Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Hunter x Hunter Hakkındaki Sorularınız (Spoiler içerir)

Kullanıcı avatarı
exotic
Favori Manga: Oyasumi Punpun, Berserk
Favori Anime: Code Geass

Animede 115. bölümdeyim ve bu arka plandaki konuşan eleman sinirimi bozmaya başladı :D Hala bu şekilde mi devam ediyor anime? Bölümün yarısı adamın konuşması :/
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

O adam hep var. Biraz mecbur ama uzatmak için. İleride azalacak sen devam et.
Kullanıcı avatarı
BerkeNoyan1903
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,HunterxHunter,Hajime no Ippo

Kayışı koparmış,son sürat izliyordum ki animeyi,130'lu bölümlerde animenin biteceğini öğrendim.Canım sıkıldı ama ne yapalım.Benim merak ettiğim şu:Anime bittiği zaman mangadan devam etmek istiyorum,kaçıncı sayıya denk geliyor?
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

BerkeNoyan1903 yazdı:Kayışı koparmış,son sürat izliyordum ki animeyi,130'lu bölümlerde animenin biteceğini öğrendim.Canım sıkıldı ama ne yapalım.Benim merak ettiğim şu:Anime bittiği zaman mangadan devam etmek istiyorum,kaçıncı sayıya denk geliyor?

Hunter x Hunter 335. Bölüm
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Ja-Janken
Favori Anime: One Piece , Hunter x Hunter 2011 , Shingeki no Kyojin.

Ben de kral ve muhafızların ölümünü merak ettim . Meruem , Youpi ve Pouf zehirlenmişti , ben bir yeri kaçırdım sanırım . Hangi olayda zehirlendiler ? Netero'nun kalbinin durmasıyla patlayan bomba ile alakası var gibi hissediyorum.
Resim Senin de uyuma vaktin geldi.
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Ja-Janken yazdı:Ben de kral ve muhafızların ölümünü merak ettim . Meruem , Youpi ve Pouf zehirlenmişti , ben bir yeri kaçırdım sanırım . Hangi olayda zehirlendiler ? Netero'nun kalbinin durmasıyla patlayan bomba ile alakası var gibi hissediyorum.
Netere kendisini nükleer bir bombayla havaya uçurdu bu 3 tarzanda nükleer zehirlenmeyle yamuldular. Zehirden kasıt aşırı radyasyona maruz kalmak.
Hitman
Favori Anime: .

.
En son Hitman tarafından 18 Nis 2020 12:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Onut55
Favori Anime: HXH

Hitman yazdı:The Last Mission movie filler mı ?
Movieler zaten başka bir hikaye oluyor.Ana hikaye ile bağlantısı olmuyor.

“Hunter X Hunter Genel” sayfasına dön