Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

İlahın Öldürülüşü (Spoiler)

Bleach serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Simita
Favori Manga: Full Metal Alchemist
Favori Anime: -

İlahın ruh kralı olma ihtimali var mı sizce de?
► Spoiler Göster
http://simita.deviantart.com/
örsan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach

Zuko yazdı:Bence bankai'si olmayabilir :whistle:
Tam emin değilim ama Bankaisi olmayan tek kaptan Zaraki diye bi konuşma geçmişti animede yada mangada ama tam emin değilim..
Kullanıcı avatarı
Lazurii
Favori Manga: One Piece, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: One Piece, FMA, Death Note

Serinin gidişatı açısından Aizen'in bir süre ortadan kaldırılması gerekiyordu ki bence Kubo iyi sıvadı yine. Daha kötüsü de olabilirdi. Arc biraz daha ilerledikten sonra Aizen'in geri dönüşü kaçınılmaz. Kubo bankaisini de o yüzden sakladı belki de.
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Ben aslında Aizen'in güçlendikçe karizmadan uzaklaşmasını sevmiştim o bölümlerde.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Bu olay o kadar çok anlatıldı ki Bleach izlemesemde vakıf oldum konuya :D :D Böyle giderse benzer bir şey Madara'da da olacak hatta yakın geçmişte Kuroko No Basuke'de Aomine'nin başına geldi ne saçmalıktı ama...Bleach e de başlıyorum hayırlısı bakalım :D
Resim
R0x0r

İlahın Öldürüşündeki ölen ilahı neden Aizen e bağlıyoruz İchigo öldü. SS den silindi. Geriye sadece sıradan bir insan kaldı. Oradaki İlah bence İchigo. Aizen'e bir bok olmadı hala ölümsüz Hollow Shinigami sınırını dağıtmış vücüdunda olmasa dahi Hougyokuyu kontrol edebilen (Gin içinden çıkardığında) hayvan gibi biri.
Kullanıcı avatarı
oguzzz23
Favori Manga: Naruto,Bleach
Favori Anime: Slam Dunk,Naruto,Bleach,Gintama

örsan yazdı:
Tam emin değilim ama Bankaisi olmayan tek kaptan Zaraki diye bi konuşma geçmişti animede yada mangada ama tam emin değilim..
Söylediğin doğru öyle söylenmişti ama Aizen'in shikai'sinin özelliği hipnotize etmekti herkesin bildiği gibi . Ben bankaisi var veya yok demiyorum ama yoksa da var gibi göstermiş olabilir o söze bakarak var demek yanlış olur bence .
Kullanıcı avatarı
Keshan
Favori Manga: Bleach
D-Gray Man
Attack On Titan

Aizen'in kesinlikle bir bankaisi var ancak kullanmayı gerektirecek bir durumu yoktu. Fake Karakura'da zaten olaylar belli birde bankai mi açaydı orada. İlah bölümlerinde zaten gücüyle beraber gelen kibir yüzünden gitti.

oguzzz23 yazdı:
örsan yazdı:
Söylediğin doğru öyle söylenmişti ama Aizen'in shikai'sinin özelliği hipnotize etmekti herkesin bildiği gibi . Ben bankaisi var veya yok demiyorum ama yoksa da var gibi göstermiş olabilir o söze bakarak var demek yanlış olur bence .
Eğer hipnoz olarak düşünecek olursak en başta bankai açmış diğerlerine bankai açmamış gibi göstermişte olabilir.
Resim
Kullanıcı avatarı
rassvet
Favori Manga: Fullmetal Alchemist, Naruto, Bleach, Gintama, Noragami, One Piece
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Naruto, Bleach, Death Note, Gintama, Rurouni Kenshin, Noragami, One Piece, Basilisk, Samurai Champloo, Wolf's Rain

R0x0r yazdı:İlahın Öldürüşündeki ölen ilahı neden Aizen e bağlıyoruz İchigo öldü. SS den silindi. Geriye sadece sıradan bir insan kaldı. Oradaki İlah bence İchigo. Aizen'e bir bok olmadı hala ölümsüz Hollow Shinigami sınırını dağıtmış vücüdunda olmasa dahi Hougyokuyu kontrol edebilen (Gin içinden çıkardığında) hayvan gibi biri.
Bu çok değişik bir bakış açısı olmuş, niyeyse hoşuma da gitti :) Kubo bu, yapar mı yapar :lol:
Yorozuya - OtakuTürk - 万事屋
Gintama Çeviri Grubu
[/size]
Resim
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

Resim

Diabolus gibi nicelerinin seriyi bırakmasına veya soğumasına sebep olan başlıca unsur Aizenin düşmesi... Çokça tartışıldı ve tartışılmaya da devam edecektir, nitekim öyle bir karakter ki final boss olsa idi kimse gıkını çıkarmazdı herhalde.

Şimdi kaseti geri sarsak... İster Uraharanın mührü yerleştirdiği bölüme, ister İchigonun FGT eğitimi zamanına... Kırpsak ikisinden birini. Yani Aizen anahtarı yapıp kralın sarayına doğru yola koyulsa ne kadar ilerleyebilirdi?

0. takımı az çok gördük. Saraydan dönenlerin güç artışlarını da. Kendi fikrimdir ama muhtemelen ruh kralından daha güçsüz olan Juha Bach ın çalışma prensibini de gördük. Bunu neden söyledim Ruh Kralı hakkında az da olsa fikrimiz olsun diye.

0. takımı alabilir miydi? Alsaydı eğer Ruh Kralına karşı bir şansı olur muydu? Bunu tartışalım az biraz.
Resim
Resim
► Spoiler Göster

“Bleach Genel” sayfasına dön