Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Fairy Tail Hakkındaki Sorularınız (Spoiler İçerir)

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Fairy Tail hakkındaki sorularınızı buraya yazabilirsiniz. Bilenler cevaplandırılacaktır ellerinden geldiğince.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Konuyu aslında kendi sorum için açtım. :evil: Bu lanet filler arc ne zaman bitecek bilen var mı? Uzadıkça uzuyor sonu gelmeden. :lol:
Igneel
Favori Manga: Naruto, Fairy Tail, One Piece, Rave Master, Toriko
Favori Anime: FMA: Brotherhood

Filler arc daha ortalarında olmalı. 2-3 haftaya biteceğini sanmıyorum. Bu arca filler demek ne kadar doğru tartışılır. Mangada Yukino ve Lucy konuşurken bahsedilen Zentopia olayı bu arc oluyor sanırım. Mira'nın Halphas formu ve Midnight'ın yeni tasarımı da Mashima tarafından yapılmış.

Edit: Amk Lucy'e Luffy yazmışım :lol: . Düzelttim.
Kullanıcı avatarı
karalamadefteri
Favori Anime: Gintama / One Piece / Death Note / Naruto / Full Metal Alchemist / Shingeki no Kyojin / Bleach / Fairy Tail

Şuan için 147 ye kadar filler gözüküyor ama uzayabilir sanırım;
http://fairytail.wikia.com/wiki/Episodes buradan takip edebilirsin..
ama harbiden filler bi bitse iyi olacak, bişiler anlatmaya çalışıyolar zentopia ile ilgili ama bazen saçmalıyo.. konu çok dağınık gidiyo sanki:S

Fikrimce; filler arc sonunda ft kaybetme noktasına gelecek, sonra da o yeni oracion seisi de crime sociere halledecek kanısındayım.. yani öyle olsa o kadar saçmalığa rağmen güzel bağlanırdı en azından :D
Igneel

@karalamadefteri

Ben de onun olmasını isterdim ama Crime Sorciere'nin bu olayda FT ile karşılaşmamış olması gerekiyor. Ayrıca openingde Natsu ve Midnight'ın dövüşeceğinin sinyalleri verildi.
Kullanıcı avatarı
karalamadefteri
Favori Anime: Gintama / One Piece / Death Note / Naruto / Full Metal Alchemist / Shingeki no Kyojin / Bleach / Fairy Tail

@Igneel
Belki karşılaşmadan gizemli bi lonca tarafından yok edildi havası verilir diye düşünmüştüm ben de.
Belki Natsu ile Midnight yine karşılaşır ama Natsu kaybeder.. ben de openingde Natsu'nun ayağının kaymasını buna yormuştum :D:D
Igneel

Natsu'nun düşmanlarına karşı kaybettiği bir dünya yok. :lol:
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Mangadaki kaliteli adamları fillerdek kullanma saçmalığını ortaya atan Fairy Tail animatörlerine teşekkür ediyorum. Midnight, Cobra bunlar önümüzde mangada çıkma ihtimalleri yüksek olan karakterlerdi. Filler ile olay örgüsünün içine etmeleri çok yanlış. Şu anda filler bölümü ciddi bir şekilde izlemiyorum. 2 haftada bir falan son çıkan bölüme bakıyorum bitmiş mi ya da bitmeye yakın mı diye ama umut yok gibi.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Panpalar iyi haberlerim var. Haftaya yarı filler bölüm çıkacak ve anime normale dönecek. Sonunda bitti şu lanet filler. (Hem de berbat bir şekilde. -.- )
rathalos
Favori Anime: Değişir

ugur_tatli yazdı:Panpalar iyi haberlerim var. Haftaya yarı filler bölüm çıkacak ve anime normale dönecek. Sonunda bitti şu lanet filler. (Hem de berbat bir şekilde. -.- )
Bende bunu yazmak için girmiştim baktım sen benden önce davranmışsın :lol:
Acayip berbat bir arcdı normalde ana hikaye ne kadar bazen troll olsada sürükleyiciydi fakat şu fiiller resmen işkence gibiydi normalde arşivimde kötü olsada serinin tamamını atardım fakat bu fiiller o derece berbattı ki indirmek için harcayacağım vakte kıyamadım

“Fairy Tail” sayfasına dön