Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

İlahın Öldürülüşü (Spoiler)

Bleach serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Monk yazdı:Bak yine morelim bozuldu. Aizen başgan şerefine kurban kesmek lazım :'(
Konu Dışı
Koyunu buldum panpa, kesmesi sana düşer. :evil:
Resim
Kullanıcı avatarı
Keshan
Favori Manga: Bleach
D-Gray Man
Attack On Titan
Favori Anime: Bleach

Çok fazla soru vardı bunların cevaplanması için Aizen'in yenilmesi gerekiyordu. Keşke şu Arc daha fazla uzayaydıda tüm sorular çözülüp Aizen final boss olaydı şu İchigo'da adam gibi geleydi sahalara.
Resim
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

Bu konuyla ilgili yazılacaklar yazılmış zaten. Uğur'a katılıyorum. Daha iyi bir şekilde yenilebilirdi.

Bu arada Millennium Wizard söyleyince farkettim; Gin'in Bankaisi Kamishini no Yari "Tanrı Öldüren Mızrak" anlamına geliyordu. Tanrı öldüren mızrak, İlah'ın öldürülüşü falan. Güzel göndermeler bunlar Kubo.
Resim
Kullanıcı avatarı
Tae Seo
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Rurouni Kenshin

Evet arkadaslar, Aizen mühürlendikten sonra seriiyi bırakanlardanım, o günden sonra ne animesinden bir bölüm izlemişimdir nede mangasına baslamısımdır, bütün alakamı kestim : ))

Bu konuyla ilgili tek söyleyebilceğim şey, Orada İchigo nihai getsuga Tenshou'ya geçmişti, ben bunu biraz saçma bulmuştum ( yanlıs değerlendiriyor olabilirim ). O savasta, ichigo nihai getsuga'ya geçmeden de kazanırmıs gibi bi his olusmustu bende. Adam her bi şeyini kaybetti ondan sonra.. Gerci sonra geri gelmis ama bıraktım nihayetinde!
Konu Dışı
Sacmaladıysam kusura bakmayın. Bleach ile ilgili ilk yorumum B)
Resim
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

madaraninsolsharingani yazdı:Bu konuyla ilgili yazılacaklar yazılmış zaten. Uğur'a katılıyorum. Daha iyi bir şekilde yenilebilirdi.

Bu arada Millennium Wizard söyleyince farkettim; Gin'in Bankaisi Kamishini no Yari "Tanrı Öldüren Mızrak" anlamına geliyordu. Tanrı öldüren mızrak, İlah'ın öldürülüşü falan. Güzel göndermeler bunlar Kubo.
Zaten bende onun için yazdım. :pinch:
Aizen olaylara belli ki doğrudan müdahil olacak.Kubo hikaye için gerekli olduğundan bahsederken sadece son arc içerisinde onu göreceğimizi ima etmedi.Bacha yada daha çok bana göre krala yapılacak hamlede önemli bazı şeyleri açığa çıkaracağı yada ciddi bir rol üstleneceğini tahmin ediyorum.Nasıl zaraki şimdi önem kazandıysa Aizende kritik zamanda kritik hamlelerde bulunacak.Boşuna potansiyel diye bir kavram ortaya atmadı Kubo bana kalırsa.
Resim
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

Millennium Wizard yazdı:
madaraninsolsharingani yazdı:Bu konuyla ilgili yazılacaklar yazılmış zaten. Uğur'a katılıyorum. Daha iyi bir şekilde yenilebilirdi.

Zaten bende onun için yazdım. :pinch:
Aizen olaylara belli ki doğrudan müdahil olacak.Kubo hikaye için gerekli olduğundan bahsederken sadece son arc içerisinde onu göreceğimizi ima etmedi.Bacha yada daha çok bana göre krala yapılacak hamlede önemli bazı şeyleri açığa çıkaracağı yada ciddi bir rol üstleneceğini tahmin ediyorum.Nasıl zaraki şimdi önem kazandıysa Aizende kritik zamanda kritik hamlelerde bulunacak.Boşuna potansiyel diye bir kavram ortaya atmadı Kubo bana kalırsa.
Hadi ya pardon o zaman. :lol:

Aİzen mutlaka dönecektir. Dönmeli. Hikaye açısından da birçok şey katılacağı gibi fanların mutlu olmasını da ister bence Kubo.
Resim
Hitman
Favori Anime: .

.
En son Hitman tarafından 06 May 2020 16:58 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Hitman yazdı:Şunu spoiler butonu içine alsana la.
Konu Dışı
Animede bile gösterildi niye alayım? Seriyi okumadan konuya atlarsan böyle olur. :evil:
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Bankaisi içimde yaradır. :(
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

Bence bankai'si olmayabilir :whistle:

“Bleach Genel” sayfasına dön