Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Meruem vs Isaac Netero & Zeno Zoldyck

Sonuç Ne Olur?

Meruem Alır
12
55%
Netero ve Zeno İkilisi Alır
5
23%
Yenişemezler
3
14%
Kararsız Kaldım
2
9%

Toplam oy: 22
Kullanıcı avatarı
İnvincible Under The Sun
Favori Manga: Vagabond,Shamo,Berserk,Sun ken rock
Favori Anime: HunterxHunter2011,Hajime no ippo,Lupin3,Death Note,Prince Of Tennis,Cowboy Bebop

Netero&Maha zoldyck olsaydı meruem kaybeder derdim ama kararsız kaldım dedim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Şu garibanın gülü zımbırtısı olmadığı taktirde meruem alır.
Neteronunun gücü saldırıya yönelik olduğu kadar savunmayada yönelik ve savunmayı meruem iki kez aştı buda neteronun koluna ve bacağına mal oldu.
Zenonun saldırı yönü ağır basıyor zira adam suikastçi ama savunmasını bilemiyoruz.
Meruem tarafından kolayca harcanabilir.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Youpi ve Pouf'un özelliklerini çıkartırsak ortada bir vs olur gibi geliyo ama onları eklediğimiz an god mod olayına doğru uzanıyor abimiz sırf en kullansa bile yeterli olur taradığı bölgede değişen ayak izini bile farkedebilecek bi kafada en kulanıcısına dönüşmüştü böyle bi adama en'i açıkken vurmak imkansızdır benim gözümde
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Her haliyle hatta %70 i ile bile Meruem alır.. 0. El'in bir uzvuna yada hayati organına mal olmadığını biliyoruz... Ne yapacaklar ki başka ?!
Bence sonuç değişmezdi
Resim
Kullanıcı avatarı
Skeiron
Favori Anime: Fairy Tail,HunterxHunter,Bleach

Meruem utanmasa Netero'ya tek atıcaktı valla öldürmemesinin sebebide ismini öğrenmek istemesiydi eğer isim olayı işe karişmasaydı Meruem darbelerini daha sert vururdu yakaladığı açıklarda sonuç olarak Meruem alır.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Obito Uchiha
Favori Manga: Parasyte, Berserk, Akame ga Kiru, Hunter x Hunter, Naruto, Veritas, Hagane no Renkinjutsushi, Shingeki no Kyojin, Desu Nōto
Favori Anime: Zankyou no Terror, Kiseijuu: Sei no Kakuritsu, Akame ga Kiru, Ao no Exorcist, Kill La Kill, Hunter x Hunter 2011, Naruto, Desu Nōto, Hagane no Renkinjutsushi, Shingeki no Kyojin, Berserk

İnvincible Under The Sun yazdı:Netero&Maha zoldyck olsaydı meruem kaybeder derdim ama kararsız kaldım dedim

Maha Zoldyck'i nerde gördün? Güçleri, nen sınıfı, savunması vb. hakkında bir bilgi verebilir misin?

Ayrıca başlıkta sorulan soruya gelirsek Meruem Netero'yu rahat aldığına göre Zeno'yu da harcardı muhtemelen. Ama Zeno da tam bir kapalı kutu savunması hakkında falan bir şey bilmiyoruz. Adam bi ejderha dalışı yaptı koskoca sarayı dağıttı. Umarım ilerideki sayılarda görürüz tam gücünü
Resim

I asked Nine what he was always listening to. And he said it was music from a cold land... from Iceland. And then he said that in Icelandic, V-O-N means “hope”.
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Obito Uchiha yazdı:
İnvincible Under The Sun yazdı:Netero&Maha zoldyck olsaydı meruem kaybeder derdim ama kararsız kaldım dedim
Maha Zoldyck'i nerde gördün? Güçleri, nen sınıfı, savunması vb. hakkında bir bilgi verebilir misin?
Konu Dışı
Bilinen bi kaç özelliği var teki zoldyck ailesinde ki tek çoğaltan bu eleman. Zamanı vaktinde netero ile dövüşüp ölmeyen tek kişi geçiyo. Zeno'nun dedesi başka da bi şey bilmiyoruz. Gücü savunması vs. hakkında bi şey bilmiyoruz sadece genç netero ile dövüşüp ölmediğini biliyoruz o kadar
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

burada asıl nokta auraları absorb ettikten sonrası. O anda zaten geberip gidiyor. İhtiyarlara dayanamaz.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Obito Uchiha
Favori Manga: Parasyte, Berserk, Akame ga Kiru, Hunter x Hunter, Naruto, Veritas, Hagane no Renkinjutsushi, Shingeki no Kyojin, Desu Nōto
Favori Anime: Zankyou no Terror, Kiseijuu: Sei no Kakuritsu, Akame ga Kiru, Ao no Exorcist, Kill La Kill, Hunter x Hunter 2011, Naruto, Desu Nōto, Hagane no Renkinjutsushi, Shingeki no Kyojin, Berserk

Kısa Lm yazdı:
Obito Uchiha yazdı:
Konu Dışı
Bilinen bi kaç özelliği var teki zoldyck ailesinde ki tek çoğaltan bu eleman. Zamanı vaktinde netero ile dövüşüp ölmeyen tek kişi geçiyo. Zeno'nun dedesi başka da bi şey bilmiyoruz. Gücü savunması vs. hakkında bi şey bilmiyoruz sadece genç netero ile dövüşüp ölmediğini biliyoruz o kadar
Onu ben de biliyorum da arkadaş direkt kaybeder demiş şaşırdım açıkçası. Özelliklerini pek bilmediğimiz birisi için kesin konuşmamak lazım.
Resim

I asked Nine what he was always listening to. And he said it was music from a cold land... from Iceland. And then he said that in Icelandic, V-O-N means “hope”.
Kullanıcı avatarı
The Butcher of Sands
Favori Manga: One Piece, Berserk
Favori Anime: Hunter x Hunter, Jojo's Bizarre Adventure

Kısa Lm yazdı:
Obito Uchiha yazdı:
Konu Dışı
Netero ile dövüşüp ölmeyen tek kişi değil, Netero onunla dövüşüp ölmeyen tek kişi.

Bu arada manganın 100. bölümünde gözüküyormuş Maha. Ölü biliyordum ben onu meğerse hala takılıyormuş :D
Resim

“Hunter X Hunter Genel” sayfasına dön