Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Harcanmış Karakterler [Bleach]

Bleach serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
berserk92
Favori Manga: Berserk, Vagabond, Feng Shen Ji, City of Darkness, Vınland Saga, Gigantomakhia, Banya, Gwi.
Favori Anime: Berserk, Death Note, Fullmetal Alchemist Brotherhood, Deadman Wonderland, Fullmetal Alchemist, Claymore, Rainbow Nisha Rokubou no Shichinin, Shingeki no Kyojin, Bleach, Fairy Tail, Shura no Toki.

Dark hazırlanan tablo ilk defa gördüğüm için güzel bir iş olmuş. Zaraki'ye baktım doğru adam hiç kidou kullanmıyor, ne gerek var ki aslında hayvani bir gücü var adamın. :woohoo: Ukitake sessiz olmasına rağmen çoğundan iyidir. Çünkü bankaisini görmedik. Tabii bu anime için geçerli, mangaya devam etmedim devamı gelir diye. :whistle:
Işık ne kadar kuvvetliyse düşen gölgelerde o kadar karanlıktır.
Kullanıcı avatarı
Hanabi
Favori Manga: Naruto, One Piece, Fairy Tail, Akatsuki no Yona, Chihayafuru,
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Death Note, Bleach, Akatsuki No Yona, Chihayafuru, Kaichou wa Maid Sama
Shokugeki no Souma, Kimi ni Todoke, Kamisama Hajimemashita, Yamato Nadeshiko

İchimaru Gin, Ukitake
Ölüm manasında değil ama önem vermem manasında İchigo'nun arkadaşları hiç gelişmiyor hep harcanıyor hikayede shingamiler bile harcanıyor leblebi gibi kaptanlardan biraz daha güçlü yapabilirdi kaptanları çoğu fıs çıktı. Yani Zaraki, Bayakuya, Shunsui Rukia ve Renji dışındakiler çabuk harcandı. Ha başkanları Yamamato'yu sevmiyordum mesela onu harcaması pek umrumda olmadı ama Ukitake'yi duyunca bir üzüldüm severdim o karakteri.

“Bleach Genel” sayfasına dön