Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Hunter x Hunter Hakkında Düşünceleriniz (Spoiler İçerir)

Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

Bu başlık altında hunter x hunter hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarını yazabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Akihisa
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Hunter x Hunter 2011 - Kuroko no Basuke - Death Note - Danshi Koukousei no Nichijou

Animesi,büyüklerin animelerinden kat kat daha iyi bana göre.
Mr. Crocodile
Resim
[hr]
Kovaladığımız hayaller ve bizi kovalayan gerçekler her zaman paralel; asla kesişmiyorlar.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Bence de anime olarak 3 büyüklerden daha iyi (manga da okıvama gelirde mangakamız biraz free :laugh: )
Ayrıca iki başrol karakter akımının bir diğer üyesi, iyi de götürüyor dengeyi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Bazen çok boğsa da 10 numara seridir, gördüğüm en iyi güç dengesine sahip shounen her halde. En ince detayına kadar anlatıyor olayları. Ana karakter ve arkadaşları her zaman kazanan taraf olmuyor. Bu da işi daha heyecanlı kılıyor.

Kurapika ve Leorio daha fazla gözükse çok iyi olurdu. Chrollo var birde. Asır oldu görmeyeli , mangada da daha ortaya çıkmamışlar. :dry:
Resim
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Güç dengesi galp ben.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Kurapika tarzanı olmasaydı şu seride çok daha iyi olurdu ( hoş görmüyoruz ne zamandır ve umarım görmemeye devam ederiz ) ne zaman seriyi övecek olsam bu eleman geliyo aklıma bi soğuyorum
TribalCain
Favori Manga: Onepunch-man
Favori Anime: Onepunch-man

@Kısa Lm
Uvogini öldürdü lan.Dayımı öldürmüş gibi hissettim.

Şaka maka her seride çıkıyor böyle bi denyo.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

TribalCain yazdı:@Kısa Lm
Uvogini öldürdü lan.Dayımı öldürmüş gibi hissettim.

Şaka maka her seride çıkıyor böyle bi denyo.
O da onun anasını babasını kardaşını öldürdü lan, ne yapsın adam gül mü versin? ayaklarına mı kapansın? :laugh:
Resim
TribalCain
Favori Manga: Onepunch-man
Favori Anime: Onepunch-man

Mahkemeler var, Yargı var, Allah'a havale etsin.

Valla Gon'un ailesine dokunsa basardım küfrüde sevmiyom ben o Elizabeti ya.
Resim
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Animesi çok müthiştir. Fazla söze gerek yok.
Genel olarak yorumum ise:
1-Baş karakter bu kadar küçük olmasaydı daha iyiydi.
2-Chimera ant arc çok iyi gidiyor ama insan vs karınca olacağına insan vs insan olsaydı çok daha iyi olacaktı.
3-Ana karakterin en çok antremanını gördüğümüz seri galiba :laugh: (Yani gidip bir yerden, birinden durduk p.up almıyor bu açıdan çok iyi)
4-Mangasına bakayım dedim, 1 bölüm dayanabildim.
5-Kendisini her türlü izletiyor.
6-İlk defa bir seride kötü örgüte bu kadar hayran oldum

Şimdiye kadar aklıma gelenler bunlar. Keşke manga-ka adam gibi çizseydi de şu an 500-550 bölüm ilerisini tartışsaydık.

“Hunter X Hunter Genel” sayfasına dön