Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kara Kıta Tartışma

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Serinin en gizemli ve büyük ihtimal en uzun arcı olacak kara kıta için bir tartışma başlığı açmak gerek diye düşündüm. Hem teorileri buradan konuşup hemde tartışmalar yapabiliriz. Mangada güncel olmayanlar kişilerde spoiler yemez.

Öncellikle ging ve v5 teki elemanın bahsettiği pandora konusuna değinmek istiyorum. Ayrıca bana göre musibetlerin çıkış noktası da olabilir. En azından bir musibet.

http://www.mangaframe.com/okuyucu/conte ... fe5/11.png

Burada bir topluluk ve bir kutu görüyoruz. Kutudan da bir musibet çıkıyor. Pek geçerli bir kanıt olmasa da gayet olması olası.

Ayrıca alluka ve neteronun aradığı güçte var.

Alluka ile ilgili bir teori mevcut zaten kısa lmde yazmıştı.

Ben bir resim atıyım dedim.

Allukanın kurbanı

http://www.mangaframe.com/okuyucu/conte ... 91d/09.png

Bunlarda v5 teki sakladığı musibetlerin kurbanı

http://www.mangaframe.com/okuyucu/read/ ... 341/page/7

Netero konusu ise kara kıtanın zorluğu gösterebilecek kanıt. Neteronun arzuladığı güç orada uyandı. Tabi edinmek istediği asıl güç bir rakip gerektiriyordu. Tabi galibiyet veya mağlubiyet olması gerek. Fakat kıta da galibiyet söz konusu değil. Zaten neteroya göre kara kıta devasa bir yer. Netero meruem için aradığım güç bu mu diyordu. Kara kıta da en az meruem seviyesi hatta daha üstün olacağına işaret olabilir.

Aslında daha çok konu var. İleride daha çok açıklanıp fikirlerimizi buradan yazabiliriz.
Kullanıcı avatarı
RandomCitizen
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Dragon ball-Bleach-Hellsing-Sword art online-Naruto-Hunter X Hunter-Pokemon-Yu Gi Oh!-FairyTail

Rezerved.
İlk sırayı kapayım:D

harika bir başlık :) .
Resim
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Animesi devam eden manga serilerini okumam...one piece, hxh, naruto gibi, sonra animeden zevk alamıyorum, neyse netero ile ilgili bahsettiklerin ışığında en iyi arc olma potansiyeli büyük ama mangaka cozutacak gibi
TribalCain
Favori Manga: Onepunch-man
Favori Anime: Onepunch-man

1.Paristonun gücünün açıklanması olucak.Çoğu kişide bunu bekliyor.
2.Beyond'un gücü, Büyük ihtimalle babasından daha güçlüdür.
3.Zodiac'lar.Ne işe yaradıkları ortaya çıkacak.
4.Leorio ve Hanzo gibi adamların kendini ne kadark geliştirdiği belli olucak.
5.Gon'un yeniden kuleye çıkmasını bekliyorum.Ayrıca kulenin en üst katında Kaplan'lı Prensin olabileceğini düşünüyorum.
6.Diğer sadist prensin sadece bir yem olduğunu düşünüyorum.Büyük ihtimalle reis gücünü geri almıştır ve Kurapika'yı çekmek için onları kullanıyodur.
7.Şu üst düzey chimera'lar gücünde yaratıklar merak ediliyor.
8.Gyro!nun Kara kıta'da bir bölgede saklandığını düşünüyorum.O adam gerçekten önemli.
Resim
Kullanıcı avatarı
redstak

Şimdi doğu ve batı diye kitap var. Chrollo kendisi için doğu gibi bir şeyler demişti. Acaba diyorum gider mi ?

Gyro meteor cityde ordu kurup öyle gidebilir aslında. Wellfin onu boşuna aramaya gitmiyordur. Meteor cityde genrei ryodan ve canary gibi kişilere bakarsak çok güçlü kişiler olduğu çıkarımını yapabiliriz.

Ayrıca bekçiler konusu da var. büyük ihtimal onlar büyülü yaratıklar seviyesinde. Chimera karınca aslında başka bir kavram zaten onlar kara kıtada var. Gerçi kıta dan çok dünya. Başka insan grupları bile çıkabilir. Malzemesi çok bol.
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Freecs ailesinin gizemi çözülecek. Ging'in büyükbabası nasıl bir nen kullanıcısı ve ne kadar güçlü onu öğreneceğiz.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
redstak

Büyükbabası değil. :D Adam üç yüzyıldır yaşıyor. Akrabası ama neyi belli değil.
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Yazmaya üşendim işte, mobil olduğumdan. :D

Bir de Zoldyck ailesi gibi, Freecs'lerde de Alluka tiplemesinde birini bekliyorum.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
NeineL
Favori Manga: Naruto - Fairy Tail
Favori Anime: Accel World - Sword Art Online - Fairy Tail - Full Metal Alchemist -Black Rock Shooter - Naruto Shippuuden

Konu ve içerik bakımından en geniş arc olacağı kesin ( Mangaka sıçmazsa tabi ) .

Benim bu arc dan beklentilerim ...

1. Chrolla doguya gidiyorum demişti burada kastettiği dogu kara kıta mı ?
2. Neteronun oğlunun , ging , pariston ve diğer 12 burcun güçleri .
3. Zoldyk ailesi hakkında daha detaylı bir bilgi. Anime de neteroyu iki kere riskli alanda gördük ikisinde de yanında zoldykler vardı . ( Meruem ile kapışmaya giderken ve kara kıtada )
4. Don freecs ve güçleri .
5. Gyro ( Mangaka bir kere gösterdi daha da elletmedi . )
6. Ayrıca netero kara kıtadayken yanında bulunan kadın kim ?

Eğer bunları öğrenir ve üstüne fazladan güzel olaylar yaşanırsa benim için en iyi arctır . :)
Kullanıcı avatarı
redstak

Yanında bulunan kadın şu an en yaşlı avcı. Hatta seçimlerde bile vardı.

“Hunter X Hunter Genel” sayfasına dön