Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach'teki En İyi Kidoucu Kim?

Bleach serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Celebhol
Favori Anime: -

Tamam benim eksiğim o zaman, filler değil ama yazdığım diğer şeyler geçerli.
Konu Dışı
Bu bölümleri bonus sayıp Mangareader'a koymamışlar. Zaten diğer sitelerde de 315.1, 315.2, 315.3... diye gidiyor. Neyse ben bir okuyayım oraları, animede filler diye dikkat etmeden izlemiştim.
UlquiorraSchiffer
Favori Manga: Gantz, Veritas, The Breaker, Bleach
Favori Anime: Bleach, Gintama, Slam Dunk , KHR, DBZ

Pendo filler değildi.Özel olarak manga bölümleri çıkarılmıştı filler yerine o manga bölümleri konu alınmıştı.
Aizenin yaptığı danku 89a kadar olan bütün büyüleri engeller.Tessai 90 yapsaydı aizen orda kolay kolay kurtulamazdı.
Resim
clinkx
Favori Manga: bleach
Favori Anime: bleach

Tessai güçlü bir hadou kullanmıştır ama bir teğmenin ona dankuu ile karşılık vereceğini düşünmemiştir. Tabi bu kadar güçlü bir Dankuu olacağınıda düşünmemiştir. Aizen'i doğru değerlendirseydi 90 lı seviye bir hadou kullanırdı. Ama neden Aizen'i doğru değerlendiremedi. Koskaca Gotei 13 Aizen'i doğru değerlendirememişken Tessai'nin bunu yapabilmesi çok zor. Bu tarz yanlış değerlendirme yapma durumlarıda kidou kullanmaya engel değildir. Bu tarz durumlara her güçlü karakter düşebilir.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Diabolus Spiritus Sanctus yazdı:Tabiki Aizen Sousuke :lol: :lol: :lol:

Not: Ciddiyim..
Bu geri zekalılar neyin kafasını yaşyıor hayret ediyorum. Adam söz söylemeden 90+ kidou yapıyor.

Ben hollow ve shinigami güçlerinin üstündeyim diyor. Buda yetmiyor, daha kaptan bile olomamısken hepsini suya götürüp susuz geri getiriyor hhaha...
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

Diabolus Ipsum Amans yazdı:

Bu geri zekalılar neyin kafasını yaşyıor hayret ediyorum. Adam söz söylemeden 90+ kidou yapıyor.

Ben hollow ve shinigami güçlerinin üstündeyim diyor. Buda yetmiyor, daha kaptan bile olomamısken hepsini suya götürüp susuz geri getiriyor hhaha...
Komamura'ya yaptığı Hado no 90'da Gin "girişi es geçip 90lı seviyelerde yok etme büyüsü ha.Gerçekten korkutucu bi adamsın" derken Aizen "o kadarda abartma çok yüzeysel oldu zaten " demişti. Tessai'ye yaptığu "Yok Edici Boşluğu" söylemiyorum. Hatta girişi söyleyerek İchigo'ya yaptığı Hado No 90'nı işin içine katmıyorum bile :lol:
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

Affliction4ever yazdı:İyide aizen kötü kidocu diyen yok :laugh: bir aizen hayranı olarak her konuda üstünlüğünü söylerim her zaman ama aizen tessainin yaptığı yasak teknikleri bilse yapmaması için hiç bir sebebi yoktu.
La hacı yasak teknikLER deyipde kaç tane yaptı.1 tane tekniğini gördük oda bulunduğu alanı başka bir yere teleport edip yanılmıyorsam bir süreliğine zamanı durduruyordu.(Öyle hatırlıyorum yanlışım varsa düzeltin lan)Aizen bu kodumunun yasak tekniğini bilse ne bilmese ne.Hadi bildi diyelim bunu ne için yapacak Aizen :lol: :lol: Adam'ın çekindiği tek şey Yamajinin zampaktousu Jakka' ydı.Onada bi önlem aldı daldı savaşa. :laugh: :laugh:

@clinkx Tessai Aizen'i doğru değerlendirememiş diyorsunda adam savaş alanınındaki Aizen yıkımını görünce direk yine yanlış hatırlamıyorsam 91.seviye yok etme büyüsü kullandı.Türkçesi Mavi Yıldırım Ejderhası'mı neydi.Üstelik giriş sözcükleri söylenerek güçlendirilmiş büyü.
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
UlquiorraSchiffer
Favori Manga: Gantz, Veritas, The Breaker, Bleach
Favori Anime: Bleach, Gintama, Slam Dunk , KHR, DBZ

Diabolus Ipsum Amans yazdı:

Tessai söz söylemeden 99 , 99ver2 ve 99ver 3 yapıyor.Aizenden geri kalır hiçbir yanı yok kidou konusunda
Resim
Kullanıcı avatarı
Ryuujin Jakka

En iyi Kidoucu Tessaidir.Fakat bu sadece onu kidou bilgisi konusunda en iyi yapar.Yoksa combatta Urahara ve Aizen gibi 2 dahi kadar efektif kullanabileceğini sanmıyorum.

Ayrıca Aizen'in Transcendent yani Shinigami ve Hollow'ların üstünde bir varlık olduğunda yaptığı Hadou 90 güç en güçlü kidou oluyor.her ne kadar 99-98 var desenizde Aizen'in sahip olduğu güç itibariyle 1 lik H90 20lik güce ulaştığı için başka bir bakış açısına göre bu sorunun cevabı olarak Aizen'de diyebiliriz.
Resim
Kullanıcı avatarı
Justice4aLL
Vaizard
Vaizard
Favori Manga: Bleach,Veritas,OnePiece
Favori Anime: Bleach

Kidou olarak Tessai iyi olabilir belki ama Aizenle tessai aynı kidou yu birbirine yapsa aizen ezer geçer çünkü Kidou bilgisi kadar onun hamuru olaran yıkım gücüde gereklidir.Yıkım gücü konusunda aizeni geçebilecek pek fazla karakterde yok gibi aizen+1.
Resim
Kullanıcı avatarı
Shirosaki Ogichi
Favori Manga: Bleach,Naruto,Vagabond
Favori Anime: Bleach,Naruto,Hellsing ,Fairy Tail, Kaichou Wa Maid Sama ,Final Fantasy Series, Another

Unohana Retsu nun adı hiç geçmemiş Son filler de baya güzel kidolar gömçürtüyolardı 2 Unohana birbirlerine :)
Resim

“Bleach Genel” sayfasına dön