Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach Teorileri

Bleach serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 01 Şub 2018 23:37 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
98oktay
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach,Death Note,Elfen Lied

Ben şu zanpaktouyu yaratan adam diye bahsedilen 0. takım üyesinin İchigonun bankaiyi sadece 3 gün gibi çok kısa bir sürede açmasını sağlayan şeyi icat ettiğini düşünüyorum sonrada urahara kirinjii nin iyileştirme havuzunu kopyaladığı gibi bunuda kopyalamış ve kullanmıştır.
Resim

Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
I Hate Fiil Episodes
Bozkurt
Bozkurt
Favori Manga: Naruto, Bleach, Fairy Tail, Shingeki No Kyojin, One Piece, Death Note, Full Metal Alchemist, Beelzebub, Kuroko No Basket, History's Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Bleach, Shingeki No Kyojin, Fullmetal Alchemist Brotherhood, Naruto, Fairy Tail, One Piece, Death Note, Beelzebub, Kuroko No Basket, Toriko

98oktay yazdı:Ben şu zanpaktouyu yaratan adam diye bahsedilen 0. takım üyesinin İchigonun bankaiyi sadece 3 gün gibi çok kısa bir sürede açmasını sağlayan şeyi icat ettiğini düşünüyorum sonrada urahara kirinjii nin iyileştirme havuzunu kopyaladığı gibi bunuda kopyalamış ve kullanmıştır.
Güzel söylüyorsun da canım kardeşim, yanındaki diğer zanpakutolara ne diyeceksin peki ?
► Spoiler Göster
[/align]
► Spoiler Göster
[/align]
Resim
Kullanıcı avatarı
Ijou
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood.

@98oktay
Urahara icadı yapmadan önce 2.takımın 3. veya 4. asistanıydı bu sırada King Palace'a gitmesi heleki bu rütbeyle imkansız yani gitmeyipte göremediği bir şeyden nasıl esinlenicek?
Resim "Ah seni bilmiyor kimseler bilmiyor."
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

Bu zanpakuto şeyini Urahara çalmış mıdır bilemem ama ben Uraharanın saraya gittiğini düşünUyorum. Nedenibise basit: Hougyoku. Bildiğimiz gibi saraya giden kişiler "Bir şey yaratmış" kişiler. Yemek yedikçe reiatsu kazandıran şeyi yaratan kadın bile saraydayken, shinigamilik ve hollowluğun arasındaki duvarı kıran ve Ruh Kralının sistemini bozan hougyokunun saraya girmemesi garip olurdu. Hem Ruh kralının bizzat ilgilenmesi gereken bir konu. Yani Urahara Saraya gitmiştir bence.
Resim
Kullanıcı avatarı
98oktay
Favori Anime: Bleach,Death Note,Elfen Lied

I Hate Fiil Episodes yazdı:
98oktay yazdı:Ben şu zanpaktouyu yaratan adam diye bahsedilen 0. takım üyesinin İchigonun bankaiyi sadece 3 gün gibi çok kısa bir sürede açmasını sağlayan şeyi icat ettiğini düşünüyorum sonrada urahara kirinjii nin iyileştirme havuzunu kopyaladığı gibi bunuda kopyalamış ve kullanmıştır.
Güzel söylüyorsun da canım kardeşim, yanındaki diğer zanpakutolara ne diyeceksin peki ?
Haklısın onları düşünmedim.
Resim

Resim
► Spoiler Göster
Shadowy
Favori Manga: Naruto, One Piece, Bleach, Freezing, FMA, Beelzebub, Fairy Tail, Claymore.
Favori Anime: One Piece, FMA: Brotherhood, Elfen Lied, Hellsing Ultimate.

Bence Urahara Shikai açmadaki kullandığı teknikleri çalmış şimdiki Saraydan. Yuzu ile kılıçsız 1vs1 de dövüştürmüştü İchigo yu ve ondan sonra ellerini ve ayaklarını bağlayıp bir çukura atmıştı. Orada Hollow unu kazandı ve Shinigami güçleri geri açıldı İchigo nun.
Aynştayn Baran
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

• Bu son bölümde gördüğümüz adam zampaktou yaratabiliyor.Önceden denildi mi bilmiyorum, acaba Urahara aynı kaplıca konusundaki gibi esinlenerek kendine Benihime'yi yaratmış olabilir mi?redstak'ın söylediği gibi "Fullbring arcta ichigoya güçlerini geri vermek için zanpoukto yapmıştı." böylece bir ihtimal de olsa Benihime'yi yaratmış olabilir.
Böyle olursa Urahara karakter olarak gözümde biraz daha yükselecek.Adamın dibi.
Yazımı buraya aktarıyım dedim hayırlısıyla...
Kullanıcı avatarı
I Hate Fiil Episodes
Bozkurt
Bozkurt
Favori Manga: Naruto, Bleach, Fairy Tail, Shingeki No Kyojin, One Piece, Death Note, Full Metal Alchemist, Beelzebub, Kuroko No Basket, History's Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Bleach, Shingeki No Kyojin, Fullmetal Alchemist Brotherhood, Naruto, Fairy Tail, One Piece, Death Note, Beelzebub, Kuroko No Basket, Toriko

AvengedSevenfold yazdı:
  • Bu son bölümde gördüğümüz adam zampaktou yaratabiliyor.Önceden denildi mi bilmiyorum, acaba Urahara aynı kaplıca konusundaki gibi esinlenerek kendine Benihime'yi yaratmış olabilir mi?redstak'ın söylediği gibi "Fullbring arcta ichigoya güçlerini geri vermek için zanpoukto yapmıştı." böylece bir ihtimal de olsa Benihime'yi yaratmış olabilir.
Böyle olursa Urahara karakter olarak gözümde biraz daha yükselecek.Adamın dibi.
Yazımı buraya aktarıyım dedim hayırlısıyla...
Benihime yaratılmış mıdır bence hayır ama upgrade edip yeni özellikler eklemiş midir ? Bu olabilir işte.

He Urahara Zanpakuto yaratabilir mi bunun cevabını sende vermişsin. O yetenek, o kabiliyet mevcut adamda ama Benihime 'nin yaratıldığını düşünmüyorum.
► Spoiler Göster
[/align]
► Spoiler Göster
[/align]
Resim

“Bleach Genel” sayfasına dön