Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Fairy Tail

Kullanıcı avatarı
villain
Favori Manga: Naruto, Fairy Tail, Death Note
Favori Anime: Naruto, Fairy Tail, Death Note

ugur_tatli yazdı:
villain yazdı:Seride ne olursa olsun bir sonraki haftayı iple çekmiyorsun. Ancak animesi güzeldir, keyiflidir. Özellikle müzikleri çok hoştur. Tavsiyem başla. Ancak mangasından değil animesinden başla. Güncele gelince mangadan devam edersin.
Bilemiyorum panpa, son zamanlarda ozellikle gelecek bolum cikti mi cikmadi mi onu da fark etmiyorum. Mangaturk'te konusunu gorunce okuyorum. :laugh:
Onu diyorum ben de. İnsan bir sonraki sayıyı merakla beklemiyor, takip etme gereği duymuyor. Görürse okumuyor, görmezse aklına bile gelmiyor.
insanların gerçeklik dediği şey sadece bir yanılgıdır.
Kullanıcı avatarı
berserk92
Favori Manga: Berserk, Vagabond, Feng Shen Ji, City of Darkness, Vınland Saga, Gigantomakhia, Banya, Gwi.
Favori Anime: Berserk, Death Note, Fullmetal Alchemist Brotherhood, Deadman Wonderland, Fullmetal Alchemist, Claymore, Rainbow Nisha Rokubou no Shichinin, Shingeki no Kyojin, Bleach, Fairy Tail, Shura no Toki.

Cevaplara bakın. :angry: Ne izleyeceğim ben öyle dedim kendi kendime. Başlayalım bakalım gidişata göre devam ederiz.
Işık ne kadar kuvvetliyse düşen gölgelerde o kadar karanlıktır.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

berserk92 yazdı:Cevaplara bakın. :angry: Ne izleyeceğim ben öyle dedim kendi kendime. Başlayalım bakalım gidişata göre devam ederiz.
Panpa sen zaten her turlu baslayacaksan seriye ne diye konu actin fikirlerimizi aldin?
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Soru soracaksanız yeni konu açmak yerine fairy tail hakkında sorularınız a yazınız.

fairy-tail-manga-f202/fairy-tail-hakkin ... t4675.html

Eğer amacınız insanların fairy tail hakkında ki düşüncelerini öğrenmek ise ft hakkında düşünceleriniz konusuna bakmanız yeterlidir.

fairy-tail-manga-f202/fairy-tail-hakkin ... t3921.html

Ve konunun açıldığı yer çok yanlış zaten hali hazırda ft nin kendi bölümü var bundan sonra ki açacağınız konularda dikkat etmeniz rica olunur

fairy-tail-f201/

Azıcık araştırma ile bunların hepsine ulaşabilirsiniz :)

Konu kilit...
Konu asıl bölümüne taşınacaktır...
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kilitli

“Fairy Tail” sayfasına dön