Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Fairy Tail Hakkında Düşünceleriniz (Spoiler İçerir)

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Arkadaşlar Fairy Tail mangası hakkındaki genel düşünce ve yorumları ve fikirlerinizi bu konuda tartışabilirsiniz.
Konu Dışı
Ben Fairy Tail'i geleceği parlak güzel bir seri olarak düşünüyorum. Tanıtım konusunda trollenmesi de hoşuma gitmiyor. Ne yazacaksanız burada düşüncelerinizi belirleyin nedenini belirterek. Modlar bu forumla pek ilgilenmiyorlar mangayı beğenmedikleri için. Biraz daha ilgi gösterirseniz sevinirim.
Celebhol
Favori Anime: -

Güç dengesi, yuh dediğim bir durumdaydı bıraktığımda. İyi yanları ise, bu kötü yanını örtecek ya da etkisini "kabul edilebilir bir düzeye indirecek" kadar çok değildi.

Bir de biraz şöyle bir hava vardı :lol:
► Spoiler Göster
Okuyan okur, sevebilir fakat ben sevmiyorum.
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Güzel karakterleri olan, yolunu bulamamış konusuz bir manga.
Resim
Sorrow

Şahsi açımdan sıcak bir seri. Diğer mangalara göre doğu kaynaklı mitolojilerden daha az yararlanıyor. Geleceği var.
Kullanıcı avatarı
Catastrophe
Favori Manga: Gantz,Sun-Ken Rock,Bleach,Berserk,Vagabond,Cage of Eden,The Breaker,Tower of God,Girls of the Wild's,Vinland Saga,Beelzebub,Wake Up Deadman,Holyland
Favori Anime: One Piece,Naruto,Death Note,Samurai Champloo,Code Geass,Great Teacher Onizuka,Hellsing,Cowboy Bebop,Level E

Potansiyeli olduğunu düşündüğüm için izliyorum ama sürekli güç dengesi bozuluyor.Şimdiki haliyle zerefle dövüşüp de kazanırsa tamamen ilgimi kaybederim.
ResimResim
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Aşırı çocuksu olduğu için bırakmıştım. Kız çizimleri iyidir.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Kullanıcı avatarı
Xadexia
Favori Manga: naruto, bleach, the breaker, the breaker NW, unbalance x unbalance Sun Ken Rock, HSD Kenichi, Fairy Tail, OP, FMA, Noblesse, Gamaran, Hellsing,, Veritas
Favori Anime: Naruto, Death Note, FMA, Elfen Lied, Bleach, Hellsing, Kenshin, Basilisk..

Başlarda iyi giden fakat sonrasında cılkı çıkan seri.. Henüz çizgisini bulamamış, bunu başarırsa adını tarihe yazdıracak serilerden biri olacaktır..
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Articuno
Favori Manga: One Piece,The Breaker,Beelzebub
Bleach,Naruto,Code:Breaker
Favori Anime: Naruto,One Piece

Okumaya başlayıp da bıraktığım tek seri.Hatunları güzel çiziyor gerçi...Bide animesinin müzikleri güzeldir.
Resim
Kullanıcı avatarı
karalamadefteri
Favori Anime: Gintama / One Piece / Death Note / Naruto / Full Metal Alchemist / Shingeki no Kyojin / Bleach / Fairy Tail

Fairy tail eğlenceli bir seri bence :D benim başlarda hoşuma giden tarafı, konunun hızlı ilerlemesiydi, sıkılmadan izliyordum. Son zamanlarda konu yavaşladı ama bu da normaldir bence :D
çok karakterli bir seri, manga-ka güç dengesini bazen oturtamasa da erza için okunur, izlenir :D
ve bence mangadaki çizimleri kesinlikle daha iyidir :P
animenin müzikleri güzeldir, keyifle dinlenir :)
Kullanıcı avatarı
lucyian
Favori Manga: one piece/fairy tail/dengeki daisy/rave master/bleach vb.
Favori Anime: fairy tail/ao no exorcist/fullmetal alchemist/lovely complex/angel beast vb.

ben izlersem lucy için izliyorum,ama gerçekten güç dengesinde sorunlar var:( eğer bir an önce çözülürse iyi bir geleceği var gibi,o kadar kötü değil.ayrıca müzikleri gerçekten çok kaliteli.hiro bu sorunları çözerse zevkli bir seri aslında:D

“Fairy Tail” sayfasına dön