Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Fairy Tail Hakkındaki Sorularınız (Spoiler İçerir)

Kullanıcı avatarı
shikamaru2
Favori Manga: Naruto,One Piece,Bakuman
Favori Anime: Naruto Shippuden,Death Note,Ano Hana,Bakuman,One Piece

zeref ilk çıktığında beni yenebilecek tek kişi natsu demişti.Buna göre zeref'in edo-ignell olması olası mı? :whistle:
Resim
Medivh
Favori Anime: Shingeki no Kyojin

shikamaru2 yazdı:zeref ilk çıktığında beni yenebilecek tek kişi natsu demişti.Buna göre zeref'in edo-ignell olması olası mı? :whistle:

Hayır, değil.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

shikamaru2 yazdı:zeref ilk çıktığında beni yenebilecek tek kişi natsu demişti.Buna göre zeref'in edo-ignell olması olası mı? :whistle:
Edolas insanları büyü güçleri olmaması ile normal FT evreninden ayrılıyor. Yani Zeref'in bunlarla alakası olamaz.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Mangasına başlamalı mıyım beyler ? animeden takip ediyordum ama ara verdi aylardır yok, başlamalı mıyım sizce animesinden kaliteli mi ?
Resim
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Bence başla.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

hyperbooster yazdı:Bence başla.
299'dan başlıyorum, sararsa devam ederim.
Resim
Sorrow

Yanlış hatırlıyor olabilirim ama tanrı kesen büyüsü kullananlar, aynı tipteki ejder kesenlere karşı daha avantajlıydı. Onların büyülerini emebiliyorlardı. Ejder kesenin, o tarz bir büyüye üstün gelmesi için büyü doğasını değiştirmesi gerekiyor. (bknz: Natsu vs Zancrow) Hal böyleyken neden tanrı kesenler ejderlere zarar veremiyor.Mangada bunun açıklaması yapıldı mı? Erindiğim için bakmak istemiyorum :D
Kullanıcı avatarı
NeineL
Favori Manga: Naruto - Fairy Tail
Favori Anime: Accel World - Sword Art Online - Fairy Tail - Full Metal Alchemist -Black Rock Shooter - Naruto Shippuuden

Sorrow yazdı:Yanlış hatırlıyor olabilirim ama tanrı kesen büyüsü kullananlar, aynı tipteki ejder kesenlere karşı daha avantajlıydı. Onların büyülerini emebiliyorlardı. Ejder kesenin, o tarz bir büyüye üstün gelmesi için büyü doğasını değiştirmesi gerekiyor. (bknz: Natsu vs Zancrow) Hal böyleyken neden tanrı kesenler ejderlere zarar veremiyor.Mangada bunun açıklaması yapıldı mı? Erindiğim için bakmak istemiyorum :D

Tanri kesenler ile ilgili kesin bir bilgi yok . Eski bir buyu oldugu soylenmisti sanirim baska da bir sey soylenmedi.
Kullanıcı avatarı
Lazurii
Favori Manga: One Piece, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: One Piece, FMA, Death Note

Silver'ı Gildarts'a benzeten bir tek ben miyim? Acayip şekilde birbirlerine benziyorlar ki son bölümde Silver'in şeytan olup insan formunda göründüğünü öğrendik. Belki de Silver daha önce Gildarts'la karşılaşmış olup Gildarts'ın yüzüne benzer bir form kullanıyor olabilir.
Kullanıcı avatarı
berithalkolikes
Favori Anime: One Piece, Bleach, Fairy Tail, Attack on Titan, Claymore, Sailor Moon

Animesi devam etmeyecek mi acaba?
67. bölümdeyken 175te animenin bittiğini ama mangasının devam ettiğini duyunca bıraktım.
Animeyi izlemeli miyim yoksa direk mangaya geçiş yapıp onu mu okuyayım?
Bitch is back.

“Fairy Tail” sayfasına dön