Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

HxH Ara Veriyor

Levi<3
Favori Manga: Bleach Onepiece Naruto
Favori Anime: Bleach Onepiece Naruto

ansatsuken yazdı:Resim
Maviler bölüm verdiği haftalar , kırmızılar pas geçtiği haftalar ..
Tekrar ediyorum sülalen ile parti yapayım mangaka
2013 te 2 bölüm yayınlamış ya la.
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Levi<3 yazdı:
O yandaki yüzdelerde bölüm vermeme yüzdesi. %95 bölüm çıkartmama ne demek ulan gavat!
Levi<3

ansatsuken yazdı:
Levi<3 yazdı:
O yandaki yüzdelerde bölüm vermeme yüzdesi. %95 bölüm çıkartmama ne demek ulan gavat!
bi 2016 ya kadar yayınlamasa 2015 yüzdesi %100 olacak aq o_O
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Jump'ın 2015 yayın yılı boyunca hiç HxH sayısı verilmemiş. Tebrikler Togashi. :)
Levi<3

MRTFR yazdı:Jump'ın 2015 yayın yılı boyunca hiç HxH sayısı verilmemiş. Tebrikler Togashi. :)
Bu alanda çok başaeılı bir mangaka tebrik etmek lazım.
Gobit yiyen Moruq
Favori Anime: Gintama

Bir bok yapmayan kişiler bu adama laf atmasın moruqq.
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Gobit yiyen Moruq yazdı:Bir bok yapmayan kişiler bu adama laf atmasın moruqq.
Adamın bazı bölümlerde çizimleri ilkokul bebelerinin çizimlerine benziyo usta
Gobit yiyen Moruq
Favori Anime: Gintama

Benzer ama sevilen bir seri sonuçta. Adam sayı çıkarmasa bile wsj adamı atamıyor moruqq. Adam sayı çıkardığı zaman geçtiği serilerde malum.
Kullanıcı avatarı
dohanx
Favori Manga: Vagabond-One Punch Man-Berserk-Hunter x Hunter-Fullmetal Alchemist
Favori Anime: Berserk-Space Dandy-Hunter x Hunter-Mushishi-Steins;Gate -G.T.O
İletişim:

Arkadaşlar merhaba biliyorum yeni mesaj görünce heyecanlanacaksınız ama sakin olun, sırf bunu yazmak için geldim, üyeliğim vardı evet ama aktif değildim uzaktan uzağa faydalanıyordum sizin yazdıklarınızdan, avatar resmi ayarlamak için epey uğraştım düşünün artık ne kadar alakasızım bu işlerle. Asıl konuya gelirsek, belki de siz daha önce görmüştünüz de buraya yazma gereği duymamıştınız bilemem ama az önce twitterdan bizim şu meşhur togashi ibnesinin hesabına baktım, gerçek olup olmadığına emin değilim ama 2 bin küsür takipçisi var ve takipçiler sürekli soru sorup duruyorlar, neyse ingilizcem çamurdur ama translate ile çevirerek çat pat anladım. Adamın biri "HXH için umut var mı?" diyor, bizim togashi "Yes" cevabını veriyor, bu arada bu konuşmalar 2015 yılı içinde bu sonbahar da sanırım geçiyor, sonra başkası "aga ne zaman çıkarcan sen bunu beaa" diyor bizim togashi "dur beaa ne acele ediyon, çıkarıcam 2020 gibi" diyor, sonra klasik fan tepkileri "oh no" "oh may gat" hatta birisi "ben o zamana kadar evlenirim la" diyor falan. Yani uzun lafın kısası Hunter X Hunter devam edecek ancak çok sonra gibi duruyor ya da ben öyle anladım ya da siz de bir araştırın çünkü çok orasını burasını kurcalamadım, bu togashi ibnesi bizi daha çok bekletecek, hadi şimdi bir kaç tane cevap yazın ve başlık hortlasın. (lan avatar resmini beceremedim galiba)
Hitman
Favori Anime: .

dohanx yazdı:Arkadaşlar merhaba biliyorum yeni mesaj görünce heyecanlanacaksınız ama sakin olun, sırf bunu yazmak için geldim, üyeliğim vardı evet ama aktif değildim uzaktan uzağa faydalanıyordum sizin yazdıklarınızdan, avatar resmi ayarlamak için epey uğraştım düşünün artık ne kadar alakasızım bu işlerle. Asıl konuya gelirsek, belki de siz daha önce görmüştünüz de buraya yazma gereği duymamıştınız bilemem ama az önce twitterdan bizim şu meşhur togashi ibnesinin hesabına baktım, gerçek olup olmadığına emin değilim ama 2 bin küsür takipçisi var ve takipçiler sürekli soru sorup duruyorlar, neyse ingilizcem çamurdur ama translate ile çevirerek çat pat anladım. Adamın biri "HXH için umut var mı?" diyor, bizim togashi "Yes" cevabını veriyor, bu arada bu konuşmalar 2015 yılı içinde bu sonbahar da sanırım geçiyor, sonra başkası "aga ne zaman çıkarcan sen bunu beaa" diyor bizim togashi "dur beaa ne acele ediyon, çıkarıcam 2020 gibi" diyor, sonra klasik fan tepkileri "oh no" "oh may gat" hatta birisi "ben o zamana kadar evlenirim la" diyor falan. Yani uzun lafın kısası Hunter X Hunter devam edecek ancak çok sonra gibi duruyor ya da ben öyle anladım ya da siz de bir araştırın çünkü çok orasını burasını kurcalamadım, bu togashi ibnesi bizi daha çok bekletecek, hadi şimdi bir kaç tane cevap yazın ve başlık hortlasın. (lan avatar resmini beceremedim galiba)
O hesap fake .

“Hunter X Hunter Genel” sayfasına dön