Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Harcanmış Karakterler [Bleach]

Bleach serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Tenkaichi
Favori Manga: Veritas,Zippy Ziggy,Bleach.
Favori Anime: Darker Than Black,Kuroko No Basket,Bleach,One Piece,One Outs.

İchimaru Gin,Grimmjow.
Resim
galeme
Favori Anime: .

Zaraki Kenpachi bu manga için çok fazla, harcanıyor.
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

Senya yazdı:Yamamoto başkan. Sen git 500 bölüm shikai ile ortalığın amına koy ki Aizen bile Shikaisi için özel arrancar üretiyor yoksa galip gelemem diye, adam bankai açmasından 4 - 5 manga sonra nalları dikiyor. Bu kadar ucuz mu lan?

Unohana için de geçerli söylediklerim. En güçlü kaptanlardan gelmiş geçmiş, hatta bu zamana kadar ki kenpaciler çakmaydı o unvan hiç devredilmedi falan dendi kadının azametini görelim diye. Tak bankai açtı shikaisi bile olmayan bir reiatsu delisine kurban gitti.

Hayır bu kadar ilahlaştırılan Bach da bebelerden birine gitmese bari.
Bunları yazmak iç.in girmiştim, yazılmış, çıkıyorum.
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Senya yazdı:Yamamoto başkan. Sen git 500 bölüm shikai ile ortalığın amına koy ki Aizen bile Shikaisi için özel arrancar üretiyor yoksa galip gelemem diye, adam bankai açmasından 4 - 5 manga sonra nalları dikiyor. Bu kadar ucuz mu lan?

Unohana için de geçerli söylediklerim. En güçlü kaptanlardan gelmiş geçmiş, hatta bu zamana kadar ki kenpaciler çakmaydı o unvan hiç devredilmedi falan dendi kadının azametini görelim diye. Tak bankai açtı shikaisi bile olmayan bir reiatsu delisine kurban gitti.

Hayır bu kadar ilahlaştırılan Bach da bebelerden birine gitmese bari.
Klavyene sağlık.
Kullanıcı avatarı
bebeto
Favori Anime: bleach

Bu seride başlarda Gin'i hiç sevmezdim, onun nedeni de Aizenin yanında olup SS'e ihanet edip Aizenle birlikte gitmesiydi. Fakat daha sonra neden Aizenle gittiği anlaşıldı. Gin'in Aizene o kılıcı soktuğu sahne gerçekten çok epikti. İşte o zaman keşke harcanmasaydı demiştim. Ölüşü bile çok karizma oldu. Öldüğüne bayağı üzülmüştüm.
İkinci bok yoluna giden karakter ise Yamajidir. Sen o kadar bölüm bankaiye ihtiyaç olmadan ortalığı dağıt daha sonra Kubo trolü sana 2-3 bölüm sonra bankai açtırsın keleğin birinden tek ye saçmalığın en daniska sahnelerinden biriydi zaten.
Üçüncüsü ise arkadaşlarında dediği gibi Unohanadır. Zarakiyi ne kadar sevsem de sırf tam gücünü ortaya çıkarmak için Unohana gibi bir karakteri harcamak başlı başına bir saçmalık, üstelik ilk kenpachi olduğu ortaya çıkmışken ve ayrıca daha doğru düzgün seride hiç bir vssini görmezken Zaraki hariç onunda amacı belliydi, bu seride hakkı yenmiş karakterlerin en başında gelir.
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

galeme yazdı:Zaraki Kenpachi bu manga için çok fazla, harcanıyor.
Adamsın ;)
R0x0r
Favori Anime: Bleach

indir (1).jpg
indir (1).jpg (8.52 KiB) 2938 kere görüntülendi
Bana kalırsa White, Hollow İchigo, Ogichi ne derseniz artık ben hep son villian olarak düşünürdüm White'ı.

Kubo gitsin bu tam Villian'lık formu versin.
indir.jpg
indir.jpg (6.27 KiB) 2938 kere görüntülendi
Sonra bu esas iyiydi Zangetsu kötüydü bu Zangetsu desin. Hala kendimi Hollow tarafı ağır basıp İchigo'yu devirecek diye avutuyorum. Allah belanı versin Kubo
Kullanıcı avatarı
~KötükarakteR~
Favori Manga: Liar Game
Favori Anime: Code Geass, FMA Brotherhood

Hep Unohana'yı merak edegelmiştim, azametli bir karakter bir dövüşünü görelim nolur diye ölüyordum sonunda gördük ama dövüşün sonunda öldü. Zaraki'ye sinir olmadan edemiyorum düşününce.
Resim

Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
VIA10
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Death Note, Code Geass

Ölüm şeklini düşünürsek Yamaji diyebilirim. Adam biliyor bankaileri çaldıklarını tüm özellikleri kullanıyor sonra gidip tekrar bankai açıyor adam. 1000 yıllık gotei 13 başkaptanı herkesten daha deneyimli daha güçlü böyle bir hata yapması gülünç, bebeler bile böyle hata yapmaz Tite Kubo utansın.
Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

Vizard'ların alayı.

“Bleach Genel” sayfasına dön