Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleachte koptum dediğiniz anlar

Bleach serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

Kızların Kuchiki Byakuya'nın evinin bahçesine havuz yaptırmaları (ne cesaret) ve Byakuya'nın havuzu yok edişi oda güzel bir bölümdü

Yorumlarınızı bekliyorum :D
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
L.Lawliet
Favori Manga: Naruto Shippuuden,One Piece
Favori Anime: One Piece ,Naruto Shippuuden,KHR,FMA,HSOTD.
Death note,Elfen Lied vs.. uzar bu aga

İchigo,rukia'ı kurtarırken renji doğru fırlatması :lol: senin dediğin bölüm kaçıncı bölüm?
Resim
► Spoiler Göster
egenart
Favori Manga: one piece, veritas, ares, the breaker, Karate Shoukoushi Kohinata Minoru
Favori Anime: bleach, fairy tail, hellsing

minik nel in büyüyüp ichigo ya sarılarak geberttiği an
Resim Yüzyılın tekmesi
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

Shinjinin Orihimeye sarıldığı sahnede Chizurunun ve Keigonun tepkileri olduğu sahnelerde artı İchigo ile Ganjunun kavgasında baya baya bir gülmüştüm.Hatta bazen açıp tekrar tekrar izlerim o sahneleri :D
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
nefertum

Matsumoto nun İchigonun evinde kalmaya çalıştığı sahne ve uraharanın konustuğu sahnelerde sayılabilir
Resim
Kullanıcı avatarı
JackP0t

nefertum yazdı:Matsumoto nun İchigonun evinde kalmaya çalıştığı sahne ve uraharanın konustuğu sahnelerde sayılabilir
Ne bölümdü onlar ya :D Renji ile Kon'da arkadan pis pis bakıyo :D Kon'un onee-chan diye her atlamasından sonra yere yapışmasıda güzel :D
Resim
Celebhol
Favori Anime: -

Omeada salağını her gördüğümde gülerim xD
sui generis
Favori Manga: bleach,veritas,the breaker,naruto
Favori Anime: basilisk,death note,bleach,naruto

aizen HM ye gittikten sonra SS de hemen herkes hastanede yatıyor Bkuya dahil, bizim çilek rukia yı bulamayınca pencereden çıkıp renjiye bağırıyor İŞTE TAM O ANDA SOĞUKKANLI ASİL BYAKUYA NIN ŞAŞKINLIKTAN GÖZLERİNİN ANLIK DAHİ OLSA FAL TAŞI GİBİ AÇILDIĞI SAHNEEEE :)

amma çok ayrıntı yazmışım la...
kusamıyorsan sus!
Kullanıcı avatarı
OİCHİ-SAMA
Favori Manga: Death Note,One Piece, Veritas,Beelzebub,
The Breaker,FMA,Berserk,Fairy Tail,Slam Dunk!
Favori Anime: Yeni bıraktım...

zakura yazdı:aizen HM ye gittikten sonra SS de hemen herkes hastanede yatıyor Bkuya dahil, bizim çilek rukia yı bulamayınca pencereden çıkıp renjiye bağırıyor İŞTE TAM O ANDA SOĞUKKANLI ASİL BYAKUYA NIN ŞAŞKINLIKTAN GÖZLERİNİN ANLIK DAHİ OLSA FAL TAŞI GİBİ AÇILDIĞI SAHNEEEE :)

amma çok ayrıntı yazmışım la...
bir de ondan sonra o ciddi yüz ifadesiyle renjiye bu adam artık bana ilk adımla mı hitap edecek diye soruyor :lol:
orda tam koptum :lol: :lol:
Resim Avatar ve İmza için dilobaba'ya teşekkürler:)
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

Animenin son bölümünde Hariberi :D için VL dediler ya orda koptum işte. O VL ise bende o hikayenin Tanrısıyım.Hatta aldığım son habere göre Aizen tahtıma göz dikmiş. Bİ yo kulaklarını çekip geliyim :D:D:D:D
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim

“Bleach Genel” sayfasına dön