Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En çok şaşırdığınız anlar [Bleach][Spoiler]

Bleach serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
Favori Manga: Berserk, One Piece, Bleach, Gantz, Onani Master Kurosawa, Fairy Tail, Deadman Wonderland, Molester Man, Tsunbaka, I am a Hero, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Noblesse, Tower of God, Veritas, Riki-oh, Nozoki Ana
Favori Anime: One Piece, Gurren Lagann, Death Note, FMA Brotherhood, Hellsing Ultimate, Beelzebub, Berserk, Blood Lad, Danganronpa, Gintama, GTO, K, Shingeki no Kyojin, SAO, DMC, Btoom, Deadman Wonderland, Code Geass, Magi, Basilisk, Detriot Metal City...
İletişim:

İchigo vs Aizen finalinde önceden aizenin osuruğunda ölecek ichigonun
aizene tek atması sebebiyle kuboya sağlam bir hassssiktir çekmiştim.

Pişman değilim, tekrar olsa yine çekerdim :lol:
Resim
Resim
"Konuşma, bir bayanın eteği gibi; ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır". -Dale Carnegie
► Spoiler Göster
DeviantArt -Güncel, 25.02.2014-[/color][/b][/url] Malaikat Abu-Abu -Part 3 Yayınlandı-[/color][/b][/url]Eikichi Onizuka FC[/color][/b][/url]
Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

Aizen'in SS arc'ın sonunda aslında yaşadığını öğrenmemiz ve ana villain çıkması.
Zangetsu'nun Juha Bach'ın gençliği çıkması.
Unohana'nın ilk kenpachi çıkması.
Hepsinde de wtf'lık oldum.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

İchigo'nun Aizen'i avuçlaması. Birde Grimmjow'un seriye dönüş şekli çok şaşırtıcı olucak bence.
Kullanıcı avatarı
ertasd84
Favori Manga: Bleach, Naruto
Favori Anime: Bleach, Naruto.One Piece

► Spoiler Göster
Vaka-i Aizen
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
MasterAlchemist
Favori Manga: bleach, fairy tail
Favori Anime: durarara, bleach

Aizen in hinamori ye bıraktığı mektuptan toshiro nun adı çıkınca ilk kez error vermeye başlamıştım matsumoto kaptanım yolladı diyo içinden kaptanın adı çıkıyo? Aizen in yasaşadığını öğrenip hinamori ye sayonara dediği an da 2. ydi sanırım. ulquiorra nın ölümü var bi de ki onun şokuna opening de daha savaş başlamadan girmiştim :( opening den spoiler yiyoruz yav :/ Toshiro kılıcı aizen e sapladığında bi iş olduğu belliydi ama hinamori yi toshiro nun kılıcında görünce gene ağzım açık kaldı :D daha da sayarım yani kubo ters köşe yapmayı seviyo :D ha bi de fullbring arc ında bunu cidden kubo mu yazıyo hala diye düşünüyodum sonra ginjo twist yapınca ha tamam şimdi oldu dedim :D
R0x0r
Favori Anime: Bleach

Nel'in orjinal forma dönmesi
Kullanıcı avatarı
Kifuba02
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Bleach

Yamamoto bankai açtığı zaman baya şaşırmıştım.
Resim
Kullanıcı avatarı
Godaime Kazekage
Favori Manga: Bleach,Naruto,One Piece,Toriko
Favori Anime: Bleach,Naruto,One Piece,Code Geas,Death Note,Gintama,Beelzebub

3) Aizen'in öldüğünü sandığımız anda geri dönmesi
2) Karakura'daki büyük savaş'da kaptanların Aizen'i kestiği anda meyerse Hinamori'yi krsmeleri ( ichigo'nun “ne yapıyorsunuz" demesi beni çok etkiledi)
1)Gin'in Aizeni öldürmeye çalışması
neo-kimimaro
Favori Manga: naruto, shingeki no kyojin, bleach, rurouni kenshin, lone wolf and cub, berserk, one piece.
Favori Anime: rurouni kenshin, naruto, naruto shippuuden, shingeki no kyojin, bleach, berserk, death note, one piece, basilisk, gintama, wolf's rain.

Evet, meraktan bu sayfaya bi göz atayım dedim ve şimdi ağlıyorum biliyor musunuz?
Tabiri caizse ağzıma sıçtınız, daha 150'lerde falanım vicdansızlar :'(
Ama suç bende, hem ben kimim ki? Kimimaro kim ki?

Neyse ben de bu çömezliğimle yazayım bari.

-İchigo'nun babasının şinigami olması,
-Nel'in afeti devrana dönüşmesi.
-Ulqi'nin İchigo'ya beş dakkada beşiktaş yapması. (ilk karşılaşmadan bassediyorum)
-Bi de ichigonun Rukia'yı kurtarırken Sōkyoku'yu durdurup "yoea" demesi ve 3 tane fukutaichou'yu tokatlayıp Byakuya ile kapışırken hollow'a bağladığı an evde tezahürat yapıyormuşum, evdekiler öyle dedi.

Ağalar yazdıklarınızı okudum da, vay anam vay neler dönmüş serhat ya :O
Resim
Kullanıcı avatarı
Klonn16
Favori Manga: Naruto,Bleach
Favori Anime: Naruto,Death Note,Code Geass,Shingeki No Kyojin,Bleach

İchimaru Gin'in Aizeni öldürmeye çalışması... Ya da öldürmesimi desem, bildiğim kadarıyla orada öldü ve Hougyoku sayesinde tekrar canlandı Aizen. Fakat baya bir hassiktir çekmiştim ve fena gaza gelmiştim. En sevdiğim adamın diğerleri gibi pislikçe ölmesini istemezdim. Tabiki Tousen gibilerden bahsediyorum. Pislikçe ölmesinden geç Gin'in ölmesinide istemezdim ama...

“Bleach Genel” sayfasına dön