Killua'nın görmek isteyeceği son şey sanırım, HxH'deki gerçekçi "dehşete düşmüş" yüz ifadelerini seviyorum.

-12 Burç karakterlerinin tasarımlarını fazla random ve abartı buluyorum (ilk defa olumsuz eleştirdim galiba) Pariston dışında hiç bir karakteri benimseyemedim , ekranda görünmelerini bile sevmiyorum. Cheadle'nin seslendirmesi güzel ama,karakteristik bir sesi var.

-Illumi azmederek bana kendini Hisoka'dan daha fazla yardıma ihtiyacı olduğuna inandırdı. Yavaş yavaş,sakin sakin yaptı bunu.Hisoka'nın arkasındaki ikinci psikopat gibi görünüp tahtı almaya çalışıyor.Hisoka gör bunları.
Aslında Illumi'nin aradan fırlayıp psikopata bağlamasını sevmedim. Sakin-ölümcül hali ona çok iyi gidiyor. Bu biraz karakterini basitleşirdi.
Resim

to a non-believer?
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Belkide en güzel arc animede çıkmayacak amk . Animenin sonunda beyond reyiz sn olsa da gözükse keşke. Ova falan olacaksa en azından işaret etsinler.

Böyle mangaka yok elinin altında maden var sen işleme.
Kilitli

“Hunter X Hunter Anime” sayfasına dön