Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Fairy Tail ~Tanıtım~

Igneel
Favori Manga: Naruto, Fairy Tail, One Piece, Rave Master, Toriko
Favori Anime: FMA: Brotherhood

Fairy Tail'de kurgu vardır. Zaten kurgudur. Kurgu derken ne anlatmaya çalıştığını anladım ama yazdığın şey çok saçma duruyor. Teddybear'ın dediği gibi potansiyeli olmasına rağmen nakama gücü, plot armor ve trollemeler yüzünden kalitesiz kalıyor.
Kullanıcı avatarı
luke
Favori Manga: One Piece, Veritas, Naruto, D-Grayman, Beelzebub, Vagabond
Katekyo Hitman Reborn, Sun Ken Rock
Favori Anime: One Piece , Slam Dunk, Code Geass, Death Note

Igneel yazdı:Fairy Tail'de kurgu vardır. Zaten kurgudur. Kurgu derken ne anlatmaya çalıştığını anladım ama yazdığın şey çok saçma duruyor. Teddybear'ın dediği gibi potansiyeli olmasına rağmen nakama gücü, plot armor ve trollemeler yüzünden kalitesiz kalıyor.
Manganın son bölümünü okursan ne kadar boktan bir kurgunun olduğunu anlarsın mashima kendi kendini trollemekten adamda beyin kalmadı , ha yok illa kurgu nedir diyorsan onuda açıklarım.Sonra biz yazdık mı buraya trolleme oluuyor ya ona yanıyorum sanırım ozzlil'e bu konularda çok hak veriyorum.
Igneel
Favori Manga: Naruto, Fairy Tail, One Piece, Rave Master, Toriko
Favori Anime: FMA: Brotherhood

luke yazdı:
Igneel yazdı:Fairy Tail'de kurgu vardır. Zaten kurgudur. Kurgu derken ne anlatmaya çalıştığını anladım ama yazdığın şey çok saçma duruyor. Teddybear'ın dediği gibi potansiyeli olmasına rağmen nakama gücü, plot armor ve trollemeler yüzünden kalitesiz kalıyor.
Manganın son bölümünü okursan ne kadar boktan bir kurgunun olduğunu anlarsın mashima kendi kendini trollemekten adamda beyin kalmadı , ha yok illa kurgu nedir diyorsan onuda açıklarım.Sonra biz yazdık mı buraya trolleme oluuyor ya ona yanıyorum sanırım ozzlil'e bu konularda çok hak veriyorum.
Açıkça ne demek istediğimi anlamamışsın. O kurgusunu beğeniyorum diyen adama aptal dedin ama adamın ne demek istediğini bile anlamadın. Eğer bir önceki cevabımı doğru okusaydın Mashima'nın trollemekten başka bir şey yapmadığını kabul ettiğimi de anlardın. Senin yazdığın cevaplara trolleme denmez. Ciddi olduğunun farkındayım.
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Animesine başlayalı 4-5 gün oldu ve 125 bölümü bitirdim. Beni sardı seri, özellikle de müziklerini çok beğendim.
Karakterler açısından bakarsak o kadar çok çakma karakter yok, aksine bence bir sürü orijinal karakterde yaratmış mangakası. Evet çok sağlam bir kurgusu yok, bazı vs.ler tutarsız (genelde Natsu'nun vs.leri) ama yinede çok dokunmadı bunlar bana.
Bir iki güne günceli yakalar, izlemeye devam ederim kısacası. Ayrıca başlayacaklara tavsiyede ederim.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Ha toparlandı ha toparlanacak dedirdip dedirtip tekrardan boka saran seridir.. Her sayıda gaza getirici bir bakış, bir söz yada bir resim sayesinde okuyucularını elinde tutuyor. Ha bide fan servislerinide unutmamak lazım..
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
~KötükarakteR~
Favori Manga: Liar Game
Favori Anime: Code Geass, FMA Brotherhood

Mangasına başlayayım demiştim ama ilk bölümü bile bitirememiştim hiçbir şey anlamamıştım fırsat bulduğumda tekrar başlarım ama biraz sıkıcı geldi bana başladığım kadarıyla.
Resim

Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
hashininsenpoudakisolkaşı
Favori Manga: Bleach,Naruto,Death Note,Yu-gi-oh
Favori Anime: Bleach,Naruto,Yu-gi-oh

Biri diyor boka benziyor,diğeri diyor bütün mangaları topla çükü etmez.Neyse bende başlıcam fairy tale'ye girişi hoşuma gitti boş bir anımda izlerim.

Dibe vurduğumuz an değişime açık olduğumuz andır.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

hashininsenpoudakisolkaşı yazdı:Biri diyor boka benziyor,diğeri diyor bütün mangaları topla çükü etmez.Neyse bende başlıcam fairy tale'ye girişi hoşuma gitti boş bir anımda izlerim.
Sen aldırma onlara panpa. Fairy Tail iyi seridir. ;)
Kullanıcı avatarı
Magistra
Favori Manga: One Piece, City of Darkness
Favori Anime: One Piece, Hunter X Hunter 2011

Animesi ilk çıktığında başlamıştım , hala mangasını okurum.Fena seri değil ama abartılacak kadar iyide bir seri değildir.Özellikle bazı vsler bana çok saçma geliyor(özellikle Natsu ve tayfasının).Sonra zaman atlama olayı var mesela , 7 yıl geçmiş bu adamlar bir kaç ayda diğer guildlerin 7 yıldaki seviyelerine ulaşıyorlar.Bu tarz saçmalıklar dışında , bunlara takılmazsanız izlemesi ve okuması güzel bir seri, ama bence hiçbir zaman 3 büyük Shounen'in gölgesinden kurtulamaz.Üç büyük shouneni izlemediyseniz , bundan başlamanızı önermem, çünkü kalite olarak onların altında bir seridir.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
hashininsenpoudakisolkaşı
Favori Manga: Bleach,Naruto,Death Note,Yu-gi-oh
Favori Anime: Bleach,Naruto,Yu-gi-oh

Magistra yazdı:Animesi ilk çıktığında başlamıştım , hala mangasını okurum.Fena seri değil ama abartılacak kadar iyide bir seri değildir.Özellikle bazı vsler bana çok saçma geliyor(özellikle Natsu ve tayfasının).Sonra zaman atlama olayı var mesela , 7 yıl geçmiş bu adamlar bir kaç ayda diğer guildlerin 7 yıldaki seviyelerine ulaşıyorlar.Bu tarz saçmalıklar dışında , bunlara takılmazsanız izlemesi ve okuması güzel bir seri, ama bence hiçbir zaman 3 büyük Shounen'in gölgesinden kurtulamaz.Üç büyük shouneni izlemediyseniz , bundan başlamanızı önermem, çünkü kalite olarak onların altında bir seridir.
3 shounen dediğin Naruto,Bleach ve One Piece mi?

Dibe vurduğumuz an değişime açık olduğumuz andır.

“Fairy Tail” sayfasına dön