Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Phinks vs Feitan

Sonuç Ne Olur?

Phinks Yener
3
30%
Feitan Yener
7
70%
Berabere Biter
0
Oy yok

Toplam oy: 10
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Resim

Phinks

Güçler & Yetenekler

Muazzam Güç
Muazzam Hız ve Refleksler
Yüksek Düzeyde Çeviklik
Yüksek Düzeyde Dayanıklılık
Yakın Dövüşte Usta
Avının Peşine Takılma Ustası

Nen

Grubun diğer üyeleri gibi Phinks de Nen yetkinliği bakımından oldukça iyi bir seviyededir.
Zetsu ve Ryu yeteneklerini sergilerken görüşmüştür şimdiye dek.
Nen tipi Çoğaltan'dır.

Nen Yetenekleri

İlahi Dönüş - Delici İvme
Resim
Delici İvme, Phinks'in gücünü yumruğunda toplamasına olanak sağlar. Kolunu her çevirdiğinde yumruğuna aura eklenir.
15 kez çevirişi ile bir Kimera Karınca'yı tek yumrukta yok etmiştir. Yumruğun gücünü ayarlamada sıkıntı çektiğini belirtmiştir.

Resim

Feitan

Güçler & Yetenekler

Yüksek Düzeyde Güç
Muazzam Hız ve Refleksler
Muazzam Çeviklik
Muazzam Dayanıklılık
Muazzam Acı Eşiği
Kılıç Kullanımında Usta
İşkence Uzmanı

Nen

Feitan yetenekli bir Nen kullanıcısıdır. Nen tipi Dönüştürücü'dür.

Nen Yetenekleri

Istırap İstifçisi - Affedilemez
Resim
Feitan, aurasını kullanarak üzerine koruyucu bir zırh efsunlar. Phinks'in dediğine göre bu zırhın birçok formu bulunmaktadır.

Doğan Güneş - Güneş Yanığı
Resim
Feitan savaş sırasında aldığı bütün hasarları ve yaraları dışarı çıkartır ve kavurucu bir sıcaklığa dönüştürür.
Dışarı çıkarılmış aura minik bir güneşe dönüştürülür ve ölene kadar düşmanını yakar; hasar ne kadar fazla ise güneş o kadar sıcak olur.
Doğan Güneş'in saldırı menzili oldukça geniştir. Feitan'sa giydiği zırh sayesinde ateşten etkilenmez.

Dövüş Yeri

Resim

Yine senaryo yok. Kardeşçe tartışın. :)
En son ThePumpkin tarafından 10 Eyl 2014 03:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Ptycoeen
Favori Manga: -
Favori Anime: -

2 side güçlü ama bana Feitan alır gibi geliyor
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Güç seviyeleri hemen hemen belli olsa da, ikisinden de bir iki saldırı dışında pek bir şey görmedik. Dolayısıyla elimizde pek tartışılacak veri yok.

Gördüğümüz kadarıyla Feitan diyorum, Zazan'a yaptığı saldırı bayağı yıkıcıydı.
Resim
Kullanıcı avatarı
BerkeNoyan1903
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,HunterxHunter,Hajime no Ippo

Şimdiye kadar gördüklerimizle Feitan bir adım önde.Uvo vs Youpi'de de yazmıştım Doğan Güneş yeteneğinden Phinks bile oldukça tırsmıştı.
Kullanıcı avatarı
berithalkolikes
Favori Anime: One Piece, Bleach, Fairy Tail, Attack on Titan, Claymore, Sailor Moon

Ya neye göre kıyaslayacağız ki. Daha hiçbir şeylerini görmedik gibi neredeyse. Gördüklerimize bakarsak elbette Feitan dememiz gerekiyor ama karıncalar ile olan savaşta, Zazan ile Feitan değilde Phinks dövüşseydi bu sefer de onun über süper saldırısını görüp onun daha iyi olduğunu söylememiz gerekecekti.

Özetle veri yetersizliğinden dolayı oy kullanmayacağım.
Bitch is back.
Kullanıcı avatarı
BerkeNoyan1903
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,HunterxHunter,Hajime no Ippo

berithalkolikes yazdı:Ya neye göre kıyaslayacağız ki. Daha hiçbir şeylerini görmedik gibi neredeyse. Gördüklerimize bakarsak elbette Feitan dememiz gerekiyor ama karıncalar ile olan savaşta, Zazan ile Feitan değilde Phinks dövüşseydi bu sefer de onun über süper saldırısını görüp onun daha iyi olduğunu söylememiz gerekecekti.

Özetle veri yetersizliğinden dolayı oy kullanmayacağım.
İyi güzel diyorsun da sen biliyorsundur ki Zazan'la dövüşmesi için Feitan öylesine seçilmedi.Kendi aralarında yarıştı Hayalet Takımı,kim önce lider olan karıncanın yanına varırsa o dövüşecekti onunla.Belki şans denir buna bilemem ama Feitan hepsinden hızlı ve çabuk çıktı.Bu bile onu öne taşıyor bence.
TribalCain
Favori Manga: Onepunch-man
Favori Anime: Onepunch-man

Gördüğümüz kadarıyla Feitan diyorum ama şimdi kapıştıkarı kişiler aynı değildi.

Göreceğimiz kadarıyla eminim Phinks.

@Berke
Kardeşim Feitan kimseyle kapışmadı.Kraliçe şansına çıktı.
Resim
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Her zaman denildiği gibi, HxH için dövüş konusu açılması için henüz erken. Zaten bu saatten sonra da bir şey göreceğimizi sanmıyorum. Togashi elletip, göstermeyen cinsten. Çoğu karakterin adam akıllı versusunu göstermedi. Sadece ucundan hafif baktırdı.

Ama buna rağmen, elde ki verileri kullanırsam, Feitan'ın alabileceğini düşünüyorum. Güneş oluşturması zaten aldığı hasara göre. Bir çoğaltan hasarı, en büyük hasardır. Diğer nen türlerine göre. Ağır yaralı bir şekilde Feitan'ın, güneş oluşturup, Phinks'i yeneceğini düşünüyorum.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Ben Feitan'ın grubunda en güçlüsü olduğunu düşünüyorum. Kuroro harici tabi. Şimdiye kadar gördüklerimizde Feitan'ın alacağını gösteriyor tabi.
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Feitan'ın oradaki boss ile, Phinksin ise atak takımından birisi ile kapışmasını gördüğümüz için Feitan'ın daha güçlü olan saldırılarını gördük. Elbet Phinks'de sadece kırma yoktur, ama ne var ne yok bilmiyoruz. Yine Feitan'ı falan az çok gördük.

Eldeki bilgilere göre Feitan.

Edit: Murat, anket nerede?
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."

“Hunter X Hunter Genel” sayfasına dön