Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Aizen'in Akıbeti

Bleach serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Broly
Favori Anime: Dragon Ball , Cowboy Bebop,Ninja Scroll

Sahalara dönmesini merakla bekliyoruz. Döndüğünde ilk iş olarak Hougyokuyu Urahara'nın götüne soksun Kim Kardashian gibi dolansın sevimsiz pezevenk hatta arada Starrk gibi karakteri öldürdüğü için Shunsui dallamasını da sikertse fena olmaz.
Tuco
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,Shigurui,Basiliks

Aizen kesinlikle dönecektir;20000 yıl cezaya gülümseyerek karşılık vermişti,bu da tabi ki planın bir parçası olabilir..:P:)
Kullanıcı avatarı
Uranyum
Favori Manga: Bleach | Noblesse | Claymore | Feng Shen Ji | Tower of God | Dice
Favori Anime: Death Note | Bleach | Claymore | Shingeki no kyojin | Basilisk

Kendisi krala gidemedi ama onun ortaya çıkmasını bekliyecektir, sonra da bir yolunu bulup ordan çıkar.
Kullanıcı avatarı
Ra'sal.Ghul
Favori Manga: Bleach
Helsing
Basilisk
Death Note
One Piece
Favori Anime: Bleach
Helsing
Basilisk
Death Note
One Piece

Benim bildiğim Aizen kimseden yana olmaz
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Anime: Medaka Box

Aizenin ortaya çıkacağı an herşey benim planımdı diyeceği an olacaktır.Henüz konuşmak için çok erken yani tek diyebileceğim bu Aizen benim için şu manga dünyasında atıp tutamicağım tek karakterdir.Bir anda ortaya çıkıp Juha Bacha tek bile atabilir sonra ben istesem hepinizi ayakta zikebilirdim ama yapmadım herşey benim planımdı nihahaha bile yapabilir :D
Kullanıcı avatarı
DarkRevenge
Favori Manga: Naruto, Bleach
Favori Anime: Naruto, Bleach

_[Emre]_ yazdı:Aizenin ortaya çıkacağı an herşey benim planımdı diyeceği an olacaktır.Henüz konuşmak için çok erken yani tek diyebileceğim bu Aizen benim için şu manga dünyasında atıp tutamicağım tek karakterdir.Bir anda ortaya çıkıp Juha Bacha tek bile atabilir sonra ben istesem hepinizi ayakta zikebilirdim ama yapmadım herşey benim planımdı nihahaha bile yapabilir :D
Troll musun sen?
En son Celebhol tarafından 23 Haz 2013 16:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: ...
Resim
soulking-5

Rukia bir güç devretti diye idam verildi.Aizen in suçlarına bak o neden 20000 yıl ceza yedi.Ölemiyor diyemi degil mi?
Kullanıcı avatarı
KyoukaSuigetsu
Favori Manga: Bleach/Gantz/AkameGaKill
Favori Anime: Bleach/CodeGeass/DeatNote/TokyoGhoul

Bleach fanlarının çılgınca merak ettiği olay evet Aizen.Ordan kurtulucakmı, kurtulursa nasıl kurtulucak, ne durumda kurtulucak, zanpaktou gittimi yoksa birleştimi vs aynen celebhol'ün konuyu açarken söylediği gibi.

Bişeyler sallamamız gerekirse adam yargılanırken merkez 46 ibneleriyle dalga geçiyodu ve gülüyodu.Aizen bu.''Hapiste planımın bir parçasıydı'' diyerekten birden çıkar bir şekilde veya Momo'muz var.Aizen'i hapisten çıkarmak için bişeyler düşünür falan olamazmı? :laugh:

Çıkarsada ordan ki çıkar JB'yi reddettiyse cezasını bitirmeyi bekleyip çıkacağından reddetmemiştir.Bir planı olsa gerek.Plansız yaptığı pek birşey yok bildiğimiz gibi geçmişinde.Kurtulduğunda hapisten, taraf olucağını sanmıyorum hedefi değişmez herhalde.Tam gaz Soulking'e ilerler.Hedefi şaşmaz yani büyük ihtimalle.Ama nedense içimden bir his Aizen villain olarak gözüksede şuana dek ileride bunun değişeceğini hissediyorum.Aslında doğru bir amacı olduğunu ona karşı olanlar birgün anlıycak, Urahara'nın dingili çiviside götüne girmiş kadar olucak olaylar açıklığa kavuşunca.Tabi bu sadece his elde somut birşey yok.Uzaylı fotoğrafı var sadece bitane adıda Soulking.Asıl büyükbaş villain bu gibi tipe baksana.

[thumbnail]http://i18.mangapanda.com/bleach/519/bleach-3735641.jpg[/thumbnail]
Resim
R0x0r

Aizen bana kalırsa sözde villain İchigo kandırılmasa Aizen in planlarını durdurmayacaktı Aizen'de Soul King olsa Soul Society bana kalırsa daha iyi bir yer olacaktı. İyi yaşam için soylu yada Shinigami olmaya gerek olmayacaktı giymeye ayakkabı bulamıyorlar böyle bir yerin kralı nasıl dost olabilir ?
Kullanıcı avatarı
bebeto
Favori Anime: bleach

Bence de Aizene şimdiden vilian demek üstün varlık demek ya da transcendet varlık demek artık her ne boksa yanlış olur. Ortada daha Ruh kralı diye bir varlık var ve bu şahıs en tepede 1000 yıldır kendi düzenini kurmuş ve bir şekilde bu düzeni iyi kötü bir şekilde idare etmiş. Aizende bu düzeni yıkmak için 100 yıl boyunca deneyler yapmış. Üstün varlık olabilmek için hogyoku yardırmış Ruh kralını indirmek için çok güçlü olmayı hedeflemiş fln filan. Ayrıca daha Ruh kralının nasıl biri olduğu daha belli değilken hemen Aizene vilian, üstün varlık demek çok saçma. Juha Bachin Aizene götürdüğü teklifte Aizenin Bache katılıp katılmaması bile Bachin umurunda değildi zaten. Aizen Bache katılmış katılmamış Bachin zikinde mi değil. Yani daha Ruh kralı varken İchigonun nasıl bir power up aldığı daha belli değilken Aizenin vilian olması çok uzaaaaaaak bir durum.

“Bleach Genel” sayfasına dön