Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Teori: Aizen, Urahara'nın Deneği mi?(Spoiler)

Bleach serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Xadexia
Favori Manga: naruto, bleach, the breaker, the breaker NW, unbalance x unbalance Sun Ken Rock, HSD Kenichi, Fairy Tail, OP, FMA, Noblesse, Gamaran, Hellsing,, Veritas
Favori Anime: Naruto, Death Note, FMA, Elfen Lied, Bleach, Hellsing, Kenshin, Basilisk..

archangel_uriel yazdı:o değilde ichigo byakuya nın amcaoğluymuş
Konu Dışı
Konuyu trolleme. İnsanlar burada ortaya bi teori atmış, ciddi bi şekilde tartışıyor.. Biraz saygılı ol.
,,

Kişisel fikrime gelicek olursak eğer.. Bence olmıyacak şey değil, hatta ben urahara cebinden ruh kralını bile çıkarsa şaşırmam yanii.. Bu seride merak ettiğim 3 şey var biri şu 2 kılıçlı renkli kimono giyen kaptanın bankaisi (lanetin adını unuttum) diğeri kurasaki aşiretinin gerçek yüzü ve sonuncusuda Urahara!..
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Loki
Favori Manga: -Tower of God
-Slam Dunk
-Hunter X Hunter
-Bleach
-One Piece
-Noblesse
-Koe No Katachi
-Rurouni Kenshin
-Tokyo Revengers
-Dr Stone
Favori Anime: -Neon Genesis Evangelion
-Serial Experiments Lain
-Steins;Gate
-Hunter X Hunter
-Slam Dunk
-Full Metal Alchemist Brotherhood
-Yu Yu Hakusho
-Bleach
-One Piece
-Dragonball Z
-Barakamon
-Samurai X
-Dr Stone

Drag yazdı:Bırak artık bu işlerle uğraşmayı ya. Bi Isshin'i Ginjõ'nun babası yaptın, bi Urahara'yı Aizen'in babası yaptın. Zorlama arkadaşım olmuyor işte.

Bak tek cümleyle çürütüyorum:
Bu senin dediğin doğru olsaydı; Aizen, Pendulum Arc'daki olayların suçunu Urahara'nın üstüne yıkamazdı. Urahara da SS'den kaçmak zorunda kalmazdı.

Sen denek kelimesini yanlış anlamışsın. Bayağı yanlış gelmişsin yani. Bayağı hem de.
Urahara Aizen'in babası'dır dediğimi hatırlamıyorum :) Pendulum arc ve sonrasındaki olaylar Urahara'nın isteği doğrultusunda gitmedi, gitse Ichigo'ya Aizen ile dövüşsün diye ihtiyaç duymazdı Urahara.

Bleach gibi neyin ne olacağı belli olmayan bir mangaya teori üretmek hiç kolay değil. Tutmama olasılığı çok yüksek kabul ediyorum. Ama gelip de denek nedir, deney nedir bilmiyorsun tarzı laflarla geleceğine kafanı zorlayıp bir teori yaz da biz de yorum yapabilelim.
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

@Drag biraz daha sakin ve arkadaşların düşüncelerine saygılı davranalım.En azından adam Urahara Aizen'in cocuğu diye über süper saçma birşey yazmazdı.
Şimdi güzel güze tartışın.Bleach konusunda trollük istemiyorum..
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
Kullanıcı avatarı
Alban Captan
Favori Manga: Naruto-Beelzebub-Slam Dunk
Favori Anime: Naruto-Naruto Shuuppiden
Bleach-Dragon ball
Tsubasa-One Piece
Hellsing-D-Gray man
Beelzebub-Magic Knight Rayearth

@Skullfire

Teorin tutar mı tutmaz mı bilmiyorum ama kafa yorup, belirli kanıtrlarla sunmanı destekliyorum.Zevkle okudum, teori tutmasa bile bir şeylerin üzerine düşünebilmek güzel :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

Çok güzel bir konu. :) Ya işbirliği içindeler yada Urahara Aizeni sapına kadar kullandı.Başka bir olasılık göremiyorum.Bu arada Urahara Aizenin evrimini hızlandırdı.Urahara gibi bir adamın bunu bilmemesine de imkan yok bence.
Resim
Kullanıcı avatarı
The Golden King
Favori Manga: Ecchi konulu mangaların tamamı.
Favori Anime: Bleach,Hellsing,Death Note,Naruto,Air Gear,
Kuroko no basket,Berserk,Code Geass,Kurohitsugi,
One piece,Fairy tail,HxH,Gintama,Cowboy Bebop.

Gerçekse ya Urahara müthiştir yada Aizen salaktır,nede olsa teorinin Gerçek olma ihtimali bence çok düşük.

“Bleach Genel” sayfasına dön