Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Ichıgonun Quincy gücü Almighty Teorim.

Bleach serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
dahotyo54
Favori Manga: Naruto,Bleach,Fairy Tail,Katekyo Hitman Reborn,Fullmetal Alchemist Brotherhood,D.Gray-Man
Favori Anime: Bleach,Naruto Shippuuden,Fairy Tail

Az önce amv izliyordum [BBvideo 425,350]https://www.youtube.com/watch?v=71DzO9YPspI[/BBvideo]
Son çıkan mangayla ilgili olarak aklıma bir şey geldi.
Bu amv de Ishıda var ve bizim içigo hollow gücüyle tokatlıyor onu ancak bu adamın sadece quincy shinigami güçlerini olmadığını hepimiz biliyoruz.
Başlarda İnoe Chad güçleri yoktu ve bize söylenen İchigodan sızan fazla reiatsu kontrol etmesini bilmediği için arkadaşlarına güçler vermişti eğer bu güçlere reaitsu değilde İchigonun quincy güçleri sebep olduysa sonuçta son çıkan mangada Yhwach Haschwalth'ı alırken ona müteşekkir olmalısın Bazz-b sana güç veren o diyor ve burada Haschwalth gücünden habersiz quincy gibi ancak Bazz-b kendisi çalışıyordu zaten bir nevi tevekkül gibi bir şey oldu ancak
İnoe ve chad fullbringer gibi bir şey olabilir birisi kolay diğeri tokaya bağlı ve chadın fullbringerları tanıdığını biliyoruz .
Bazz-b ateş gücünü kendi mi elde etti yoksa tekrar strenirlara girince Yhwach mı verdi ? Eğer vermediyse ichigonunda A harfi olabilir.
Ve ichigonun içindeki güçleri ölümün benim elimden olacak diyor san ki Yhwachın almighty gibi geleceği görüyor ve Yhwach la ben aslında aynıyız ben daha gencim diyor ayrıca Yhwach ichigoya benim karanlıkta doğan oğlum diyor genetik olarak babanın özellikleri oğula geçer kendine katılmasını sağlamaya çalışıyor ancak olmuyor.
Son olarak İshidanın quincy güçlerini kaybedip geri alması o konuda hala açıklama yapılmadı sözde babasıyla eğitim yaptı ancak gösterilmedi neredeyse Yhwachın geri güç aldığını biliyoruz eğer ishidada aynı güç varsa ki var yeni A olacak güçlerini kazanması normal.

Kısaca özetlersem.
Eğer
İnoe ve chada güçlerini İchigo vermişse içigonun içinde olan quinc gücü A harfidir (inoe ile chad fullbringer ise hayır A harfi değildir)
Bazz-b ye ateş gücü Haschwalthtarafından bilinçsizce verildiyse ichigo ve Haschwalth A harfidir ancak Haschwalth o zaman neden B zorunluluktan olabilir geceleri uyuma olayı filan bir bağlantı olabilir(Bazz-b ye ateş gücü hywach tarafından verildiyse ichigo A harfi değildir Haschwalth A harfidir )
İshida eğer güçlerini geri kazanması faiz ile geri almakla olduysa Hywach İchigo Haschwalt İshida A harfidir (babası bir şeyler yaptısa Hywach İchigo Haschwalt A harfidir)

Neyse artık bende ne yazdığımı bilmiyorum imla hataları için kusuruma bakmayın .
Son olarak geçen Aizen vs olduğu gibi önce herkes toplanır şuan o aşamadayız sonra herkes dayak yer Ichigo tek atar hemde yeni p-up ile gerçi hala kılıçların tam gücü sır ama bu yeni p-up ne olabilir ? Evet Almighty gücü eğer bu güc olmazsa Hwach'ı kimse yenemez ikisi aynı güce sahip olursa nötr olur kim daha güçlüyse o alır.
Resim
KayahanD
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Gintama, Fairy Tail, Shinsekai Yori

Bazz-B ye yeni güçler bahşetmiyor Jugo, gücünü arttırıyor. İnoe ve Chad ise birer fullbringer.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Ichigo'nun arkadaslarinin guc kazanmasi olayi hougyoku yuzunden diye gecmisti mangada.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Hogyoku diye geçmedi aizen öyle dedi.

Uraharada içhigo sayesin de demişti.

İşler birazcık karışık fakat içhigoda Juha ve jugram gibi özel varlık ise bu durum açıklanabilir.

“Bleach Genel” sayfasına dön