Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Fairy Tail

Kullanıcı avatarı
berserk92
Favori Manga: Berserk, Vagabond, Feng Shen Ji, City of Darkness, Vınland Saga, Gigantomakhia, Banya, Gwi.
Favori Anime: Berserk, Death Note, Fullmetal Alchemist Brotherhood, Deadman Wonderland, Fullmetal Alchemist, Claymore, Rainbow Nisha Rokubou no Shichinin, Shingeki no Kyojin, Bleach, Fairy Tail, Shura no Toki.

1.sezona başlamak istiyorum. Bundan yaklaşık 1.5 yıl önce Bleach mi bu mu diye düşünüp durdum. Bleach'i bitirmiştim. İyi de yaptım. :laugh: Şimdi böyle uzun bir seri istiyorum. En makul Fairy Tail diye düşündüm. İzleyenlerin spoilersız fikirlerini alabilir miyim? :whistle:
Işık ne kadar kuvvetliyse düşen gölgelerde o kadar karanlıktır.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Aksiyon, ecchi falan ariyorsan guzel seri. Konusu da oyle kotu degil. Problemi ise Nakama Power'in bir baska boyuta ulasmis olmasi.

Animesi fena degildir, mangasini da okusan olur.
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Kesinlikle seriyi ciddiye almak gibi bi hataya düşme ;)
Kullanıcı avatarı
villain
Favori Manga: Naruto, Fairy Tail, Death Note
Favori Anime: Naruto, Fairy Tail, Death Note

Seride ne olursa olsun bir sonraki haftayı iple çekmiyorsun. Ancak animesi güzeldir, keyiflidir. Özellikle müzikleri çok hoştur. Tavsiyem başla. Ancak mangasından değil animesinden başla. Güncele gelince mangadan devam edersin.
insanların gerçeklik dediği şey sadece bir yanılgıdır.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

villain yazdı:Seride ne olursa olsun bir sonraki haftayı iple çekmiyorsun. Ancak animesi güzeldir, keyiflidir. Özellikle müzikleri çok hoştur. Tavsiyem başla. Ancak mangasından değil animesinden başla. Güncele gelince mangadan devam edersin.
Bilemiyorum panpa, son zamanlarda ozellikle gelecek bolum cikti mi cikmadi mi onu da fark etmiyorum. Mangaturk'te konusunu gorunce okuyorum. :laugh:
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

ugur_tatli yazdı:
villain yazdı:Seride ne olursa olsun bir sonraki haftayı iple çekmiyorsun. Ancak animesi güzeldir, keyiflidir. Özellikle müzikleri çok hoştur. Tavsiyem başla. Ancak mangasından değil animesinden başla. Güncele gelince mangadan devam edersin.
Bilemiyorum panpa, son zamanlarda ozellikle gelecek bolum cikti mi cikmadi mi onu da fark etmiyorum. Mangaturk'te konusunu gorunce okuyorum. :laugh:
Burada bilemediğin şey ne panpa ? :blink:

FT doğaçlama bir seridir hafta başı masaya oturulur ve gelen ilhama göre bir şeyler çizilir öyle.Buna rağmen isim yaptığına göre var bir kerameti deyip başlayabilirsin :lol:
:lol:
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Eğlenceki bir anime serisidir. İzlemeni tavsiye ederim.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Akai sora yazdı:
ugur_tatli yazdı:
Burada bilemediğin şey ne panpa ? :blink:
Villain bir haftaki bolumu iple cekiyorsun dedi ya, ben de eskiden oyleydim. Artik serinin cerezlik de olsa kendisini okutacak yani kalmadi demek istedim.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Çerez seri. Yoklukta okunup izlenebilir. Kadın karakterleri iyidir özellikle. Ha ama kaliteli bir shounen(Naruto, One Piece, Bleach tarzı seriler) arıyorsan önerim Hunter x Hunter'dır.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Subyanci gondermeler de vardir seride, izleyeceksen hazirlikli ol.
► Spoiler Göster
Telefonda falan okursan otobuste vb yerlerde baskalarinin gormesini istemeyecegin sahnelerle karsilasabilirsin. Annen falan gormez umarim. :laugh:
Kilitli

“Fairy Tail” sayfasına dön