Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach Serisinde Bulduğunuz Buglar

Bleach serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

!  Uyarı
Arkadaşlar niye birbirinize bir konuyu açıklarken ''ben , senden daha iyi bilirim '' modunda takılıyorsunuz.Tartışma ortamı oluşturacak mesajlardan kaçının ve Ö.M kullanın
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Ijou
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood.

1 milyon zampaktouya eşit gücü olan soukyokunun,zangetsu tarafından durdurulması.
Resim "Ah seni bilmiyor kimseler bilmiyor."
Kullanıcı avatarı
dirtyhuman
Favori Manga: Bleach , One Piece
Favori Anime: Bleach , Code Geas , Gintama , Guilty Crown , HunterXHunter , Steins Gate , Fate serisi ,Tonari no Kaibutsu-kun

Ijou yazdı:1 milyon zampaktouya eşit gücü olan soukyokunun,zangetsu tarafından durdurulması.
Soukyoku ciddiyetsiz bir şekilde Rukiayı yok etmek için ilerliyordu. Dikkatini çekmek isterim saldırıyordu demiyorum. Ardından durdurulduğunu fark eden Soukyoku kendini daha da geriye çekip saldırma düşüncesindeydi. Ama Ukutake ve Kyoraku bunu engellediler. İkinci hareketi İchigo karşılayamıyacaktı büyük olasılıkla o yüzdende saldırdığını göremedik. :lol:
Ana karakter hemen mezara girmesin demi yani. :lol:
Resim " A sword with power alone is not powerful."

Dracule Mihawk
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
Ijou
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood.

1 milyon zampaktounun yıkım gücüne eşit 1 milyon diyorum la 1 milyon isterse kıytırık bir saldırı yapsın sonuçta 1 milyon.:)
Büyük ihtimal Ukitake mühürlemese zangetsu dünyayı tersten görürdü ama kıytırık bir saldırıda yapsa 1 milyon zampaktouya eşit gücün varsa orada bir duracan.
Resim "Ah seni bilmiyor kimseler bilmiyor."
Kullanıcı avatarı
dirtyhuman
Favori Manga: Bleach , One Piece
Favori Anime: Bleach , Code Geas , Gintama , Guilty Crown , HunterXHunter , Steins Gate , Fate serisi ,Tonari no Kaibutsu-kun

Ijou yazdı:1 milyon zampaktounun yıkım gücüne eşit 1 milyon diyorum la 1 milyon isterse kıytırık bir saldırı yapsın sonuçta 1 milyon.:)
Büyük ihtimal Ukitake mühürlemese zangetsu dünyayı tersten görürdü ama kıytırık bir saldırıda yapsa 1 milyon zampaktouya eşit gücün varsa orada bir duracan.
Kanka İchigo torpilli . Bütün buglar İchigo üzerinden yazılmış zaten. :lol:
Belkide haklı değilsindir diyerekten, aklıma gelen açıklamayla sana ters gideyim dedim ama haklısın sanırım . 1 milyon büyük rakam diyecek birşey yok. :lol:
Resim " A sword with power alone is not powerful."

Dracule Mihawk
► Spoiler Göster
Resim
yurtarslan
Favori Manga: bleach one piece
Favori Anime: bleach

dirtyhuman yazdı:Bence bugların en büyüğü Karakura dışında hiç bir yerde Hollow saldırıları olmaması. Belki vardır ama hiç bahsedilmedi. Dünya nın merkezi Karakura olmuş. Aizen bile kralın anahtarını yaratmak için illa Karakura şehri üzerinde yaratmaya çalışıyor. NİYE ? Dev nüfuslu şehirler var. Ne diye salak saçma bir yerleşim yerine kafayı takmış akıl almıyor.
Aynen katılıyorum bide uzuuun bi yazı yazan arkadasım cok haklısın okudum :)
En son SilverMask tarafından 01 Eki 2012 22:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Yazılarımıza büyük harfle başlıyoruz
Kullanıcı avatarı
Vishnu no Sarubia
Favori Manga: Bleach,Bakuman,One Piece,Naruto..
Favori Anime: Bleach,Death Note,Naruto..

Beyler o değilde cidden bu Soukyoku'ya noldu? kim kullanıyor bunu? 1 milyon zampaktou gücünde sonuçta, espadalara karşı falan kullansalardı B)
Resim
Bazen soğukkanlı bir kız istersin...

Yadomaru Lisa FC
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Frostguard
Favori Manga: Bleach, Gamaran, Rain, Tower of God, Naruto, One Piece, One Punch Man, Tate no Yuusha no Nariagari.
Favori Anime: Bleach, One Piece, Hellsing Ultimate, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, One Punch Man, Overlord, Inuyashiki, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon.

Konu Dışı
@Vishnu
Soukyoku yok edilmişti hatırlarsan Kyouraku ve Ukitake sayesinde.
Resim

"Imprisoned for ten thousand years. Banished from my own homeland. And now you dare enter my realm? You are not prepared..."

[quote]"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame" - The Doctor[/quote]

[quote]"I'll be carrying nothing from Gontranno, but this lesson: Never trust anyone and rely on your instincts. Forget the past, i'll never find peace here. So, i'll seek justice for myself. I'll choose... the truth i like.[/quote]
Kullanıcı avatarı
Vishnu no Sarubia
Favori Manga: Bleach,Bakuman,One Piece,Naruto..
Favori Anime: Bleach,Death Note,Naruto..

Frostguard yazdı:
Konu Dışı
@Vishnu
Soukyoku yok edilmişti hatırlarsan Kyouraku ve Ukitake sayesinde.
Hadi ya, şimdi hatırladım. Yalnız beyler bu soukyoku nerden geliyor, nasıl bin zampaktou gücünde oluyor tam bir merak konusu. Bleach'de hemen geçtik bunu...
Resim
Bazen soğukkanlı bir kız istersin...

Yadomaru Lisa FC
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
yuno4490
Favori Manga: GANTZ
Favori Anime: Ghost in the Shell
İletişim:

KOMAMURA SAJIN!!
Ichigo'nun gücü. Zaraki'nin reiatsuyu kılıcında nasıl topladığını hatırlayamaması. Byakuya'nın saçma davranışları. Inoue'nin ikinci bölümde bakkala gidip pırasa, muz, tereyağı alması. Yaşlı adamın seri boyunca neredeyse hiçbir şey yapmaması. Zaraki'nin kaptan olmadan önce herkesi öldürmesi ve buna rağmen kaptan yapılması. Beyaz saçlı çocuğun hiç büyümemesi(Renji falan eskiden çocukmuş büyümüş). Sado'nun üstüne kolon düşmesi ve Sado'nun hiçbir kemiğinin kırılmaması. Inoue'nin tokasından çıkan saçma perilerin hepsinin kendilerine ait ruhları ve düşüncelerinin olması, oturup Inoue ile sohbet etmeleri... Mayuri'nin gerçek hâlinin savaştaki hâliyle alâkasız olması ise bize "acaba Mayuri bir robot mu" dedirtiyor çünkü boyları bile aynı değil ve adam sıvıya dönüştü!! Hollowlar. Yani Hollowları, espadaları, hueco mundoları falan ben hâlâ anlamadım. Bir Hueco mundo bir espada olabilir mi yani?
Sen sesi duyabilir misin;
çarpışını kalbimin. . .
O içimde patlar.
ve vücut kanlanır!!

http://google.com/search?q=yuno44907
http://yuno44907.blogspot.com
http://yuno4490.blogspot.com
http://yunoizm.blogspot.com

“Bleach Genel” sayfasına dön