Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Hayalet Takımı vs. Muhafız Karıncalar

Sizce Kim Kazanır?

I. Senaryo - Hayalet Takım Kazanır
12
25%
I. Senaryo - Muhafız Karıncalar Kazanır
12
25%
I. Senaryo - Kararsızım
2
4%
I. Semaryo - Berabere
1
2%
II. Senaryo - Hayalet Takımı Kazanır
5
10%
II. Senaryo - Muhafız Karıncalar Kazanır
15
31%
II. Senaryo - Kararsızım
1
2%
II. Senaryo - Berabere
0
Oy yok

Toplam oy: 48
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Netero daha güçlü demedi de beni yenebilir.

Burçlar dediğimiz adamlar daha ne ayak görmedik mangada bile ging biraz gösterdi bir şeyler oda sadece nen konusunda ustalığı.
Burçlar güçlüdür de öyle morelden falan farkla güçlü olacaklarını sanmıyorum. Hatta morel bir kaçından güçlüdür de.

Morel az kalsın pofu alıyordu. Knuckle dediğimiz adam youpiyi saf dışı bırakıyordu. Tamam fiziksel olarak güçlüde karşısında nen kullanıcısı varsa fizikte bir yere kadar. Killua gonu bıraksa savunmasız kalmış pitouyu alıyordu. Kısacası oraya giden avcılar sümüklü avcı değil. Adamlar iyi iş yaptılar.
Kullanıcı avatarı
berithalkolikes
Favori Anime: One Piece, Bleach, Fairy Tail, Attack on Titan, Claymore, Sailor Moon

@redstak
Sümüklü lafını ben söyledim ama burçlar için de morel ve knov ile gitmek hataydı tarzı bir şey diyen vardı. Hatırlamıyorum tam olarak. Sonuç olarak fikrin ne anlamadım.
Bitch is back.
Kullanıcı avatarı
redstak

Fikrim Örümcekler alabilir. Fakat yetenek ve taktik şart. Hatta bizim örümcekler kendisini feda etmesi gereken kişiler olmalı özellikle youpiye karşı.
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Fizik bir yere kadar da arada devasa bir fark varsa çok uzak yere kadar gidiyor. Youpi'nin durumunda da öyleydi. Nen'in enginliği karşısında şoka uğradı ama bir şey oldu mu? Hayır. Niye? Çünkü fiziksel üstünlüğü rakiplerinin Nen kapasitesinin çok üzerindeydi, bu yüzden ne kadar yetenekli de olsalar ona zarar veremediler. Knuckle saf dışı bırakacaktı ama yeteneği sadece Nen kullanımını engelliyor yanlış bilmiyorsam. Ee, geriye ne kaldı? Fiziksel güç sadece. Youpi hayvanı Nen ile vücudunu sertleştirmeden de oradaki çoğu rakipten üstün bir fiziksel güce sahip. Yani sadece Nen kullanamıyor diye kesin dövüş dışı kalacak gibi bir durum yok.
Sahneyi yanlış hatırlamıyorsam, Netero orada Pitou için; ''Bu yaratık benden güçlü'' diyordu. Bunu Nen'ine göre söylediğini farz edersek çok da önemli bir şey değil, zira oradaki Netero genç hâlinde değil ve de orada henüz 10 günlük meditasyona başlamamıştı.
Morel reyizdir, tipine bakınca gladyatör falan çıkacak sandım ama adam zekasını konuşturdu. Böyle zeki adamların bir şansı olabilir işte. Tabii daha güçlü olması lazım.
Kullanıcı avatarı
berithalkolikes
Favori Anime: One Piece, Bleach, Fairy Tail, Attack on Titan, Claymore, Sailor Moon

Murat, imzan çok güzel.
Bitch is back.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Ya beyler öyle
yazıyorsunuz ki karıncalar sanki
gelip tüm kıtayi almış gitmiş.
Bir lafinizda netero söyle dedi oluyor, karınca kralin dediği ise bir sike yaramamis oluyor.

Sanki ayrı animeleri izledik.
2 yıldızlı iki avcı bir de netero bunları sıktı attı.
O da bir avcı korktu aktif görevde yer almadı.
Hayaletlerin hepsi zeki hiç biri mal değil. Bu adamlar avcı üstü kişiler çoğu. Karıncaları çok abartıyorsunuz bunaltı geldi artık. Netero geldi sikti attı ışte.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Dee
Favori Manga: Higurashi no Naku Koro Ni
Favori Anime: HunterxHunter

Fullmetal Alchemist Brotherhood

Damlamadığım tek HxH konusu bu kalmış ayıp etmişim.

HxH'de gücün,auranın vs ne şekilde olursa olsun "tek bir amaç için var olduğunda" tavan yaptığını düşünüyorum. (Kurapika'nın meşhur saldırıları,Gon vs Pitou malum) Bu durumun bir diğer örneği de bu muhafız karıncalar bana göre. İnsanlarda doğuştan olan hayatta kalma/üreme içgüdüleri gibi bunlar da kralı koruma içgüdülerine sahipler, ve her biri de çok kritik alanlarda op. Yetenekleri birbirine çok güzel dağılmış.

Yani ortada kralı korumak için canını seve seve verecek üç op muhafız vs birbirini diğer veren ve bir insan için yine çok op olan, ama sonuçta canından olmayı öncelikli olarak düşünmeyen bir ekip var.

Ve muhafızların saldırıları "her anlamda" bir insanı aşan özelliklere sahip.

Genei Ryodan'ın gücünü hafife almıyorum asla,onların normal insan olmadıklarını biliyorum, ama yine de bana göre Muhafız Karıncalar alır.
Resim

to a non-believer?
Kullanıcı avatarı
NeineL
Favori Manga: Naruto - Fairy Tail
Favori Anime: Accel World - Sword Art Online - Fairy Tail - Full Metal Alchemist -Black Rock Shooter - Naruto Shippuuden

Yazmim diyorum ama açıkçası muhafızların abartıldığını düşünenler için bende örümceklerin abartıldığını düşünüyorum . Tamam adamlar zeki , güçlü eyvallah buna diyecek bir şeyim yok ama göz var nizam var . Feitan kılıcı ile " ko " kullanırken bile zazanın vücudunu delemedi . Zazan ise pitou ve youpinin dayanıklılıkta bir kaç tık altı bir yaratık , örümcekler ulti açmadan kolay kolay muhafızlara zarar veremez . Bunu geçtim biz bu 3 lünün beraberken neler yapabileceklerini hiç bilmiyoruz pouf kesinlikle dahi seviyesin de keza pitou da öyle örümcekler sürekli taktik geliştirir diyenler muhafızlar gerizakalı mı ? Hiç mi bir şey yapamaz veya düşünemezler ? Ayrıca nen kullanımı konusunda muhafızlar daha perfect seviye de bile değiller youpi bütün savaş süresi boyunca kendini geliştirdi . ( Salak dediğiniz youpi dikkatinizi çekerim ) Kaldı ki pouf ve pitou adam akıllı savaşmadı bile pouf yanılmıyorsam morel ile savaşırken bile sıvışıp kralın yanına gitme derdinde adam karşısında ki rakibi bile ciddiye almıyor . Knuckle olayına gelince knuckle youpinin nenini bastırsa bile muhafızlar içerisinde en özel kişi youpi tamami ile sihirli hayvanlardan oluşan bir bedene sahip bu yaratık nen kullanmasa bile fiziksel özellikleri olsun , hammaddesi olsun :lol: Oradaki çoğu kişiye tersten marş okutur. Ayrıca bir kez daha söylüyorum netero pitouya gömdü , gömçürdü diyenler için açıp bir kez daha izlesinler , hatta okusunlar neteronun saldırsını pitouya zarar verebilmiş mi görmüş olurlar .

Chrolla silva + zeno dan güçlü diyenler için orada ki savaşı bence ciddiye almayın chrolla tamami ile yetenek çalmaya odaklandı , zeno ise chrollonun elinde ki örtüyü gördükten sonra saldırısını değiştirdi o saldırının ne olduğunu bilmiyoruz olası bir durumda rakibini öldüremezse risk almak istememiş olabilir zeno .
Kullanıcı avatarı
redstak

Feitan ultimate açtı da o gücün işleyişi değişik olabilir. Murat ile de konuştuk bunu. Ne kadar hasar alırsa daha fazlasını ödetiyor galiba. Tabi bunlarda hasar alıp ölmemesi gerekir ki ilk senaryoda youpiden hasar alsa bile ölmez. Shoot dediğimiz adamda dayandı yuopiye eğer feitan youpiden hasar alırsa ve ölmezse ödetebilir. Tabi youpi hayvanı için ne kadar güç harcaması en azında 0.el den biraz aşağı olsa yetebilir gibi.

Örümcekler taktik geliştirme olayı iyi taktik yaparsalar yenebilirler anlamında yazıyoruz. yoksa karıncalarda yapar ama örümceklerin daha iyi yapması gerek kazanması için. Ayrıca zeka+tecrübe konusunda daha üstünler toplamda bırak ta örümcekler kursun diyebilirim.

Sürekli diyorum fiziksel dövüşte işleri zor en azından youpiye karşı o yüzden bunu es geçiyorum. Eğer ilk youpiyi alırsa örümcekler diğer ikisini yenerler.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Benim 3 tane sorum var beyler.

1. olarak karıncalar nerde? Nerde o güçlü kral falan?

2. olarak netero ve takımı karıncalarla kaç kişi hangi güçlerle savaştılar, ve içerden ne yardımlar aldılar.

3. olarak hayalet takımı liderleri için ölmeyi göze alıyorken, nasıl küçümsenebiliyor, bir arkadaşları öldü diye gezegeni yakmaya çalışırken nasıl ölümden korkan varlıkalr olarak bahsedebiliyorsunuz da cesaretlerini sorguluyorsunuz adamların?

4. olarak, Karıncalar nerde? Nerde la o güç? öyle güç böyle güç. Nerdeler!
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.

“Hunter X Hunter Genel” sayfasına dön