Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Silver Fullbuster vs Gildarts Clive

Silver Fullbuster vs Gildarts Clive

Silver Kazanır.
11
28%
Gildarts Kazanır.
27
69%
Berabere Biter.
1
3%

Toplam oy: 39
Kullanıcı avatarı
Skeiron
Favori Anime: Fairy Tail,HunterxHunter,Bleach

Bir önceki mesajımda Silver'ın kesin kazanacağını yazmıştım ama şimdi fikrim değişti.Gildarts bütün büyülerin karşıtı bir büyüye sahip Silver'ın buzunun onda işe yaracağını sanmam ki Atlas Flame'ye o buzların zarar vermesinin diğer sebebide bence tamamen ateşden bir ejderha olmasıyla ilgili aynı hasarı Gildarts'ın alacağını sanmam kullandığı büyü de buna izin vermeyecektir sonunda ise fiziksel güce dayalı bir dövüş olacağını sanıyorum bunun sonucunda Gildarts alıcaktır diye düşünüyorum Silver'ı.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Hanabi
Favori Manga: Naruto, One Piece, Fairy Tail, Akatsuki no Yona, Chihayafuru,
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Death Note, Bleach, Akatsuki No Yona, Chihayafuru, Kaichou wa Maid Sama
Shokugeki no Souma, Kimi ni Todoke, Kamisama Hajimemashita, Yamato Nadeshiko

Yenceğinden felan değil ama ben Sİlver'i daha çok sevdim daha karizma geldi. Gildart çok afedersin Shanks çakması kusura bakmayın Shanks favorim Ft'de çok benzeri çekmedi beni. Gildarts karşılaşmayı alır ama Silver'da güçlü bence iyi bir karşılaşma olur.

“Fairy Tail” sayfasına dön