Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Hunter x Hunter Anime Genel Tartışma

Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Hacılar adam ara verdi de, boş dönmedi yani. Çıkan mangalarda hayvan gibi konu var. 1 manga bölümüne, 1 anime bölümü düşer. Belki de daha da az bile olabilir. Ayrıca adam Kara Kıta diye bir fikir attı. Kurgu, senaryo falan oluşturmuştur onun için. Belki de serinin sonunu bile yazmıştır. Bıraksa bile editörler falan devam ettirebilir. Ki ben bu saatten sonra tam gaz devam eder diye düşünüyorum. Canınızı sıkmayın. Okumaya ya da izlemeye devam.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Konu Dışı
Olm adam resimli roman cikartiyor gozlerim agriyor okurken.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

HxH artık düzenli gidiyorsa naruto bitince yerine onu alırız.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

İyi olur valla.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Matrim
Favori Manga: OnePiece,Bleach,Naruto
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Code geass

Beowulf75 yazdı:Hacılar adam ara verdi de, boş dönmedi yani. Çıkan mangalarda hayvan gibi konu var. 1 manga bölümüne, 1 anime bölümü düşer. Belki de daha da az bile olabilir. Ayrıca adam Kara Kıta diye bir fikir attı. Kurgu, senaryo falan oluşturmuştur onun için. Belki de serinin sonunu bile yazmıştır. Bıraksa bile editörler falan devam ettirebilir. Ki ben bu saatten sonra tam gaz devam eder diye düşünüyorum. Canınızı sıkmayın. Okumaya ya da izlemeye devam.
Yok anime ekibi kaliteden hiç ödün vermiyor anime Gon iyileştikten sonra ara verebilir.
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Diabolus Ipsum Amans yazdı:HxH artık düzenli gidiyorsa naruto bitince yerine onu alırız.
Suan bile alinabilir bence. :lol:
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
furkan61
Favori Manga: Naruto,Noblesse,Sunken Rock,The Breaker,Vegabond,Gantz,Shamo
Favori Anime: Naruto-Naruto Shippuden,Rainbow,Deat Note,Code Geass,Golden Boy

Hunter x Hunter'ın animesi 148'inci bölümde final yapıcakmış.
Resim
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Nerede okudun ?
Kullanıcı avatarı
Leffwn
Favori Manga: Gintama, Feng Shen Ji, Sun ken rock, Vagabond, Berserk, Hajime no ippo, Toriko, Slam Dunk
Favori Anime: GinTama, Great Teacher Onizuka, One Outs,Jojo's Bizarre Adventure, Rainbow, Fma:Brotherhood, Tengen Toppa Gurren Lagann, Steins;Gate, Hajime no İppo, Hunter x Hunter 2011, Ergo proxy

redstak yazdı:Nerede okudun ?
MyAnimeList öyle gösteriyor.
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
sensou
Favori Anime: Fma Brotherhood,Naruto,D.gray-man,Dragon Ball,Nodame Cantabile,Kenshin,Sailor Moon,Steins gate,Bakuman

Hunter çok sevdiğim bir seridir.Birinci bölümden beri güncel takip ediyorum.Dövüşleri daha iyi olabilirdi.Birde kurgu ve şaşırtma konusunda biraz daha iyi olmasını isterdim.Chimera arc'ı okadar beğendiğim bir arc değildi.Kurapikanın konu olduğu arc'ı tercih ederim.Neden chimeralı arc'ı okadar beğenmedim derseniz.İnanılmaz oyalayıcı bir arctı.Bir ara hiç ilerlemek bilmedi.Hani ben kurgu ve bağlantıları seven biriyim.Böyle bir arc ile karşılaşmayı hayal etmiyordum.Kurapika'nın ve örümceklerin konu olduğu arc ama bana göre çok iyiydi..

Birde meruem resmen dragon ball'daki piccolo,frieza ve cell'in karışımıydı.En orjinal chimera bu olsa da iyi bir dragon ball fanı olarak bu çok dikkatimi çekti.Resimlerini göstermek isterim.Bilmiyorum ben aşırı benzettim.Resmen üçünün karışımı :)
► Spoiler Göster

Seriye hiç filler girmemesi çok hoştu.Ben filler girdi diye puan kıranlardan değilim zaten.Ama filler'ın girmemesi seriyi bir düzen içine soktuğu için güzel birşey.Çizimlerde güzeldi sadece renkler biraz canlıydı.Ostlar başta çok azdı ama chimera arcta çoğalttılar dramatik ostların gelmesi beni mutlu etti.En çok eleştireceğim kısım ise şu.Dış sesin çıkıp herşeyi tektek anlatması beni inanılmaz kıl etti.Hele bir bölümün hepsinde dış sesin konuşmasını izledik ''gon çok endişeliydi bir anda killuaya yardım etmeyi düşündü killua oradan hızlıca koştu ve sakince gonu korudu'' *şuanda salladım bu kısmı tabi buna benzer şeylerdi işte* bu tarz şeylerin olması beni inanılmaz sinir etti.Yok yani kitap yazmıyorsun manga yazıyorsun oradan killua'nın koştuğunu ne yaptığını görebiliyoruz.Dış sesin bu kadar gereksiz şeyi ayrıntılı şekilde anlatmasının lüzumu hiç yoktu.Resmen bu kısımlarda kitap yazıyor gibi yazmıştı bu yönünü baya eleştirmiştim.Tam hadi bişey olacak diyosun yine olmuyordu..

Neyse sonuç olarak seriyi belki çok eleştirdim ama yinede sevdiğim bir seridir :) Shounenler arasında dragon ball ve naruto dururken bir başyapıt olacağını pek sanmıyorum.Okadar ahım şahım kurgulu,bağlantılı bir seride değil fakat sevdiğim bir seri.Eleştirdiğim noktalar düzelse belki başyapıt olabilirdi.Puanım 10/8 ..

“Hunter X Hunter Anime” sayfasına dön