Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Fairy Tail Hakkında Düşünceleriniz (Spoiler İçerir)

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Büyük ihtimal adam ironi yaptı :)
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

İronidir yav ironi olmasa duramazdı :whistle:

İroni dimi lan :blink:
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Bana ciddiymiş gibi geldi.. :P
Kullanıcı avatarı
Quincy
Favori Manga: Bleach, Fairy Tail
Favori Anime: Hunter x Hunter

Günceldeyim ve ciddiyim beyler :whistle:
"The calendar loses a precious component... The remaining months gather to mourn... The mourners play a melody, while the eleventh moon quietly rises. Uvo... Can you hear? The requiem we're offering to you?"
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Quincy yazdı:Günceldeyim ve ciddiyim beyler :whistle:
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Kadın karakterleri ve evreni gayet iyi. Onun dışında nereden bakarsan bak tırt. Çerez seri.
Resim
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Guncel sayı geldiğinde 2 sövüp cıkılacak bir seri oldu.
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Fairy Tail dünyasını hep sevmişimdir. Okuyucuların beklentisi hep yazarın vermek istediklerinden fazla oldu. Seriyi olduğu gibi kabullenemedi insanlar. Açıkçası hak vermiyor da değilim çünkü sahip olduğu potansiyel oldukça fazlaydı. Fakat Manga-ka bu şekilde bir seri çizmeyi tercih etti.
Nakama olayının suyunu çıkarsa da beni çok da rahatsız etmedi bu durum. Ben olduğu gibi sevmeye çalıştım seriyi. Gintama kadar olmasa da tröll tarafı vardı serininin. Ne bilem ben seviyorum bu seriyi. İnsanın içini ısıtan, kafa dinleten bir seriydi.
Resim

“Fairy Tail” sayfasına dön