Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Fairy Tail ~Tanıtım~

Kullanıcı avatarı
Magistra
Favori Manga: One Piece, City of Darkness
Favori Anime: One Piece, Hunter X Hunter 2011

hashininsenpoudakisolkaşı yazdı:
Magistra yazdı:Animesi ilk çıktığında başlamıştım , hala mangasını okurum.Fena seri değil ama abartılacak kadar iyide bir seri değildir.Özellikle bazı vsler bana çok saçma geliyor(özellikle Natsu ve tayfasının).Sonra zaman atlama olayı var mesela , 7 yıl geçmiş bu adamlar bir kaç ayda diğer guildlerin 7 yıldaki seviyelerine ulaşıyorlar.Bu tarz saçmalıklar dışında , bunlara takılmazsanız izlemesi ve okuması güzel bir seri, ama bence hiçbir zaman 3 büyük Shounen'in gölgesinden kurtulamaz.Üç büyük shouneni izlemediyseniz , bundan başlamanızı önermem, çünkü kalite olarak onların altında bir seridir.
3 shounen dediğin Naruto,Bleach ve One Piece mi?
Evet.

edit:Aslında Bleach'e bende başlamadım , o diğerlerine göre biraz farklı sanırım , Naruto ve One Piece için konuşursak onların altında bir seridir bence Fairy Tail.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
hashininsenpoudakisolkaşı
Favori Manga: Bleach,Naruto,Death Note,Yu-gi-oh
Favori Anime: Bleach,Naruto,Yu-gi-oh

Magistra yazdı:
hashininsenpoudakisolkaşı yazdı:
Magistra yazdı:Animesi ilk çıktığında başlamıştım , hala mangasını okurum.Fena seri değil ama abartılacak kadar iyide bir seri değildir.Özellikle bazı vsler bana çok saçma geliyor(özellikle Natsu ve tayfasının).Sonra zaman atlama olayı var mesela , 7 yıl geçmiş bu adamlar bir kaç ayda diğer guildlerin 7 yıldaki seviyelerine ulaşıyorlar.Bu tarz saçmalıklar dışında , bunlara takılmazsanız izlemesi ve okuması güzel bir seri, ama bence hiçbir zaman 3 büyük Shounen'in gölgesinden kurtulamaz.Üç büyük shouneni izlemediyseniz , bundan başlamanızı önermem, çünkü kalite olarak onların altında bir seridir.
3 shounen dediğin Naruto,Bleach ve One Piece mi?
Evet.

edit:Aslında Bleach'e bende başlamadım , o diğerlerine göre biraz farklı sanırım , Naruto ve One Piece için konuşursak onların altında bir seridir bence Fairy Tail.
Bende bu yüzden başlamak istemiyorum işte.Sonuçta bu 3 shounen hariç hangi mangayı takip edersem edeyim,İtachi kadar karizma biriyle,Hashirama kadar barışçıl biriyle,Madara ve Orochimaru kadar kötü biriyle ve bu kadar izlemesi güzel olaylarla karşılaşacağımı sanmadığım için izlemek istemiyorum.

Dibe vurduğumuz an değişime açık olduğumuz andır.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

@hashininsenpoudakisolkaşı
Öncelikle spoiler içine al yazdıklarını. 2. olarak serilerin aralarında karşılaştırılması hoşuma gitmiyor. Evrenleri farklı. Fairy Tail'de de harika karakterler var. Sana farklı bir evren sunuyor. Ön yargıyla başlama bir seriye. Öbür türlü ben Death Note'u izledim, hepsini çüker şounen serilerini bırakıyor derim.
Kullanıcı avatarı
hashininsenpoudakisolkaşı
Favori Manga: Bleach,Naruto,Death Note,Yu-gi-oh
Favori Anime: Bleach,Naruto,Yu-gi-oh

ugur_tatli yazdı:@hashininsenpoudakisolkaşı
Öncelikle spoiler içine al yazdıklarını. 2. olarak serilerin aralarında karşılaştırılması hoşuma gitmiyor. Evrenleri farklı. Fairy Tail'de de harika karakterler var. Sana farklı bir evren sunuyor. Ön yargıyla başlama bir seriye. Öbür türlü ben Death Note'u izledim, hepsini çüker şounen serilerini bırakıyor derim.
Haklısın.Neyse başlıyayım inşallah güzeldir. :)

Dibe vurduğumuz an değişime açık olduğumuz andır.
Kullanıcı avatarı
Uranyum
Favori Manga: Bleach | Noblesse | Claymore | Feng Shen Ji | Tower of God | Dice
Favori Anime: Death Note | Bleach | Claymore | Shingeki no kyojin | Basilisk

Konunun başlığını değiştir bence Fairy Tail İlk Bölüm yap.
Bu tanıtım pek olmamış. Ben bu seriye yeni başlayacaktım, başlığı okuyunca burda bişeyler anlatıyordur heralde bir fikir sahibi olurum diye girdim ama bir bölüm anlatıp bırakmışsın. Bu tanıtımdan sadece seriyi daha önce özlemiş olanlar bişey anlar. Önemli bir spoiller vermeden de konuyu kabaca anlatan güzel bir tanıtım yapılabilirdi.
Kullanıcı avatarı
KyoukaSuigetsu
Favori Manga: Bleach/Gantz/AkameGaKill
Favori Anime: Bleach/CodeGeass/DeatNote/TokyoGhoul

Yoklukta iyi gider manga/anime'sidir.Cok etkileyici falan birsey bekliyosaniz hayal kirikligina ugrarsiniz.10 uzerinden 6 lik en fazla.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

KyoukaSuigetsu yazdı:Yoklukta iyi gider manga/anime'sidir.Cok etkileyici falan birsey bekliyosaniz hayal kirikligina ugrarsiniz.10 uzerinden 6 lik en fazla.
Bu benim 3. animemdi, One Piece'i izlemeden falan başlamıştım çokta güzel gelmişti. Hatta Shanks'ı Gildarts çakması olarak biliyordum, sonra baktım ki tam tersiymiş. :lol:

Dediğin gibi yoklukta gider, iyi seridir.
Resim
Kullanıcı avatarı
hibarikasuya
Favori Manga: Beelzebub
Bleach
Favori Anime: Bleach
Hunter x Hunter

Yeni(370 sayı olacak eskidi) one piece vakası zaten mangakası oda nın öğrencisiymiş

Ateşten başka birşey yok bunda da sonradan -daha zamanı gelmemiş görünüyor- one piece teki gibi farklı güçler ortaya çıkabilir konu derseniz adam bizi oyalıyor mangasına arada bakıyorum ama animesi işkence bana göre 10 üzerinden 2-3 falan ha neden okuyorsun izliyorsun derseniz bende bilmiyorum. one piece kötü anime mi bana göre kötü anime neden

Sevdiğim seri de bleach ha sidik yarıştırma olayına girmeden söyleyeyim bleach inde amk naruto nunda amk one piece inde amk fairy tail inde.

175 bölüm animede karakter gelişmesi adına hiçbir şey yok konu az çok ilerleyecek tabi bir oraya bir buraya yoksa nasıl 175 bölüm olsun mangasının geldiği noktada sanki biraz hareketlenme var ama karakterler hala ilk bölümdeki gibi üzerine birşey eklenmeden gidiyor. Aslında karakterler hala aynı deyince hareketlenme olmayabilirde herhalde tipik bir arc olacak bekleyim görelim. Şu aklıma gelen ve yazdığım önceki cümleden sonra beklentim sıfır oldu arc ile ilgili
Kullanıcı avatarı
FJ Laxus
Favori Manga: Fairy Tail , Naruto , One Piece , Katekyo Hitman Reborn , Shingeki no Kyojin ,
Favori Anime: Fairy Tail , Naruto , One Piece , Bleach , Death Note , Kaichou Wa Maid-Sama , Katekyo Hitman Reborn , Shingeki no Kyojin , Kuroko no Basket

-Tanitim biraz daha genis olsaydi keske.

-Guzel bir seri tavsuye ediyorum. :)
Resim

-STOP ME, IF YOU CAN!
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

https://twitter.com/atsuwo521/status/10 ... 81506?s=19

100 yıllık görev ile seri devam edecek spinoff seklinde anladığım kadarıyla.

“Fairy Tail” sayfasına dön