Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En sevdiğiniz karakter?

Bleach serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

Evet arkadaşlar Bleachteki en sevdiğimiz karakter/karakterleri açıklıyoruz.Yazdıklarınız favori sıranıza göre ve nedenleriyle olursa daha iyi olur.Benim favorilerim şöyledir;

Kuchiki Byakuya ''Senkei Senbonzakura Kagoyoshi'' hastasıyım
Kisuke Urahara rahat adam
Ichigo Kurosaki (bankai demesi çok hoşuma gidiyor)
Renji (ıchigoyla kavgaetmesi çok komik)
Zaraki kenpachi (dövüşe doymayan adam)
Kyouraku Shunsui =jiraiya arlarında pek fark yok :D
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Grimmjow Jaegerjaquez

tabikide
grimmjow(hastayım adama ya .D
urahara kisuke:en basından beri ilgimi cekmisti
zaraki kenpachi:iste pisikopat dedigin böle olmalı
aizen sosuke: adam cok cool ya ama bi okadarda evil
ichigo:sevmesek olmaz zaten
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

Shunsui: Adam birde bilgisayardan hoşlansa aynı ben. Rahat adam :D

Kenpachi: Çıktığı her bölüm Bleach'de heycanın doruklara ulaşmasını sağlıyo.Ahh bide mantıklı düşünebilse.

Aizen: Bleach izleyipde Aizeni sevmemek olmaz herhalde. Adamın kidou girişleri söylerkenki karizması bitiriyo beni :lol:
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
UlquiorraSchiffer
Favori Manga: Gantz, Veritas, The Breaker, Bleach
Favori Anime: Bleach, Gintama, Slam Dunk , KHR, DBZ

Aizen Sosuke = izlediğim animeler arası en karizma villain
Ulquiorra Schiffer = Karizma , güçlü , sakin , bilgili.
Shirosaki = Keşke normal ichigoda bunun kadar deli olsa dediğim zamanlar geliyor :D
Gin = Yorumsuz...
Resim
DevilNeverCry
İletişim:

Kyouraku Shunsui: Sado ile kapışmasından sonra favori karakterim oldu.Hele beraber içelim demesi süperdi :D

Kuchiki Byakuya: Çok artiz ve cool.Artiz mi ne artizi artiz ne arar la bleach te :D

Tier Halibel:Çok sexy.Bu yeter heralde :D

Hisagi Shuei: Zanpaktousu çok karizma kendiside karizma.Biraz güçlensede kaptan olsa çok güzel olur.
egenart
Favori Manga: one piece, veritas, ares, the breaker, Karate Shoukoushi Kohinata Minoru
Favori Anime: bleach, fairy tail, hellsing

zaraki kenpachi : bu adam dışında favorim yok sanırım.dövüşme şekline hastayım Freestyle
Resim Yüzyılın tekmesi
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Jeager
Favori Manga: Death Note
Favori Anime: Death Note

Aizen Sousuke:Karizma,zeka ve gücün vücut bulmuş hali daha ne olsun.Adam her türlü süper.ihanet etmeden önce mülayim herkes tarafından sevilen kibar,çalışkan,itibarlı ve tam bir evlenilecek koca adayı iken ihanet ettiğinde ise paçalarından karizma akan çok pis aforizmalar savuran zeki ve bir o kadar da güçlü ve haşin bir erkek görüntüsü çiziyor.ayrıca adamın bir "bakudou 81:danku" diyişi var ki o lafı duyupta erimeyecek kadın tanımıyorum ben.

Hollow İchigo:İchigo hıyarı yerine keşke bu adam serinin ana karakteri olsa diye düşünürüm her zaman.kendine aşırı güvenen,deli,manyak güçlü ve hep eğlence arayan biri.bana göre aizenin karşısına korkmadan ve onu yenmek amacıyla çıkabilecek tek kişi kendisidir.
Kullanıcı avatarı
nonstop

Ulquiorra Schiffer : Nihilist var mi ötesi ?

Starrk : Üşengeç , zeki , güçlü

Shirosaki : Berserker nedir sorusunun cevabı olan karakter.

Grimmjow : Hurra Shinigami!
Resim
Kullanıcı avatarı
Walter O. Dim
Favori Manga: Naruto, Bleach, Nobelesse, Freizing, Gantz, Berserk,Hollyland
Favori Anime: Toarumajutsu no index, Samurai X, Ao no exorcist, Full Metal Alchemist Brotherhood

Aizen Souske: Mangadaki son halleri dışında gerçekten beğendiğim bir karakter, animedeki sesi ile karakter bütünleşmekte, özellikle özel lafları adamı iyice karizma yapmakta örneğin " Fazla güçlü sözler kullanma seni güçsüz gösterir." gibi... Kesinlikle tam bir karakter...

Uruhara Kisuke: Şu an fake karakura'da yatmasına rağmen hala bir planı olduğunu düşündüğüm tek hatası hougyoku'nun gücünü tam algılayamaması olan über dahi, Yüksek ihtimalle Tessai ve Mayuriye bir şeyler söylediğini düşünmekteyim, Uruhara her şeyi planlayan bir karater gerçek karakura 'yı korumak için Tessai ile Ishilda Ryuken 'i bıraktığını düşünmekteyim.

Kuchiki Byakuya: Asalet örneği, Chire Senbonzakura derken bile asalaeti bırakmayan ulu bir savaşçı, hem kido konusunda hem de flash adım tekniğinde usta, ve hamleleri zeka dolu. Önümüzdeki bölümlerde zaraki ve Byakuya'nın Aizenle bir karşılaşmasını çok isterim....
Resim

....A True Power...

► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
byakuya
Favori Manga: OnePiece
Favori Anime: Death Note, Bleach

Kuchiki Byakuya: Paçalarından asalet akıyor. Hiç bir zaman lafı dolandırmıyor, uzatmıyor, karakterinden asla ödün vermiyor. Fenomen.

Zaraki Kenpachi: Ne istediğini bilen, saf güç abidesi. Laga luga yaptığını görmedik, alayına gidiyor.

Aizen: Oldum olası ukala karakterleri severim. Kenini beğenmişliği ve zekası ile sevilmez mi dedirtiyor insana. co-god.

ve Ulquiorra: Ölümü bile ayakta alkışlanan karakter. Sürekli mantığıyla hareket etmesi, onu gözümde bir merdiven yukarı çıkarıyor diğerlerinden.

“Bleach Genel” sayfasına dön