Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Aizen'in Akıbeti

Bleach serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
MangekyouSharingan
Favori Manga: Naruto,Bakuman,Claymore,Bleach
Favori Anime: Naruto,Code Geass,Shingeki no kyojin

Aizen iyi hoş ama başarısız olduğunu artık kabullenelim.Dünkü çocuk elinden geçirdi bi güzel Aizen'i.Hepsi benim planımdı diye de çıkacağını sanmıyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
Scatter
Favori Manga: Gintama, One Piece, Bleach
Favori Anime: Bleach, Samurai Champloo, Gintama, One Piece

"Naruhodo" yada "Sokka" diyerek bir yerden çıkabilir. Tamam çok havalı bir babamız ama 20.000 yıla da "Naruhodo" diyip güldüğüne göre bir sinsilik dönüyor orada.
I can tell that you've never been true to me
I can smell that you're acting so fearfully
I can hear what you're hoping I want to hear
I can feel the alarm bells are ringing in me
I can touch but I know you don't feel a thing
I can pray but I know you commit a sin
I can sense now it's all become clear to see
You're no good, and you mean no good, treacherously
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

SuperStar gibi S rankında birinin kaptanları bu hale getirdiğini gördükçe, İchigo'nun gelmesi bile kurtarmayacaktır. O yüzden en zor anında Aizen gelip ayar verecek diye düşünüyorum..
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
örsan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach

Rahşan Af'ıyla salıcaklarmış..
Kullanıcı avatarı
^^^^MytH^^^^
Favori Manga: D.Gray-Man, Bleach, The Breaker,
Favori Anime: D.Gray-Man, Bleach, Blood+, Shiki, Code Breaker, Guilty Crown, Hellsing, DMC

Şöyle bir durum var Juha Bach Aizen'i kendi tarafına çekmek istiyor.Ama Aizen serbest kalmayı reddiyor.Juha Aizen'in yeteneğinin sonuna kadar farkında.Neden kendisini etkilemesinden korkmadan onu yanında istiyor ki? Hapishaneye Aizenle görüşmeye gittiğinde konuştukları o kısacık sürede bile Aizen Juha'nın kafasını bulandırmıştı.Bu herifin ne gibi bir planı olabilir ki?
Resim
Yüzmekte özgürsek; o gökyüzüne ihtiyacımız yok!
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

JB Aizen için her şeyi hazırladığında ortaya çıkıcak çoçuğun elinden şekerini alır gibi her şeyin üstüne konmaya çalışacak bence :lol:
:lol:
Kullanıcı avatarı
^^^^MytH^^^^
Favori Anime: D.Gray-Man, Bleach, Blood+, Shiki, Code Breaker, Guilty Crown, Hellsing, DMC

Bencede öyle bi durum olacak.Aizen o hapishaneden istediği zaman kaçabilecek biri.Yoksa juha Bach'ın teklifini kabul ederdi.Amaçları aynı.Tek bir sorun var.Yeni ruh kralı kim olacak.İkisi içinde en büyük tehlike İchigo.Juha Aizen'in yeteneğini engelleyemediğine göre Aizen onu halledecek gibi geliyo bana
Resim
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

^^^^MytH^^^^ yazdı:Bencede öyle bi durum olacak.Aizen o hapishaneden istediği zaman kaçabilecek biri.Yoksa juha Bach'ın teklifini kabul ederdi.Amaçları aynı.Tek bir sorun var.Yeni ruh kralı kim olacak.İkisi içinde en büyük tehlike İchigo.Juha Aizen'in yeteneğini engelleyemediğine göre Aizen onu halledecek gibi geliyo bana
Sen çok yanlış anlamışsın olayı. Amaçları aynı değil JB ile Aizen Taiçonun. Birisi mevcut düzeni yıkıp yeni bi düzen getirmeyi planlıyor buna devrim diyebiliriz. Diğeri ise mevcut düzende dahil olmak üzere o düzen içindeki herkesi herşeyi yerle bir edip yok etmek istiyor bunada soykırım diyebiliriz.
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

Barbar yazdı:
^^^^MytH^^^^ yazdı:Bencede öyle bi durum olacak.Aizen o hapishaneden istediği zaman kaçabilecek biri.Yoksa juha Bach'ın teklifini kabul ederdi.Amaçları aynı.Tek bir sorun var.Yeni ruh kralı kim olacak.İkisi içinde en büyük tehlike İchigo.Juha Aizen'in yeteneğini engelleyemediğine göre Aizen onu halledecek gibi geliyo bana
Sen çok yanlış anlamışsın olayı. Amaçları aynı değil JB ile Aizen Taiçonun. Birisi mevcut düzeni yıkıp yeni bi düzen getirmeyi planlıyor buna devrim diyebiliriz. Diğeri ise mevcut düzende dahil olmak üzere o düzen içindeki herkesi herşeyi yerle bir edip yok etmek istiyor bunada soykırım diyebiliriz.
Tabi böyle ama bunlara ulaşmak için ikisinde yapması gereken şey aynı onu demek istedi kanımca.Şu anki ruh kralını ortadan kaldırmak ona bağlı her şeyle.
Yani kız bleachi 20 kez okumuş bunların ayarındadır diye düşündüm :lol:
:lol:
Kullanıcı avatarı
^^^^MytH^^^^

Akai sora yazdı:
Barbar yazdı:
Tabi böyle ama bunlara ulaşmak için ikisinde yapması gereken şey aynı onu demek istedi kanımca.Şu anki ruh kralını ortadan kaldırmak ona bağlı her şeyle.
Yani kız bleachi 20 kez okumuş bunların ayarındadır diye düşündüm :lol:

Aynen kelimeleri daha dikkatli seçmem lazım :P ayrıca 20 kere değil 32 kere mangayı 4 kere animeyi bitirdim :woohoo: Bence Aizen vs JB (bu kısaltmayı her gördüğümde aklıma justin beiber geliyo :woohoo: ) izlicez animede.Ama İshida Juha Bach'a yan çizcek gibi.
Resim

“Bleach Genel” sayfasına dön