Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach Hakkındaki Sorularınız (Spoiler İçerir)

Bleach serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Yhwach
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach

biri discroll berci. Hayvan gibI Reishi mızrak atarak sasakibeyi indirmişti.

Bir tanesi de juhabachın ivan ile luders friegeni oldurdukten sonra arrancarlar da guclu savascilar degil mi niye olduruyon gibi sorgulama curetini gosterebilmisti.(bence bu ibne askin nak le var)
Buckbeard yazdı:
eğer Gaylar dünyada çoğunluğu ele geçirirse. olabilecek senaryolar:
1- Barzolar artık bizi de zükecek. 1 ay hapis yatar sonra yine devam.
2- normal evlilik oranı düşmeye başlar. yeni nesil için önemli olan çocuk sayıları düşer. yaşlanan eşcinsellere bakacak genç nufus azaldığı için yaşam git gide zorlaşacak.
3- bu gaylar hayvanlara da kayıyordur.
4- aids ve saire gibi hastalıklar cahil gaylar yüzünden çoğalacak.
bence eşcinsellik tamamen yok edilmeli.
Kullanıcı avatarı
demkir
Favori Manga: bleach
Favori Anime: naruto shippuden

Millet bu ichigonun bütün fullbring güçlerini aldılar ya içigo bunların tekrar uyandırabilir mi.Çünkü ginjo ikisini birleştirip üstün bir güç elde edebilirsin felan diyodu.shinigami+fullbring
Resim
Aktp
Favori Manga: One piece ,
Naruto
Favori Anime: One piece ,
Naruto

bu hichigo shirosaki sanırım en güçlü vaste lordlardan dı ve masaki bunu bilerek ithigo'nun icine müdürledi.
Kullanıcı avatarı
mushroom
Favori Manga: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Noblesse, Beelzebub, Tower of God, The Gamer,
Favori Anime: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Psycho Pass, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Tokyo Ghoul, Akame Ga Kill, Terra Formars, Code Geass, Hyakka Ryouran: Samurai Girls, Hellsing (Alucard), Rurouni Kenshin, Gangsta., Bleach, One Punch Man, Noragami, Dragon Ball, Boruto, Gintama,

Arkadaşlar Bleach e yeni başladım. 50 li bölümlerdeyim şimdi. 64. bölümden 109. bölüme kadar olan 2 uzun filler arc var. Değer mi acaba oraları izlememe yoksa direk 110. bölümden mi devam edeyim? Forumda baya aradım bir şey bulamadım bununla ilgili. Naruto ve One Piece de filler ı genelde atlardım ama Bleach filler lar nasıl oluyor bilemedim. Şimdiden teşekkürler.

Edit: Şimdi daha ayrıntılı baktım da neredeyse animenin yarısı filler lardan oluşuyormuş. Hepsini izlemeye değer mi diye sormak istiyorum bu sefer!? :)
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

Fillerları en iyi seri Bleach dir. Kesinlikle izle. Önce seriyi bitireyim öyle izlerim diyebilirsin ama kopuk kopuk oluyor tam tadı vermiyor. Öyle filler lar var ki ana arc dan daha güzeller :laugh:
Resim
Resim
► Spoiler Göster

“Bleach Genel” sayfasına dön