Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Beyond - Tartışma - Tahmin

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Mangayı okuyan ne kadar taşaklı bir karakter olduğunu bilir. Babasının ne kadar güçlü biri olduğunu biliyoruz. Beyond reyizde güçlüdür peki ama ne kadar ? Elde kesin bilgler yok fakat yinede tartışmak istedim çünkü aynı babası gibi biri hatta şöyle bir resim bile var

Resim

Özellikle yaptığı işler tavırları kendisini güçlü göstermeye yeter. Peki sizce ne kadar güçlü.
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Netero'dan daha güçlü çıkacak kanımca. Bu zamana kadar kendini göstermemesi de babasından korktuğu için değil, saygı duyduğu için bence.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Boynuz kulagı geçer diye bi söz var gençler bencede netero reyisten güçlüdür.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Adı bile yeterli olabilir '' Beyond '' Netero. Basit ingilizce çevirisi bile '' ötesinde -den ötede '' gibi bi anlama geldiğine ve japonlarında en az biz türkler kadar ingilizce sevici ama çatapat bilici olduğunu ( bkz. kaynak götüm ) düşünürsek Neterodan ötede ilerde daha iyi süper muhteşem anlamlarını çıkartabiliriz.

Ayrıca mütehassıs oluşu da bi etken tabi.
Kullanıcı avatarı
Loki
Favori Manga: -Tower of God
-Slam Dunk
-Hunter X Hunter
-Bleach
-One Piece
-Noblesse
-Koe No Katachi
-Rurouni Kenshin
-Tokyo Revengers
-Dr Stone
Favori Anime: -Neon Genesis Evangelion
-Serial Experiments Lain
-Steins;Gate
-Hunter X Hunter
-Slam Dunk
-Full Metal Alchemist Brotherhood
-Yu Yu Hakusho
-Bleach
-One Piece
-Dragonball Z
-Barakamon
-Samurai X
-Dr Stone

Isaac Netero, Karınca Arc'ına girerken prime dönemine oranla %50 civarı güçte olduğunu söylemişti. Beyond, babasının gençliğinin %80-90'ı bile olsa yeterlidir. Nasıl ki Isaac defansif olarak güçlenmişti, Beyond'un da saldırı olarak o denli güçlü olabileceğini tahmin ediyorum.
Kullanıcı avatarı
Obito Uchiha
Favori Manga: Parasyte, Berserk, Akame ga Kiru, Hunter x Hunter, Naruto, Veritas, Hagane no Renkinjutsushi, Shingeki no Kyojin, Desu Nōto
Favori Anime: Zankyou no Terror, Kiseijuu: Sei no Kakuritsu, Akame ga Kiru, Ao no Exorcist, Kill La Kill, Hunter x Hunter 2011, Naruto, Desu Nōto, Hagane no Renkinjutsushi, Shingeki no Kyojin, Berserk

Babasından da güçlü bir nen kullanıcısıdır bence. Kara Kıta'ya çıktıkları zaman anlaşılır ne kadar güçlü olduğu
Resim

I asked Nine what he was always listening to. And he said it was music from a cold land... from Iceland. And then he said that in Icelandic, V-O-N means “hope”.
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Babasından güçlüdür bencede, yeni dünya (kara kıta) hevesini sevdim baya ;) one piece'i hatırlatıyor bana bu yeni dünya maceraları :silly:
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Abi adamın dağı taşı delecek özgüveni var. Ve hiçbir şeyi kelimenin tam anlamıyla sikine bile takmıyor. Böyle bir hava veriyorsa, cidden güçlüdür. Ki Netero'dan daha güçlü olur.

Klasik olan bir şey de, oğlun babadan güçlü olmasıdır. Oldukça klişe bir şeydir. Ki burada da bu durumun geçerli olduğunu düşünüyorum.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
BerkeNoyan1903
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,HunterxHunter,Hajime no Ippo

Bence babasına denktir.Ama denktir derken Isaac Netero'nun %100 gücüne göre söylüyorum.
Beyond babasının yaşlı halinden çok daha güçlüdür ama babasının güç açısından zirve yıllarındaki halini geçemez bence.En fazla denk olabilir.

“Hunter X Hunter Genel” sayfasına dön