Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Fairy Tail Hakkında Düşünceleriniz (Spoiler İçerir)

Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

Şuanki gidişatı ile Naruto dan daha fazla, Bleach ile aynı seviyede seviyorum diyebilirim.
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

Japonyada aşırı tutulan bir manga ama konusu ile bir noktadan sonra saçma bulduğum manga. Bu seriyi okuyacağınıza gidin Toriko okuyun bana teşekkür edersiniz. :evil:
rathalos
Favori Anime: Değişir

Şu ota boka ''power of emotions''demese cidden güzel olacak bir seri fakat...
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Fairy Tail bana Naruto'dan daha güzel geliyor şu sıralar ve mangakası Hiro Mashima troll mürol ama diğer seriler 3 haftada bir ara verirken bu adam 2 haftada bize 6 bölüm okuttu çizimleri de güzel ve detaylı.Bazı arkadaşlar konusu yok demiş ama var ana konusu Natsu'nun ejderhasını bulmaya çalışmasıdır . Manganın kötü yanlarını sayarsam Natsu dövüşlerde hep en güçlüyü Erza daha güçsüzlerle kapışıyor ama Erza ile Natsu dövüştüğün de Erza tek atıyor. Natsu'nun sadece bir element yiyip S-sınıfı bir büyücü değilken dahi birden 10 aziz büyücüden Jellal'i ve Zero'yu yenmesi kötü yanları.Bunları da mangakanın ara kötü karakter yaratamamasına bağlıyorum.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Roque ele geçilmeye çalışan gölge Nirvana gibi olmasın eski bölümlere bakınca aklıma geldi.
Medivh
Favori Anime: Shingeki no Kyojin

redstak yazdı:Roque ele geçilmeye çalışan gölge Nirvana gibi olmasın eski bölümlere bakınca aklıma geldi.
fairy-tail/fairy-tail-teorileri-t3880.html

Teoriler ya da sorularınız başlığına daha uygun olur bu.
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Fan Service'in üzerine kurgu oturtulmuş bir manga. Okunur okunmasına da lezzetli çipetpet değil. Meraklısını sarmaz yanı.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
masalci
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

ya millet Türkçe mangaları nereden okuyorsunuz? amelevadisi çevirmiyor ortada kaldım.
Resim
Kullanıcı avatarı
Kurimiahanto
Favori Manga: FAIRY TAIL
Favori Anime: NARUTO, ANO HANA, BAKUMAN

2.Sayfadan sonraki yorumları okumadım, kusura bakmayın.

Siz gidip Narutoyla falan mı karıştırdınız anlayamadım? Capricorn ile Lucy konuşurken büyünün duygudan geldiğini söylemişti. Ama çakra duygudan gelmiyor. Naruto değil bu. Kafanızı kaldırın, ecchi + komedi + aksiyonun tadını çıkarın.

Büyü duygudan gelir, bükme gücü ruhsallıktan gelir. Beni çeken buydu. Kafan ne kadar billursa o kadar güçlü olursun.

FT Benim için Naruto'dan daha iyidir. Ama konu Naruto kadar büyük değil malesef. Aslında Maşima-sensei'de Erza takıntısı var, sırf Yıldız Ruhları'ndan bir manga çıkardı ama çok umursamadı. Özellikle Tutulma Arc'ında Pisukesu'mla Raybra'mı siklemedi çok sinir oldum. Ben balık burcuydum ondan belki biraz :lol:

Son arc (olimpiyat arc) olanlar biraz bence şingeki no kyocinin ilerleyişi gibi ilerlemiş ne anlamda benzettiğimi ben de bilmiyorum sormayın :lol: Zeref konuyu genişletmiş oldu. Shounen olmasına rağmen kız hayranlarda fazlalık da tuhaf.

Mashima'nın yeri sağlam. Hadi iyi forumlar :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Şu şirin yıldız ruhu çizimlerine uyuz oluyorum.

“Fairy Tail” sayfasına dön