Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En çok şaşırdığınız anlar [Bleach][Spoiler]

Bleach serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

Bu başlık altında Bleach serisi boyunca en çok şaşırdığımız, ekrana bakakaldığımız, "Noluyo lan?!" dediğimiz anları yazacağız. Ben başlayayım.
3) Ulquiorra'nın Ichigo'nun göğsünü deştiği sahne. Cidden hiç beklemiyordum. Savaş boyunca Ulquiorra hep üstündü tamam ama gerçek anlamda Ichigo'yu öldürmesi beni baya şaşırtmıştı. Animedeki o birkaç saniyelik sessizlik ve arkasından gelen Cero efekti de baya güzeldi.
► Spoiler Göster
2) Bütün Kaptanlar vs Hinamori. Bu sahnede hangimiz şaşırmadık? Doğru söyleyin. Tam bütün kaptanlar gaza gelmiş, Aizen'i köşeye sıkıştırmışlar, Aizen Hirako'yu görüp Shit falan diyor, Hitsugaya son kılıcı sokuyor ve... Ve Ichigo'dan "Siz harikasınız" gibi bir cümle beklerken gelen "Siz ne yaptığınızı sanıyorsunuz?" cümlesi. Daha sonra herkes şaşırıyor ve aslında Hinamori'yi kestiklerini anlıyorlar. Sonrasında da Aizen ve katliam saati.
► Spoiler Göster
1)Ben seriye başlarken Aizen',n en büyük Villain olduğunu biliyordum. SS Arc'ı da hep öyle izledim. Ama serinin en büyük düşmanını duvarda kılıç saplanmış bir şekilde daha başlarda öldüğünü görünce ne olduğumu şaşırdım. Hani bu adam villain olacaktı? Ne oldu? Öldü lan adam? tarzı düşünceler içerisindeydim. Üşüyoruz Aizen reyiz.
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Anime 280'lere geldim fillerları atlayarak. Manga güncele gelince mesajı tekrar editlerim.

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=o6AW95Kuc28[/BBvideo]

O kedinin gerçek halinin böyle olduğunu kim tahmin edebilirdi ki? :lol:

5.Espada Ichigo'yu patates ederken, Zaraki'nin gelip kurtarması. Başka da aklıma gelmiyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
VIA10
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Death Note, Code Geass

madaraninsolsharingani yazdı:Bu başlık altında Bleach serisi boyunca en çok şaşırdığımız, ekrana bakakaldığımız, "Noluyo lan?!" dediğimiz anları yazacağız. Ben başlayayım.
3) Ulquiorra'nın Ichigo'nun göğsünü deştiği sahne. Cidden hiç beklemiyordum. Savaş boyunca Ulquiorra hep üstündü tamam ama gerçek anlamda Ichigo'yu öldürmesi beni baya şaşırtmıştı. Animedeki o birkaç saniyelik sessizlik ve arkasından gelen Cero efekti de baya güzeldi.
► Spoiler Göster
2) Bütün Kaptanlar vs Hinamori. Bu sahnede hangimiz şaşırmadık? Doğru söyleyin. Tam bütün kaptanlar gaza gelmiş, Aizen'i köşeye sıkıştırmışlar, Aizen Hirako'yu görüp Shit falan diyor, Hitsugaya son kılıcı sokuyor ve... Ve Ichigo'dan "Siz harikasınız" gibi bir cümle beklerken gelen "Siz ne yaptığınızı sanıyorsunuz?" cümlesi. Daha sonra herkes şaşırıyor ve aslında Hinamori'yi kestiklerini anlıyorlar. Sonrasında da Aizen ve katliam saati.
► Spoiler Göster
1)Ben seriye başlarken Aizen',n en büyük Villain olduğunu biliyordum. SS Arc'ı da hep öyle izledim. Ama serinin en büyük düşmanını duvarda kılıç saplanmış bir şekilde daha başlarda öldüğünü görünce ne olduğumu şaşırdım. Hani bu adam villain olacaktı? Ne oldu? Öldü lan adam? tarzı düşünceler içerisindeydim. Üşüyoruz Aizen reyiz.
► Spoiler Göster
Hinamori'nin sahnesi baya şaşırtıcıydı ama kızın orda ölmesi gerekiyordu, Hitsugaya Aizen zannedip arkadan ölümcül bir darbe vuruyor. Başka bir şaşırtıcı olayda Aizen herkese ayarı verince bazı hollowlar dışında kimsenin ölmemesi.
Kullanıcı avatarı
bebeto
Favori Anime: bleach

Ben Tousenle İchimaru Gin'in SS'e ihanet edip Aizenin arkasından gitmelerine çok şaşırmıştım. Gin neyse de Tousenden hiç beklemiyordum.
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

Aizenin her şeyi planlayan adam çıkması. Basit kafalı bir seyirciyim kabul.
İchigonun quincy çıkması.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Artyom
Favori Manga: Bleach, Hellsing, Death Note
Favori Anime: Bleach, Shingeki no Kyojin, Another, Hellsing, Death Note, G.T.O.

Güzel konu açılmış.

Benim de en çok şaşırdığım 4 konu var:

1-) Kara kediden Yoruichi gibi bir sağlam karakter çıkması.

2-) Isshin'in kaptan kimonosuyla gelip arrancari ikiye ayırması.

3-) Gin'in aslında Aizen'i yok etmek için uğraşması.

4-) Komamura'nın insan şekline dönmesi.
Resim
The Flower Wind falls into chaos, and the Flower God cries out.
The Heavenly Wind falls into chaos, and the Heavenly Demon laughs.
Katen Kyoukotsu...
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

3-Ichigo'nun babasının Shinigami olması.
2-Annesinin Quincy olması.
1-Zangetsu'nun, Zangetsu olmaması.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

kesinlikle Aizen olayidir. hic beklemeyi gectim aklimin kiyisindan kosesinden ucundan uzagindan bile gecmezdi. gorunce kocaaaa bir hassssssssittttir mk demistim
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
Celebhol
Favori Anime: -

Aizen'in herkese ayar verdiği her sahnede hassiktir çekmişimdir.
Kullanıcı avatarı
rassvet
Favori Manga: Fullmetal Alchemist, Naruto, Bleach, Gintama, Noragami, One Piece
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Naruto, Bleach, Death Note, Gintama, Rurouni Kenshin, Noragami, One Piece, Basilisk, Samurai Champloo, Wolf's Rain

En dumur olduğum an sanırım Komamura'nın dönüşüm geçirmesidir. Hayır, daha bölüm çıkmadan spoilerını falan da okumuştum ama "Komamura yakışıklı birine dönüştü" falan diye okuyunca "Hadi ordan, kimi kandırıyorsunuz" deyip geçmiştim.. Ahh Kubo...

Bir diğeri de sanırım Aizen'in Ichigo'nun karşısına geçip "Aslında herşeyi ben planladım" deyip yediği haltları ballandıra ballandıra anlatmasıdır. Tamam plan yaparsın da, bu kadarına ancak yuh denir :D

Haa bir de Masaki'nin olayının açıklandığı kısımlarda açıkçası Aizen'i görmeyi beklemiyordum. Adam her taşın altından çıkar oldu...
Yorozuya - OtakuTürk - 万事屋
Gintama Çeviri Grubu
[/size]
Resim

“Bleach Genel” sayfasına dön