Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Chrollo vs Hisoka - Tartışma konusu

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Eğer kurapika chrollo reyize sadece hisokaya karşı nen kullanma şartı koyduğunu farz edersek sizce hisoka vs chrollo karşılaşmasının sonucu ne olurdu.

Şartlar ise hisoka örümcek olmadığı için chrollo kendisini sınırlamadan dövüşecek. Ölümüne bir karşılaşma olacak.

Mekan uvogin ve kurapikanın karşılaştığı yer. Kimsenin olmadığı ve geniş bir alan.

Tartışma olduğu için anket açmayı düşünmedim isterseniz açabilirim.
TribalCain
Favori Manga: Onepunch-man
Favori Anime: Onepunch-man

Hisoka fazla özgüvenli olduğu için böyle hareketler yapıyor.Yoksa Chrollo'yu yenmesi pek mantıklı gelmiyor bana.
Resim
Kullanıcı avatarı
redstak

Ben de öyle düşünüyorum. Adam kendisini en güçlü olarak görüyor. Fakat güvendiği bir şey olmalı
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

TribalCain yazdı:Hisoka fazla özgüvenli olduğu için böyle hareketler yapıyor.Yoksa Chrollo'yu yenmesi pek mantıklı gelmiyor bana.
Hacı o özgüvenin altının boş olduğunu düşünmüyorum, daha bir cacık görmedik hisoka reis'in teknikleri ve gücü ile ilgili, gördüklerimiz alıştırma bence, mangaka bu adamın üzerine boşuna oynamıyor, tahminim serinin sonuna kadar olacak hisoka, netero'da hissetmişti hisoka'nın gücünü hatırlarsanız, gon ile son bir vs ya ölür ya da dövüşten sonra herkes kendi yoluna gibi birşey olabilir, tabii chrollo'nun da daha gücünü göremedik tam olarak, böyle bir vs harika olurdu da, kıl mangaka bize ucundan gösterip heyecanlandırdı, ileriye sakladı bu vs'yi
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Dayı bu herkese puan biçiyor ya hani. Burçlara falan puan biçti. Illumi'ye 95 verdi, burçlardan birine 90 verdi. Herhalde 100 puan kendi seviyesidir. En azından ben öyle düşünüyorum. Şu gökyüzü arenasında dövüştüğü kadar güçlüyse bence yenilir. Ha görmediğimiz marifetleri varsa Hisoka'nın ne olacağını bilemeyiz. Chrollo'nun da güçlerini pek görmedik. Neler yapar, neler yapamaz. O yüzden kararsızım.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
NeineL
Favori Manga: Naruto - Fairy Tail
Favori Anime: Accel World - Sword Art Online - Fairy Tail - Full Metal Alchemist -Black Rock Shooter - Naruto Shippuuden

Nen sınıfından ötürü bence Chrolla kazanır . Mütehassıs sınıfı sanırım bütün nen sınıflarında ustalaşabiliyordu , bir de chrollonun kullandığı kitap tekniği hafife alınacak bir teknik değil .

Hisoka bence güçlü gördüğü değil kendinden güçlü olanlara yada olabilecek olanlara sulanıyor adam gitti direk 12 burcdakileri kendi kafasında puanladı adamlar belki de zorlanmadan hisokayı evine yollicak ama hisokaya dövüş desen dövüşür . :laugh:
Kullanıcı avatarı
redstak

Şimdi chrollo vs zeno ve silvaya bakıyorum chrollo kasmıyor kendini zorlanma da yok adamda. Hatta güçlerini çalmak için dövüştü. Hisoka o ikisine karşı ne yapardı diye düşünüyorum aklıma fazla bir şey gelmiyor.

Chrollo bence serideki zirve adamlardan avcılar için ging neyse chrolloda odur.
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

NeineL yazdı:Nen sınıfından ötürü bence Chrolla kazanır . Mütehassıs sınıfı sanırım bütün nen sınıflarında ustalaşabiliyordu , bir de chrollonun kullandığı kitap tekniği hafife alınacak bir teknik değil .

Hisoka bence güçlü gördüğü değil kendinden güçlü olanlara yada olabilecek olanlara sulanıyor adam gitti direk 12 burcdakileri kendi kafasında puanladı adamlar belki de zorlanmadan hisokayı evine yollicak ama hisokaya dövüş desen dövüşür . :laugh:
Olaya nen sınıfından bakarsak hiç tartışmayalım o zaman, direk chrollo diyelim, ama işler öyle yürümüyor, bunu son gon olayında gördük, belli bir nen türünde nirvana'ya ulaşınca neler olabileceğini, hisoka'nın dönüştürücü türünde nerelere ulaştığını bilmiyoruz şimdilik veya diğer nen türlerinde kullanıp kallanamadığını, eğer dediğim şeyleri yani türünde nirvana ve diğer türleride kullanabilme kapasitesi varsa, ki ben olduğunu düşünüyorum mütehassıs falan dinlemez hisoka, tabii mütehassıs olan kişi kullanım açısından nirvana'ya ulaşmışsa zaten "god mod on" olur :D
Kullanıcı avatarı
redstak

Mütehassıs her nende ustalaşmıyor. O kurapikaya özel bir şeydi. Mesela chrollonun mütehassıs gücü başkasının gücünü çalması. Gungi kız komugi daha iyi gungi oynuyor mütehassıs olduğu için.

O kurapikaya özel bir şey.
Kullanıcı avatarı
Baryshx
İletişim:

Mütehassıs'lar tahmin edilemeyen özel güçlere sahip olabiliyorlar, bu yönden özel ve her türe tek atma kapasiteleri var ;) yukarıdaki arkadaşın dediği gibi bütün nen sınıflarında ustalaşabilme kapasiten oluyor

“Hunter X Hunter Genel” sayfasına dön